10 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay; hâlâ Başak burcunda ki yolculuğunu sürdürürken işleri bitirmeye odaklanabilir, detaylı plan ve programlar yapabilir, gerçekçi ve sağlam adımlarla ilerleyeceğimiz adımlar atabiliriz. Tam öğle saatlerinde bir süredir sürünceme de kalmış bir konuyu tamamlayarak başka bir konuya yönelebiliriz. Satürn’ ün de son derecelerde olması;  yeni bir girişimde bulunmak yerine eksikleri giderip, mükemmelleştirmeye, uzmanlaşmaya çalışmamız gerektiğini söylüyor. Saat 13:03’ de Ay’ ın Terazi burcuna geçişiyle birlikte ilgi alanımız ilişkilere ve sosyalleşmeye kayabilir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca doğru diplomasi çok önemli olabilir. Hem halkın konforu hem de sınırlarımızın selameti açısından yoğun bir görüşme trafiği yaşanabilir. Gece yarısına doğru kadersel temaların devreye girmesiyle yaşamlarımızda ve ülkemizde hızlı gelişmeler yaşanabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün işlerinde detay gerektiren çalışmalar tüm vaktini alabilir; geleceğin için sağlam adımlar atarak, planlı ve programlı hareket etmen gerektiğini fark edebilir; uzmanlık istediğin alanlara yönelebilirsin. Duygusal açıdan temizlenme ve arınma sürecine gireceğin bir dönemde olduğunu, yorulacağını ama sonunda rahatlayacağını bilmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün bitirememiş olduğun işlerin telaşıyla güne başlarken; yorucu ve detaylı çalışmaların ardından rahat bir nefes alabilirsin. İlişkinin artık heyecanlı olmadığını, partnerinin seni eskisi gibi sevmediğini hissettiğin bazı anlar yaşayabilir; ardından birlikteliğinde zamanla azalan bu ilgiyi ve yakınlığı canlandırmanın yollarını arayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugünü evde kendine vakit ayırarak geçirmek isteyebilirsin. Gün içinde geçmişten beri süregelen bir borç veya alacakla ilgili gelişmeler yaşayabilir; çözüm için arayışlara girebilirsin. Kendin için yaptığın bazı planlarda aksamalar olabileceğinden; önceliklerini iyi belirlemeli, fazla telaşlanmadan işlerini sıraya koyarak ilerlemelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün oldukça hareketli geçebilir; yollarda veya telefon başında zaman harcayabilirsin. Gün içinde partnerinle veya ortağınla hali hazırla olan problemleri sadece sağlıklı bir iletişimle çözebileceğinin farkın varabilirsin. Sağduyulu ve akılcı hesaplar yaparak karar almayı deneyebilir; ikna edici olabilirsin.,

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün öğle saatlerine kadar oldukça detaylı ve tutarlı girişim planları yapabilir; projeler üstünde çalışabilirsin. Başarıya ulaşmak adına yakın çevrenden oldukça güzel enerjiler ve destekler aldığından; kararlı davranmalı ve inancını korumak için motivasyonunu canlı tutmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün öğlene kadar burcunda ilerleyen Ay; partnerinle arandaki ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşıman için seni destekliyor. Aynı zamanda aşk hayatında büyü değişim ve dönüşümlere hazırlıklı olmalısın. Günün ikinci yarısında işinle veya finansal kazanç ile ilgili müjdeli bir haber alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde bilinçaltında ötelediğin konuları revize ederek çözmeye başlayabilirsin. Geri planda kalmak istesen de Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte eylemlerini harekete geçirebilir ve arınma çalışmaları yapabilirsin. Evinle ilgili ötelediğin konuları sonlandırmak isteyebilir, ilişkinde de bugün her şey yoluna girmeye başlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün geleceğe dair hedeflerini planlayabilir; yakın çevren, kardeşlerin, komşularının ve kuzenlerinin desteğiyle ileriye yönelik planlar yapabilirsin. Sana güç kazandıracak eğitimlere katılabilir veya sosyal gruplarda bulunabilirsin. Akşam saatlerine doğru kendi içine dönebilir ve biraz geri planda kalmak isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün güçlü kişilerden alacağın destekle ekonomik gelirlerinde dönüşüm ve başarı sağlayabilir; uzun vadeli projelerde bulunma şansı yakalayabilirsin. Uzun süredir beklediğin alacakları tahsil edebileceğin gibi kazançlarında da gözle görünür bir artış olabilir. Akşama doğru daha sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınla vakit geçirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün uzun yolculuklar, yüksek eğitim veya medyayla ilgili konularda başarı olasılığı yüksek girişimlerde bulunabileceğin gibi tutarlı ve kararlı davranışlarla çevrendekileri etkileyebilirsin. Günün ikinci yarısında çalışmalarının meyvelerini toplamaya başlayabilir ve dış görünüşün için minik değişiklikler düşünebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün hayatındaki istikrarı sağlamak için bir proje üzerinde çalışıyor ve bu proje bir yatırımı da içinde barındırıyor olabilir. Yeni bir iş fikri veya yeni bir yatırım fikrini değerlendirmek isteyebilirsin. Öğleden sonra daha çok akademik hayatın ve yolculuklarınla ilgili konularda geleceğini şekillendirmenin yollarını arayacaksın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde karşıt burcunda ilerleyen Ay; yanındakilerin ve güçlü arkadaşlarının yardımı ile hedeflerine yaklaşmanı sağlarken, tutarlı ve uzun vadeli planlar geliştirmene yardımcı olabilir. Gün içinde iletişimden kaçmaman gerektiğini bilmeli ve eşin, ortağın ya da yakın ilişki içinde olduğun kişilerle arandaki sorunları konuşarak çözmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.