10 Mart 2018 Burç Yorumları

Sabahın erken saatlerinde kendimizi oldukça enerjik hissedebilir, güne başlamak için sabırsızlanabiliriz fakat bu isteğimiz sonuçsuz kalabilir. Sürpriz gelişmeler farkındalık kazanmamızı sağlayabilir. Öğle saatlerinde üzerimizdeki sorumluluklar bizi harekete geçmeye zorlayabilir, görevlerimizi yerine getirmek için konsantre bir şekilde çalışabiliriz. İkili ilişkiler açısından zorlayıcı bir gün olabilir. Hırslarımız bizi kontrol edebilir, oldukça rekabetçi bir tutum benimseyebiliriz. Karışımızdaki insanlara sert çıkabilir, acımasızca davranabiliriz. Akşam saatlerinde sergilediğimiz soğuk tavırlarla sevdiklerimizi kırabiliriz. Kendimizi yetersiz hissedebilir, hıncımızı başkalarından çıkarabiliriz. 

Sevgili Koç; güne iyimser bir başlangıç yapacaksın ancak öğle saatlerinden itibaren gerilim ve sorumlulukların artabilir. İlişkilerinde hırslarına yenik düşebilirsin, bu yüzden gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalısın. Girişimlerde bulunurken tek başına davranmak ve her şeyi kendin yönetmek isteyebilirsin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde son günlerdeki girişimlerinin sonuçlarını alabilirsin ancak sonrasında yeni girişimlerde bulunmadan önce tecrübelerini göz önüne alarak davranmalı ve görünmeyen engelleri dikkate almalısın. Görüş ve düşüncelerini ifade ederken çevrendeki insanlara kulak vermen yararına olacaktır.

Sevgili İkizler; finansal konularla ilgili harekete geçmek ve daha fazla sorumluluk üstlenmek zorunda kalabilirsin. Geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için attığın adımlar çatışmalara yol açabilir, ilişkilerde tartışmalar ve rekabet söz konusu olabilir. Yaptığın işlerden daha fazla kazanç sağlamak için çalışma temponu arttırman gerekebilir.

Sevgili Yengeç; öğle saatlerinde karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; yakın ilişkide olduğun kişilerin sorumluluklarını üstlenmen gerektiğine işaret edebilir. Karşındakilerle çatışmalara girebilir, açık açık rekabet gerektiren ortamlarda bulunabilirsin. Hırsına yenik düşmen ilişkilerini ve iş birliklerini zedeleyebilir.

Sevgili Aslan; üstünde çalıştığın projeleri başarılı bir şekilde tamamlayabilir, yeni girişimlerde bulunmak için başkalarının tecrübelerinden faydalanabilirsin. Ancak günlük rutin işlerini yerine getirirken sakarlıklar ve aksilikler meydana gelebilir. Görüş ve düşüncelerini kabul ettirmek için rekabete girmekten ve sevdiklerinle çatışmaktan kaçınmalısın.

Sevgili Başak; finansal konularla ilgili aldığın kararları uygularken kimseye danışmaman, ortak kaynakları tek başına yönetmen çatışmalara yol açabilir. Yeni girişimlerde bulunmak için düşünmeden adımlar atman ve hırsına yenik düşerek risk alman gerilime neden olabilir. Keyif için alışverişe çıkabilir, aşırı harcama yapabilirsin.

Sevgili Terazi; geçmişten gelen deneyimler yeni girişimlerde sana yol gösterecektir. Fakat yeni başlangıçlarda bulunmak için başkalarının tecrübelerine ihtiyaç duyacaksın. Bugün ilişkilerde rekabet ve çatışmalar söz konusu olabilir, kendini ifade ederken daha diplomatik olmaya çalışmalısın.

Sevgili Akrep; bugün çalışma ortamında iş arkadaşların ile rekabete girebilir, kararlarını kabul ettirebilmek için baskı uygulamaya çalışabilirsin. Ortak bir düşünce etrafında buluşamamanız işlerinizin ilerlemesini engelleyebilir. Günlük işlerinde hırsla hareket etmen kazalara ve çatışmalara yol açabilir.

Sevgili Yay; kendini sabah saatlerinde heyecanlı ve iyimser hissedebilir, öğleden sonra ise sorumluluklarını tekrar gözden geçirebilir ve başarılı olabileceğin sonuçlar alabilirsin. Romantik ilişkilerde çatışma yaratacak davranışlarda bulunabilir, aşırı harcama yaparak ekonomik sıkıntıya girebilirsin.

Sevgili Oğlak; öğle saatlerinden itibaren burcunda hareket etmeye başlayan Ay; son günlerdeki depresif ruh halinden çıkıp kontrolü ele almanı sağlayabilir. Bugün hırslı ve cesur tavırlarla gözü kara girişimlerde bulunabilirsin. Yaşamını ilgilendiren konularda harekete geçerken kimseye danışmaman çatışmalara yol açabilir.

Sevgili Kova; yeni girişimlerde bulunmadan önce yakın çevrenin tecrübelerine ihtiyaç duyabilir, fikir almak isteyebilirsin. Bugün açığa çıkan olaylar hırslarını körükleyerek, zamansız ve yersiz tepkiler vermene neden olabilir. Kendini ifade ederken diğer insanların hislerini de göz önüne almalı, istemeden de olsa karşındakileri kırabileceğini bilmelisin.

Sevgili Balık; ekonomik konularla ilgili girişimlerde arkadaşların ya da içinde bulunduğun sosyal çevrenin deneyimlerine kulak vermen başarılı olmanı sağlayabilir. Aldığın kararları uygulamak için azimli davranabilir, hatta kazançlarınla ilgili hırsla harekete geçebilirsin. Fazla rekabet gerektiren ortamlardan uzak durman iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.