10 Eylül Burç Yorumları

Gün boyunca enerjimizi toplamakta zorlanacağız. Dinlenmek hatta tembellik etmek isteyebiliriz. Huzurlu bir şekilde vakit geçirmek ve kendimizi güvende hissetmek isteyeceğiz. Akşam saatlerinde abartılı hareketlerden, özellikle fazla yemek yemekten ve aşırı para harcamaktan kaçınmalıyız. İlişkilerimizde ise inatlaşma ve ısrar sorunlara neden olabilir, dikkat etmemizde yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün ağustos ayı sonlarında yaşadığın olaylar net bir şekilde gün ışığına çıkabilir. Artık yaptığın değerlendirmeler sonucunda nihai kararlar almanın vakti geldi. Gün içinde parasal konularda düzenlemelerde bulunabilir, bütçeni koşullarına göre ayarlayabilirsin. Sorumluluklarını yerine getirirken titiz davranabilirsin.

Sevgili Boğa; burcundaki Ay bugün seni keyfiyete sürükleyebilir. Kendi istek ve arzularına odaklanabilir gerek dinlenerek gerekse de güzelliğinle ilgilenerek vaktini geçirmek isteyebilirsin. Aşk hayatında olumlu gelişmelere açıksın. Geçtiğimiz ay sonu alamadığın kararları alacak gücü bulabilirsin.

Sevgili İkizler; geçtiğimiz ay gündeminde olan; evin, yerleşimin veya ailevi bir konuyla ilgili, işin maddi boyutu aklını kurcalıyor olsa da net kararlar alman mümkün. Gün içinde korkularınla yüzleşebilir, çıkar yol bulmak adına bazı değerlendirmeler yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; ağustos ayı sonlarında yakınların, kardeşlerin veya arkadaşlarınla aranda geçenler yeniden gündeme gelebilir. O süreçte aldığın kararları duygusal nedenlerle almadığını ve doğru karar aldığını görebilirsin. Bağlı olduğun gruplardan ve sosyal çevrenden aldığın güven duygusu hakkında değerlendirmelerin olabilir.

Sevgili Aslan; son günlerde içinde olduğun maddi koşulları düzenlemek için adımlar atabilirsin. Belki harcamalarını kısmaya ve sadece gerekli olan harcamalara bütçe ayırman gerektiğine karar verebilirsin. İş ve sosyal yaşamdaki güvenirliliğini bir kez daha ortaya koyabilirsin. Ailene liderlik edebilirsin.

Sevgili Başak; gelecekteki maddi manevi güvencen için bazı girişimlerde bulunabilirsin. Ön çalışmalarını yaptığın işleri artık tamamlayabilir, gözler önüne çıkaracak hale getirebilirsin. Yurt dışı, eğitim, medya veya hukuksal alandaki işlerin bugün yolunda ilerleyebilir.

Sevgili Terazi; gelir elde edebileceğin konulara odaklanabilirsin. Ortaklı işlerden fayda sağlayabileceğin gibi komisyondan veya faizden maddi gelir sağlaman da mümkün. Ancak bu işlerin planlanma aşaması seni biraz yıpratabilir. Duygusal paylaşımlarında ise karşındakine ne derece güven duyman gerektiği hakkında bazı deneyimler yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; karşıt burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay ile ilişki ve iş birliklerinde ihtiyacın olana güven duygusunun ne denli sağlandığı hakkında değerlendirmelerin olabilir. Koşulların bir tek sana bağlı olmaması hareket kabiliyetini kısıtlayabilir. Amaç edindiğin konularda alacağın desteklerle daha emin adımlar atabilirsin.

Sevgili Yay; gerek maddi sorumluluklar gerekse de sağlık konuları bugün gündeminde yer tutabilir. Titizlikle çalışıp üzerinde emek harcadığın işlerin finansal boyutunu çözüp belli bir seviyeye taşıyabilirsin. Güzellik ve estetik amaçlı girişimlerin için birtakım araştırmalar yapabilirsin.

Sevgili Oğlak; maddi ve manevi anlamda şanlı bir günündesin. Aşktan ve sevgiden yana tatmin olabilir, ilişkilerin ve çevrenle olan iletişimini keyifle sürdürebilirsin. Ayrıca parasal konularda fırsatlarla karşılaşabilirsin. Harcamalarını arttıran durumlara rağmen bütçenin sınırlarını bilerek hareket edebilirsin.

Sevgili Kova; evin, yerleşimin veya ailenle ilgili bir konuda bazı bitiş ve başlangıçlar içindesin. Alacağın kararlarda sağlam adımlarla ilerlemek isteyebilir; ağustos ayı sonlarında yaşadıklarına benzer durumlarla bir daha yüz yüze gelmemek için temkinli hareket edebilirsin.

Sevgili Balık; aklında olan bazı fikirler için ısrarcı olabilir, istediğini yaptırmak için direnebilirsin. Ayrıca anlaşma, kontrat, eğitim veya bir yolculuk için belli bir bütçe ayırman gerekebilir. Geçtiğimiz ay sonlarında yaşadığın ilişki ve iş birlikleri hakkında yaptığın değerlendirmelerden bir sonuç çıkarabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.