10 Haziran 2018 Burç Yorumları

Bugün kendimizi biraz huzursuz hissedebilir, rahatlamaya ihtiyaç duyabiliriz. Alışkanlıklarımızı bırakıp değişim yoluna girebiliriz. Ani gelişmeler günün planlarını altüst edebilir. İçinde bulunacağız stresli ruh hali, inatçı davranışlar sergilememize neden olabilir.

Sevgili Koç; sakin ve huzurlu bir hafta sonu geçirmek isteyebilir, maddi ve manevi konularda güven içerisinde olmayı arzu edebilir, ev ya da kariyerinle ilgili sorumluluklarına odaklanabilirsin. Ailenle birlikte keyifli ve hoş bir gün geçirmek isterken, harcamalarını abartman mümkün. Akşam saatlerinde sözlerine dikkat etmelisin.

Sevgili Boğa; kişisel ve ruhsal bakımına özen göstererek, mevcut şartlara odaklanabilir, maddi kaynaklarını daha konforlu yaşamak adına kullanmak isteyebilirsin. Tatil planları yapmak için günün enerjilerini kullanabilir, yakın çevrenin olumlu desteğini alabilirsin. Akşam saatlerinde fikirlerinde değişim yaşaman mümkün.

Sevgili İkizler; içten içe maddi kaynaklarınla ilgili güvende olmak isteyebilir, bu konuyla ilgili hissettiğin endişe nedeniyle harcamalarına belli bir kısıtlama getirmek isteyebilirsin. Sosyal medyada ya da ticaretle ilgili alanlarda üzerinde çalıştığın konulara hız verebilir, fikir ve düşüncelerini başarılı bir şekilde organize edebilirsin.

Sevgili Yengeç; romantik ilişkilerinde çeşitli gelişmeler yaşayabilir, sevdiğin insana gizli saklı sürprizler hazırlamak niyetinde olabilirsin.  Harcamaların konusunda özgürce hareket edemiyor olsan da sevdiklerinden gelebilecek maddi ve manevi destek seni çok rahatlatabilir.

Sevgili Aslan; kariyerinde ya da iş yerinde, kontrolün dışında gelişen olaylar nedeniyle şaşırtıcı duyumlar alabilir ve duygularını kontrol etmekte zaman zaman zorlanabilirsin.  Gruplar içerisinde sergilediğin olgun tavırlar, çalışmalarının karşılığını alma olasılığını artırırken, sorunları da kolaylıkla analiz edebilmen mümkün.

Sevgili Başak; kariyerinle veya eğitiminle ilgili seyahat palanları yapabilir ya da sevdiklerinle keyifli organizasyonlara katılarak her şeyin mükemmel olması için çaba sarf edebilirsin. Çocuklarla ilgili konularda düzenleme yapabilir veya onlarla keyifli zamanlar geçirebilirsin. Akşam saatlerinde ufak tefek ev kazalarına maruz kalma ihtimaline karşın dikkatli olmalısın.

Sevgili Terazi; ara verdiğin bir ilişkinin tekrar alevlenmesi duygularında ani iniş çıkışlar yaşamana neden olurken, sürpriz gelişmelerle de karşılaşabilirsin. Ev ve aile büyüklerinle ilgili sorumluluklarını yerine getirirken, sahiplenme konusunda da aşırılığa kaçabilirsin. Beklemediğin bir para seni şaşırtabilir.

Sevgili Akrep; partnerin, iş ortağının ya da aile büyüklerinle ilişkinde yaşanabilecek sürpriz olaylar karşısında tepkilerini kontrol altına almak ve uyumlu davranmak zorunda kalabilirsin. Yakınlarınla yaptığın iş birlikleri beklentilerinin üzerinde olumlu seyrederken, akşam saatlerinde ailenle oluşabilecek ufak tartışmalar yaşaman mümkün.

Sevgili Yay; günlük işlerine odaklanabilir, detay ve düzen gereken konularla ilgilenebilirsin. Sağlığını önemsemen ve kendine zaman ayırman; enerjini yükseltebileceği gibi, ufak ev kazalarından da korunmanı sağlayabilir. Sorumluluklarının bilincinde olman yeni iş birlikleri fırsatları kazandırabilir. İlerleyen saatlerde sözlerine dikkat etmelisin.

Sevgili Oğlak; romantik ilişkilerinde ve çocuklarla ilgili kararlarında istikrarlı bir şekilde ilerleyebilir, hedeflerine ilerlemek için mantıklı planlar üretebilirsin. Organizasyonlara katılıp, sevdiklerinle zaman geçirmek için uygun bir gündesin. Huzurlu ve keyifli olmayı önemsediğin bugünde, geçmişte kalmış ve kapanmış bir olayın canını sıkmasına izin vermemelisin.

Sevgili Kova; ev ve ailenle birlikte olduğun ve organizasyonlar planladığın bir gün olabilir. Bununla birlikte ailenle ilgili geçmişten gelen, henüz kapanmamış bir konunun gündem olması, kendini huzursuz hissetmene neden olabilir. Ev kazalarına da açık olabilirsin. Sosyal statünle ilgili plan ve projelerine ağırlık verebileceğin bir gündesin.

Sevgili Balık; yakın yerlere seyahat ederek haftanın yorgunluğunu artmak isteyebilir ya da akrabalarınla keyifli ve eğlenceli birliktelikler planlayabilirsin. Gün içerisinde kendine koyduğun hedefleri yeniden gündeme getirebilir, güçlü insanlardan destek alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.