10 Kasım Burç Yorumları

Güne oldukça enerjik ve hareketli bir başlangıç yapabiliriz. Bu enerjiyi hedeflerimize yönlendirebilir, isteklerimizin peşinden cesaret ve kararlılıkla gidebiliriz. İçinde bulunduğumuz koşulları yönetebilecek, elimizdeki işlere rahatlıkla odaklanabileceğiz. Özellikle sabah saatlerinde her şeyin rahat ve hızlı bir şekilde ilerlediğini, sorunlarımızı kolayca çözebildiğimizi göreceğiz. Öğleden sonra daha zorlayıcı enerjiler altındayız. Engellerle karşılaşabilir, otorite konumundaki kişilerle sürtüşmeler yaşayabiliriz. Genel olarak tutkulu ve ısrarcı olduğumuz bir dönemden geçtiğimiz için bu sürtüşmeler büyüyebilir, karşımızdaki kişilere üstünlük kurmak isteyebiliriz. Temkinli ve sağduyulu olmakta yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; keyiflerinde veya harcamalarında abartıya kaçabileceğin gibi kazanç beklentilerini de yüksek tutabilirsin. Aşk hayatınla, sosyal yaşamınla ilgili seni heyecanlandıran gelişmelere de açıksın. Kendini kanıtlamak için ise idare edebileceğinden fazlasını vadedebilir veya kontrolsüz risk alabilirsin.

Sevgili Boğa; aile içinde kontrolü elde tutmak ve nihai kararlarda söz sahibi olmak isteyebilirsin. Eve, yerleşime ve yatırımlara dair konularda ise bazı bitiş ve başlangıçlar içinde olabilir, birikimlerini değerlendirmek için harekete geçebilirsin. Birlikte olduğun kişi veya iş birliklerinden gelecek imkanları iyi değerlendirmeye bakmalısın.

Sevgili İkizler; ısrarcı olduğun kararlar ilişkilerin üzerinde olumlu etki yaratabilir. Sevdiklerinle sorunlu olduğun ilişkilerini etkileyici söz ve hareketlerinle düzeltebilirsin. Ancak tutabileceğinden fazla sözler vermekten kaçınmalısın. Alacağın bazı haberler ise beklentilerinin yükselmesine neden olabilir.

Sevgili Yengeç; yaratıcı olduğun konudan veya sahip olduğun becerilerinden kendine yeni bir kazanç kapısı oluşturmak için harekete geçebilirsin. Aile içinde yaşanan sorunu iş birlikçi davranarak çözme imkânın olabilir. Aşkta tutkularının esiri olmamaya ve beklentilerini yüksek tutmamaya bakmalısın.

Sevgili Aslan; burcundaki Ay ile tazelediğin özgüvenle hareket edebilir, hedefine odaklanabilir, kararlı adımlar atabilirsin. Yakınlarını özellikle eğitimle ilgili bir konuda etraflıca bilgilendirip yönlendirmek isteyebilirsin. Yerleşiminle ilgili gündeminde olan konuda ısrarcı davranmayı sürdürebilirsin.

Sevgili Başak; bugün öngöremediğin koşullar içinde kalabilirsin. Aklında zaten var olan bir konuyla ilgili gerekli ön hazırlıkları yapmaya başlayabileceğin gibi, finansal kaynak oluşturmaya da vakit ayırabilirsin. Girişimlerinin maliyeti planladığının çok üstünde seyrederek seni zorlayabilir.

Sevgili Terazi; üzerinde çalıştığın iş ve projeler için girişimlerde bulunabilir, iş birliklerinde etkin rol almak ve hakimiyet sağlamak için çaba harcayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde, sahip olduğun olumlu enerjileri kaybedebilir, parasal konularda zorlu ve çekişmeli bir sürece başlayabilirsin.

Sevgili Akrep; kontrolün dışında gelişen durumlara rağmen sahip olduğun özgüven ve cesaretle doğru hamleler yapabilirsin. Sabah saatlerinde ilişki ve iş birliklerinde ortaya çıkan ve senin elinde olmayan gelişmeleri dahi kolayca yönetebilirsin. Ancak günün ikinci yarısında zorlanabilir hatta baskıcı bir tavır takınabilirsin.

Sevgili Yay; yurt dışı, akademik çalışma, eğitim veya hukukla ilgili işlerin için bağlı olduğun dernek ve gruplarla irtibata geçebilirsin. Gelecek hedeflerini gerçekleştirmek için aklında belirlediğin çizgi doğrultusunda adımlar atabilirsin. Düşünce ve fikirlerinde fazlasıyla ısrarcı olabilirsin.

Sevgili Oğlak; var olan finansal koşullarını zorlayarak bazı isteklerinin peşinden gitmek isteyebilirsin. Sabah saatlerinde bir anlaşmaya varabilir veya seni hedefine götürecek bir girişimde bulunabilirsin. Duygusal paylaşımlarında ise tutkulu olabilir, isteklerine ulaşırken zorlansan da hedefinden vazgeçmeyebilirsin.

Sevgili Kova; karşıt burcunda ilerlemekte olan Ay, gün içindeki koşulların başkalarına bağlı gelişebileceğine işaret etmekte. Güçlü ve otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işlerin için uyumlu davranarak dengede kalman gerekebilir. Günün ikinci yarısında ise önüne çıkan engellere rağmen amaçların doğrultusunda ilerlemeye gayret edebilirsin.

Sevgili Balık; görev ve sorumlulukların maddi tarafının yönetimini ele alman gerekebilir. Günün ilk yarısında alacak ve borçlarla alakalı düzenlemelerde bulunurken ilerleyen saatlerde geleceğin ve hedeflerinle ilgili kapsamlı değerlendirmeler yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.