10 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, ilişkiler adına, uyum denge kurmak adına zorlu bir süreçteyiz. Ruh halimiz gergin olabileceğinden öfke patlamaları; fevri davranışlar gösterme ve toleransız olma riskimiz var. Bizim dışımızdaki kişiler de aynı enerjilerden etkileneceğinden tartışma ve çatışmalara açık bir süreç geçireceğiz. Sağduyu ve anlayışı elden bırakmamakta fayda var.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren yoğun bir koşturmaca içinde olabilir, risk alarak gözü kara davranabilir ve olaylar üstünde kontrol sağlamak için çaba sarf edebilirsin. Ancak karşındakileri ikna etmekte zorlanacağından, ilişkilerinde ani tartışmalar yaşanabilir. Beklenmedik kararlar alıp, uygulamaya koyabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün atacağın adımlardan bir sonuç almakta zorlanabilir, kendini ifade edemeyebilirsin. Akşama doğru olaylar birden hızlanabilir, beraber çalıştığın kişilerle ya da akrabalarınla tartışmalar yaşasan bile öfkeni yansıtmamaya çalışabilirsin. Beklenmedik sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; son günlerdeki yoğun tempo içinde yorgun düşmüş olsan bile bugün olaylar netlik kazanacağından, kendini daha enerjik ve mücadeleye hazır hissedebilirsin. Fakat aşk ve sosyal ilişkilerdeki ani gelişmeler öfkelenmene yol açabilir, fazla hevesli davranmamaya çalışmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde itibaren sosyal tempon yüksek olabilir, kendini birçok yere birden yetişmeye çalışırken bulabilirsin. Aile fertleriyle yaşayacağın çatışmalar sosyal çevrenin gözü önünde gelişebilir. Yaşamınla ilgili kararlar alıp, hemen uygulamaya kalkabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün enerjin çok yükselebilir, kendini cesaret ve özgüvenle ifade edebilirsin. Ancak özellikle sosyal medya da akşam saatlerinden itibaren gerilimli ve hareketli bir süreç başlayabilir, aniden yola çıkabilir ya da bazı kişilerle yüzleşerek sorunları açık açık tartışabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hayatında yaşanan hareketlilik kısa süre de karmaşaya dönüşebilir, kendini telaş içinde bulabilirsin. Bir yandan koşturmaca yaşarken bir yandan da önemli konularda tek başına kararlar almak zorunda kalabilirsin. Akşam saatlerinde yapacağın alış verişlerde bütçeni aşman mümkün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; karşındakilerin sana danışmadan karar alması öfkelenmene ve ilişkilerini tekrar gözden geçirmene neden olabilir. Akşam saatlerinde tartışmalardan kaçınmalı, kontrolün sende olmadığını bilerek şartları fazla zorlamamalısın. Bazı gerçeklerin açığa çıkması senin işine gelecektir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; çok çalışıp, çok yorulabilir, sağlığını ve sinirlerini gereksiz yere yıpratabilirsin. Bugün emek sarf ettiğin konulardan verim alabilmek için belirli bir düzen ve plan içinde hareket etmeli, sana rağmen gelişen olaylara sakinliğini muhafaza ederek yaklaşmalısın. Gizli düşmanlıklara ve sağlık sorunlarına dikkat.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün kendini heyecanlı ve neşeli hissedebilir, içindeki yaşam sevincini çevrendekilere yansıtabilirsin. Ancak herkesin senin duygularına karşılık vermemesi seni biraz öfkelendirebilir. Karşındakilerden fazla beklenti içine girmen engellerle karşılaştığında hemen tepki vermene neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hayatından bazı yükleri çıkarmak için gereken güce ve enerjiye hazır olabilir, net kararlar alarak uygulamaya koyabilirsin. Yaşamındaki rakipler seni çileden çıkarsa bile öfkeni kontrol altına alman mücadelelerinde başarılı olmanı sağlayabilir. Beklenmedik yerlerden alacağın destek cesaretini artırabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün boyunca hızlı bir iletişim trafiği ve koşturmaca seni bekliyor.  Telefonu elinden düşürmeyebilir, herkese cevap yetiştirmeye çalışabilirsin. Akşam saatlerinde trafikte ve acele işlerde dikkatli olmalı, gereksiz tartışmalara girmemelisin. Alacağın ani haberler hemen harekete geçmeni gerektirebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün bütün kararlarını kendin almak isteyeceğinden bir süre sonra ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsin. Alışverişe çıkarak kendini mutlu etmeye çalışman da bütçenin zorlanmasına neden olabilir. Hiç hesapta olmayan ödemelerden dolayı sıkıntı yaşamamak için dikkatli hareket etmelisin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.