10 Mart – Mars Boğa Burcunda

Koç ve Akrep burçlarının yöneticisi Mars, 10 Mart – 21 Nisan tarihleri arasında Boğa burcunda hareket edecek. Mars; zorluklarla nasıl başa çıktığımızı, dayanıklılığımızı, engeller karşısında nasıl mücadele ettiğimizi ve hangi konularda risk aldığımızı anlatır. Cesaretimiz, kas gücümüz, hırslarımız, enerjimiz ve cinsel kapasitemiz de Mars’la ilgilidir.
Mars’ın Boğa burcunda hareket edeceği 10 Mart – 21 Nisan tarihleri arasında fazlasıyla inatçı ve öfkeli olabiliriz. Özellikle güvenliğimiz ve huzurumuz bizler için her zamankinden daha önemli olabilir ve bu alanlarda mücadele edebiliriz.Mars, Boğa burcunda çok güçlü bir konumda değildir, bu nedenle hareket enerjimiz düşebilir ve harekete geçmek yerine var olan durumu korumaya odaklanabiliriz. Bu dönemde mümkün olduğunca risk almaktan ve yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınabiliriz.

Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs de Koç burcunda ve geri harekette olduğundan bu sürede hem ilişkilerde hem de finansal alanda kayıplar yaşayabilir, hakkımızı savunamayabiliriz. Bir strateji belirlemekte zorlanabilir, çevremizdeki insanlara liderlik yapamayabilir, onlarla uzlaşmaya yanaşmayabiliriz.

Sevgili Koç: bu dönemde özellikle finansal konularda dikkatli olmalısın. Kendini parayla ilgili kavgalar içinde bulabilirsin. Harcamaların kontrolden çıkabilir, lüks harcamalar yaparak bütçeni sarsabilirsin.

Sevgili Boğa; Mars,burcunda hareket edeceği için enerjin çok yüksek olabilir, yaşamınla ilgili ani ve hızlı karar almanı gerektiren gelişmeler yaşayabilirsin. Bir sağlık sorunu ya da bir ameliyat gündeme gelebilir. İlişkilerde kendi bildiğinden şaşmayıp inatçı davranabilirsin.

Sevgili İkizler: 10 Mart – 21 Nisan tarihleri arasında kendini savunmakta zorlanabilirsin. Para kayıpları canını sıkabilir. Bu dönemde enerjin her zamankinden daha düşük olabilir, kendini yorgun ve hasta gibi hissedebilirsin.

Sevgili Yengeç; özellikle arkadaşlarınla ilişkilerinde dikkatli davranmalı, tartışmalardan kaçınmalısın. Zam talep etmeyi düşünebilirsin. Çocuklarla ilgili sorunlar olabilir. Romantik ilişkilerde gerginlik yaşayabilirsin.

Sevgili Aslan: bu dönemde iş hayatındaki rekabet artabilir. Özellikle üstlerinle tartışmalardan kaçınmalısın. Öfkeni kontrol etmekte zorlanabilir, herkesin içinde öfke krizleri yaşayabilirsin. Annenle ilgili sağlık sorunları gündeme gelebilir.

Sevgili Başak; Mars, Boğa burcunda ilerlerken özellikle yolculuklarda dikkatli olmalısın. Sosyal medyada tartışmaya girmekten kaçınmalısın. Eğitimle ilgili konularda engellerle karşılaşabilirsin. Eşinin akrabalarıyla sorun yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; parasal konularda kendini güvende hissedemeyeceğin bir dönemden geçebilirsin. Eşinin ya da ortağının gelirlerinde sorun olabilir. Vergi, sigorta ya da kredi konularında anlaşmazlıklar yaşanabilir. Duygusal krizlere açık olabilirsin.

Sevgili Akrep; bu dönemde özellikle ilişkiler konusunda dikkatli olmalısın. Karşındaki insanlar seni kışkırtabilir. İlişkilerinde ya da evliliğinde sorunlar yaşayabilirsin. Ortaklıklar bozulabilir. Mahkemelere ilgili konular gündeme gelebilir.

Sevgili Yay; 10 Mart -21 Nisan arasında sağlıkla ilgili konulara özen göstermelisin. Çok çalışıp yorulabilir ve sağlığını bozabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla tartışmalardan kaçınmalısın. İşleri zamanında yetiştirmek için çok çaba sarf edebilirsin.

Sevgili Oğlak; bu dönemde özellikle romantik ilişkilerinde dikkatli davranmalısın. Partnerinle sorun yaşayabilirsin. Çocuklarla ilgili ani gelişmeler olabilir. Keyiflerin için harcamalar yapabilirsin. Bir ilişkiyi sonlandırıp yenisine başlayabilirsin.

Sevgili Kova: Mars, Boğa burcunda hareket ederken aileyle ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Ayrıca bu dönemde ev kazalarına karşı dikkatli olmalısın. Babanın sağlığıyla ilgili konularla meşgul olabilirsin. Evin içinde huzursuzluklar yaşanabilir.

Sevgili Balık; 10 Mart -21 Nisan arasında kardeş, komşu ya da kuzenlerle gerilim yaşamaktan kaçınmalısın. Yolculuklarla ilgili sorunlar olabilir, trafikte aksaklıklar yaşayabilirsin. Ağzından çıkan laflara dikkat etmelisin, öfkeyle söylediğin sözlerden pişman olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.