10 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

İkilemlerin ve yanılgıların bol olduğu bir güne başlıyoruz. Hem destekleyici hem de engelleyici enerjiler bir arada olacak. Bir yandan beklenti ve talepler artabilir, her şeyi bir arada isteyebilir, birden fazla karpuzu bir arada taşımaya kalkabiliriz, bir yandan da yanılgılar, bilgi kirliliği ve engeller yüzünden hemen vazgeçebiliriz. Harcama ve tavırlarda aşırıya kaçabilir, kendimizi kaldıramayacağımız yüklerin altına sokabilir, tutamayacağımız sözler verebilir, risk alabiliriz. Bir hedefimiz olmadan oradan oraya koşturup, organize olamayabiliriz. Ancak biraz daha tutarlı olmayı başarabilirsek sağlam adımlar atabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün girişimlerde bulunmak, çalışma ortamında yeni projeler veya fikirler üretmek isteyebilirsin. Fakat gerginlik ve angarya gerektiren işler seni fazlasıyla meşgul edebilir. Yoğun iletişim trafiği içinde ağzından çıkan her kelimeye dikkat etmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; haftaya başlarken ekonomik konularla ilgili yoğun bir hareketlilik yaşanabilir, yatırımlarınla ya da ticari faaliyetlerinle ilgili girişimlerden endişe duyabilirsin. Anlaşmalara ve verilen sözlere fazla güvenmemeli, her duyduğuna inanmamalısın. Sevdiklerinden beklentilerin gerçekleşmeyebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; haftaya hızlı bir tempoyla başlamana rağmen ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsin. Bugün aile fertlerinin sorunlarıyla ilgilenmen gerekebilir. Evde de tadilat, tamirat ve temizlikle uğraşabilirsin. Her ne kadar iş, sosyal ve özel yaşamını ilgilendiren konularda adım atmak istesen de vazgeçişler ve endişeler yaşayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, özellikle sosyal medya da kendini doğru ifade edemeyebilirsin. Yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşularla anlaşamayabilir, gelen haberlerden dolayı zihinsel bir karmaşa yaşayabilirsin. Her işin üstünden defalarca geçmen gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ekonomik konularla ilgili hedeflerin doğrultusunda girişimlerde bulunmak istemene rağmen ertelemeler ve aksiliklerle karşılaşabilirsin. Arkadaşların ya da sevdiklerinle aranda endişelenmene yol açan problemler yaşanabilir. Kazançlarını değerlendirirken en verimli yolu bulmaya çalışman kararsızlığa neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hâlâ burcunda hareket eden Ay; bugün girişimlerde ve başlangıçlarda bulunman için sana güç verecektir. Fakat kariyerinde ve sosyal hayatındaki hareketlilikten beklediğin sonuçları alamayabilirsin. Yaptığın işte mükemmele ulaşma çaban sürekli karar değiştirmene ve sinirlerinin bozulmasına yol açabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kalabalıklar içinde neşeyle geçen günlerin ardından yalnız kalmaya ve çevrenden izole olmaya ihtiyaç duyabilirsin. Kararsızlıklar ve tutulmayan sözler endişelenmene ve gerilime neden olabilir. Sana düşmanlık edenlere karşı kendini savunamayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yaptığın işlerden elde ettiğin kazancın beklentilerini karşılamaması finansal endişelerinin artmasına yol açabilir. Arkadaşlıklar ve sosyal gruplar içinde parayla ilgili konuların gündeme gelmesi de canını sıkabilir. Aldığın kararları uygulamak için yoğun bir çaba göstermene rağmen hedeflerine varmakta zorlanabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iş ve sosyal hayatına dair planlarını hayata geçirmek için yoğun ve detaylı bir çaba içine girebilirsin fakat ihtiyacın olan desteği almakta zorlanman ve iş birliklerinden beklediklerini alamaman mümkün. Sunumlar ya da toplantılar yaparken kafanın karışmasına ve karar alamamana yol açan durumlar yaşanabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün birçok proje ve görüşle düşüncelerini ifade etmeye çalışabilir, iş ortamında yenilikler yapmak, girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Fakat beraber çalıştığın kişilere derdini anlatamayabilir, muhalefetle karşılaşabilir, seni anlamadıklarını görebilirsin. Gün içinde yaptığın çalışmalarda aksilikler ve sakarlıklar olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne sinirsel bir gerilim içinde başlayabilir, endişelerinin artmasından dolayı krizler yaşayabilirsin. Finansal konularla ilgili projelerini gerçekleştirirken aksiliklerle karşılaşabilirsin. Risk aldığın konuların iyi hesaplanmamış olma ihtimalini göz önünde bulundurmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün düşmanlıklarla karşılaşabilirsin dikkatli olmalısın. Eşinin, ortağının ya da iş birliği içinde olduğun kişilerin eleştirileri ve yüksek beklentileri sende kararsızlığa yol açabilir, fikirlerinden hemen vazgeçebilirsin. Duygusal açıdan zorlanacağın ve başkalarının onayına ihtiyaç duyacağın bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.