10 Mart Burç Yorumları

Güne olumlu enerjiler altında başlayacağız. Dünün keyifli enerjileri etkisini sürdürmeye devam ediyor. İçinde bulunduğumuz koşullar netleşmese de işlerimizi olumlu bir şekilde ilerletmeyi başaracağız. Bugün yaşanan olaylar, kendimizden gurur duymamızı sağlayabilir ya da bulunduğumuz ortamda prestijimizi arttıracak gelişmeler olabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; burç değiştiren Mars artık parasal işlerde daha temkinli adım atmanı gerektirebilir. Önümüzdeki dönemde harcamalarının artmasına neden olabilecek gelişmeler yaşayabilirsin. Alacak-borç hesaplarını doğru yapmaya çalışmalısın. Gün içinde sana keyif verecek hoş gelişmeler yaşayabilirsin.Sevgili Boğa; burcuna geçen Mars ile kendini daha dinamik hissedebilirsin. Motivasyonunun yükselmesi, hedef ve amaçların için adım atma cesareti getirebilir. Ancak tedbirli ve temkinli olmaktan vazgeçmeyebilirsin. Bugün eve, aileye ve işine ait alanlarda daha önce fark etmediğin bir durumu görme ihtimalin olabilir.

Sevgili İkizler; Mars’ın burç değiştirmesiyle biraz daha temkinli ve dikkatli hareket etmen gerekecektir. Finansal konular, iş birlikleri ve ilişkilerde seni zorlayan durumlar yaşayabilirsin. Gizli düşmanlıklara karşı da dikkatli olman gereken bir dönemdesin. Bugün istediğin bir şey için ikna kabiliyetini kullanarak amacına ulaşabilme fırsatın var.

Sevgili Yengeç; burç değiştiren Mars, grup faaliyetlerinde ve ekip çalışmalarında daha fazla yer almana olanak sağlayabileceği gibi bazı zorlanmalar da getirebilir. Hedeflediğin kazançlarda, amaç edindiğin işlerde beklediğinden azını yapabilirsin. Ayrıca arkadaşlıklarında da dikkatli olmalısın. Yeteneklerini seferber etmen gerekebilir.

Sevgili Aslan; iş ve sosyal yaşantını simgeleyen alana geçiş yapan Mars önümüzdeki günlerde bu konuları fazlasıyla hareketlendirecektir. Bir yandan fırsatlar gelirken diğer bir yandan yıpranmalara açıksın. Alıştığın koşullarda değişiklikler olabilir. Gün içinde aniden ortaya çıkan gelişmeleri inisiyatif ve sorumluluk alarak aşmaya gayret edebilirsin.

Sevgili Başak; burç değiştiren Mars gelecekten beklentilerin üzerine seni düşünmeye ve sağlam koşulları oluşturmaya sevk edebilir. Yurt dışı, eğitim, akademik çalışmalar veya medyaya dair işlerine daha fazla yoğunlaşabilirsin. Bugün finansal alanda beklenmedik şekilde ortaya çıkanları fedakârlık ederek çözmen gerekebilir.

Sevgili Terazi; finansal alana geçen Mars ile önümüzdeki günler bu konulara odaklı geçebilir. Ufak çaplı krizler yaşamaya açık olabileceğinden alacak borç dengelerini iyi kurman gerekebilir. Sağlam ve emin adımlarla ilerlemek olası sorunları aşmana yardımcı olabilir. Gün içinde ise eşin veya işbirliği olduğun kişilerden hedeflerine ulaşmak için destekler var.

Sevgili Akrep; karşıt burcuna geçen Ay ile ikili ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıkların yanı sıra sağlığınla ile ilgili gelişmeler olabilir.İhtiyacın olan maddi manevi güven ihtiyacını sorgulatacak durumlar ortaya çıkabilir. Açık düşmanlıklar görebilirsin. Bedenine de iyi bakmalısın. Bugün sosyal yaşantını veya konumunu etkileyecek beklenmedik bir olayla karşılaşabilirsin.

Sevgili Yay; burç değiştiren Mars sorumluluklarının artmasına neden olabilir. Üstlendiğin görevleri, işini, sağlığını etkileyebilecek gelişmeler yaşayabilirsin. Temkinli ve ayağın sağlam yere basar şekilde ilerlemeye çalışmalısın. Öfkeyle kalkıp zararla oturabileceğini unutmamalısın.Gün içinde ise yurt dışı, eğitim, hukuk ve yolculuklardan yana fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Oğlak; aşk, çocuklar, keyiflerin ve parasal alanda yatırımlarını ilgilendiren alana geçen Mars ay boyunca hareketli günler yaşatacak gibi görünmekte. Aşk hayatın renklenmekle birlikte süregelen ilişkinde sorunlar çıkabilir. Yatırımlarını da niteliğini değiştirmek isteyebilirsin. Gün içinde finansal alanda beklenmedik gelişmeler kontrolü ele almanı gerektirebilir.

Sevgili Kova; burç değiştiren Mars eve, aileye, gayrimenkule ve yatırımlarına dair alanda hareketlilik getirebilir. Bazı bitiş ve başlangıçlar içinde olduğun şu süreci doğru kararlar alarak ve ayağını sağlam yere basarak geçirmeye çalışman yararına olabilir. Bugün güçlü ortaklar ile bir araya gelme şansın var.

Sevgili Balık; Mars’ın burç değiştirmesi seni zihnen daha hareketli kılabilir. Önümüzdeki günlerde anlaşmalar, görüşmeler, eğitimle ilgili durumlar, yolculuklar, yakın çevren ve kardeşlerinle ilgili olaylar seni meşgul edebilir. Söylemlerin sertleşebilir. Gün içinde parasal alanda liderliği ele alarak kararları sen verebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.