10 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Saat 10:10’ da Ay Boğa burcuna geçerek boşluktan çıkıyor ve muhtemelen bir gece önce yaşananlarla ilgili sert bir yüzleşme yaşanıyor. Eğer geceyi sakin geçirmeyi başardıysak sabah hoş sürprizlere uyanabilir, günün kalanını planlanmamış organizasyonlarla geçirebiliriz. Hareketli olmamıza gerek kalmadan sevdiklerimizle bir arada olabilir ve zevkimize hitap eden ortamlara katılıp, yemekler yiyebiliriz. Akşama doğru ufak inatlaşmalar can sıkıcı olsa da mutlu ve sakin bir gün geçirmeyi başarabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; çok hareketli geçen bir gecenin ardından sabah saatleri biraz gerilimli olabilir. Ani gelişen olaylar ve farkındalıklar şaşırmana yol açabilir. Ancak öğleden sonraya sakinleşebilir ve parasal alandaki işlerine yönelebilirsin. Maddi manevi değerlerine yeni bir gözle bakmaya başlayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde burcunda ilerlemeye başlayan Ay; bir anda harekete geçmene neden olabilir. Son günlerde arka planda kalarak olayları izlemeyi tercih ederken şimdi kontrolü ele almak isteyebilir, beklenenin aksine alternatifler geliştirebilirsin. Kendini rahat ifade edebileceğin bir gündesin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; dün geceden beri yoğun ve aktif olmana rağmen bir anda yaşadığın farkındalık kendi dünyana çekilmene ve maddi manevi sana nelerin huzur vereceği hakkında düşünmene neden olabilir. Beklemediğin düşmanlıklarla karşılaşman içten içe nelere güveneceğini sorgulamana neden olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün keyiflerine yönelebilir, seni neyin mutlu ettiğini bulmaya çalışabilirsin. Sevdiklerinle veya dostlarınla yapacağın organizasyonlar günü sakin ve huzurlu geçirmeni sağlayabilir, ancak sabah saatlerinde ani plan değişikliklerine uyum sağlaman ve gerekirse hemen harekete geçmen gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerini dinlenerek geçirmeyi ummana rağmen birden program değişikliği yapıp dışarı çıkabilir, sosyal bir ortamın içinde yer alabilirsin.  Gerek özel gerekse iş yaşamında güvenirliliğini kanıtlayacağın gelişmeler olabilir. Ayrıca parasal konularda seni sorgulamaya yöneltecek olaylar yaşanabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; güne zihinsel bir farkındalık ve uyanışla başlayabilir, gelen haberler dolayı bir süre için şaşkınlık yaşayabilirsin. Özellikle sosyal medya dedikoduları ilgili çekebilir. Fiziksel olarak harekete geçmesen bile zihinsel olarak aktif olabilir, bol bol paylaşımda bulunup, görüşlerini anlatabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; maddi manevi paylaşımların öne çıkacağı bir gün geçirebilirsin. Güne planlanmamış ödemelerin getirdiği sıkıntıyla başlasan bile hemen kendini toparlayacak ve alternatif kaynak arayışlarına girebileceksin. Özellikle duygusal güvenlik ihtiyacın çok ön planda olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde karşıt burcunda harekete geçen Ay; gün boyu kontrolün senden çıkmasına neden olabilir. Yakın ilişki de olduğun kişilere tabii olabilir, onların ihtiyaçlarını karşılamak üzere kendi programını iptal edebilirsin. Fakat karşılığında güven ve sadakat beklentisi içinde olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hareketli ve keyiflerine yönelik birkaç günün ardından artık sorumluluklarına odaklanabilirsin. Günlük programın beklenmedik şekilde değişebilir, işten ya da akrabalardan kaynaklı konularla uğraşman gerekebilir. Sağlığını korumana yardımcı olacak veya rahatsızlığını iyileştirecek adımları atabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sorumlulukların ağır bastığı birkaç günün ardından artık kendini daha keyifli hissedebilirsin. Güne başlarken yaşanan gelişmeler seni mutlu edebilir, aşk ilişkilerinde beklenmedik bir hareketlilik yaşanabilir. Sevdiklerinin sunduğu alternatifi değerlendirmek için kendi programını iptal edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; günü evinde geçirmek isteyebilir, biraz dinlenip sakinleşmeye ihtiyaç duyabilirsin. Fakat ani bir misafir bastırması ya da evde tadilat gerektiren bir durumla karşılaşman biraz keyfini kaçırabilir. Neyse ki sonrasını kendine ayırabilecek zihinsel ve bedensel bir detoks yapabileceksin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah sabah gelen telefonlar iletişim trafiğini yoğunlaştırabilir. Kısa ama keyifli yolculuklar yapabilir, yakın çevrenle bir araya gelebilirsin. Bir yandan da duydukların ya da gördüklerin farkındalığının artmasına ve olaylara farklı bir gözle bakarak değerlendirme yapmana neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.