10 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Ay artık Kova burcunda. Önümüzdeki birkaç gün toplumsal konular; kitleleri ilgilendiren gelişmeler; grup faaliyetleri ve ekip çalışmaları; arkadaşlıklar gündemde oldukça öne çıkan temalar olacaktır. Bir yanıyla bireyselliğimizi korurken diğer yandan başkalarına da fayda sağlayacak uğraşların vurgulandığı durumlar ortaya çıkabilir. Ayrıca hem kendimiz hem de bizim dışımızdaki kişiler adına özgürlük, bağımsızlık, eşitlik ve haklara saygı isteyeceğiz. Yolunda gitmeyen koşullara da başkaldırmaktan çekinmeyeceğiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün toplumsal konularda duyarlı olabilir, olaylara idealist bir gözle bakabilirsin. Geleceğe dair hedeflerine ulaşmak için mücadele içine girebilir, bireysel veya ortak amaçlar için grup ve derneklerle birlikte hareket edebilirsin. Yaptığın abartılı harcamalar gelirinin yetmemesine ya da borçlanmana neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iş ve sosyal hayatında yoğun bir tempo seni bekliyor. Birçok alanda çalışma yapabilir, her şeye birden yetişmek isteyebilirsin. Ancak kendi fikirlerinde ısrarcı olmamalı; geniş bir bakış açısıyla bakmalısın. Kariyerine yönelik girişimlerde bulunurken yaşanan gelişmeler farkındalığını artırabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; görüş ve düşüncelerini özgürce ifade etmek istemene rağmen kontrolünde olmayan gelişmeler seni engelleyebilir. Geleceğini düşünerek hareket etmek, yeni proje ve girişimlerde bulunmak isteyebilirsin ancak muhalif fikirler çatışmaya yol açabilir, ağzından çıkan sözlere dikkat etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; finansal konularla ilgili attığın adımlarda engellerle mücadele etmek zorunda kalabilirsin. Beklediğin ödemeleri almakta zorlanabilir ya da gelirinden fazla yaptığın harcamalar yüzünden kriz yaşayabilirsin. Girişimlerinde gereksiz inatlaşmalar ve görüş farklılıkları ertelemelere yol açabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, ikili ilişkiler ve ortaklıkların gündeminde önemli bir yeri olacağına işaret ediyor.  Ortak bir gelecek hazırlığında olabilirsin ancak kendi beklentilerini ön plana almamalısın. Eşinin ya da iş birliği yaptığın kişilerin senin gibi davranmalarını beklemesen iyi olur.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; çok çalışarak kendini yorabilir, yoğun iş temposunun getirdiği zorluklarla mücadele edebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle yaşadığın fikir ayrılıkları karşılıklı inatlaşmaya dönüşerek, günlük programının aksamasına neden olabilir.  Çalışma koşullarını yenilemek ve güncellemek için yeni tekniklere ihtiyaç duyabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün keyiflerine ve sevdiklerine fazla düşkünlük gösterebilirsin.  Gelecekten beklentilerin yüksek olmasına rağmen ilkeli hareket etmek zorundasın. Maddi konularda kendini güvende hissetmek için yapacağın yatırımlar risk almanı gerektirdiğinden huzursuz olabilir, gereksiz çatışmalara girebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; iş ve sosyal hayatından beklentilerin bitiş ya da başlangıçlar yapmana yol açabilir. İdealindeki koşulları oluşturmak için harekete geçmek isteğindesin ancak seni engelleyen durumlarla karşılaşabilirsin. Karşındaki kişilerle aranda güven krizleri oluşabilir,  eve ve aileye dair konularda attığın adımlarda beklediğin desteği bulamayabilirsin.

Yay Burcu Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün yakın çevrenden ve kardeşlerden beklediğin desteği almakta zorlanabilirsin. Kendini geliştirmek için yapacaklarına odaklanmalı, konuşmalarında ve görüşlerinde ısrarcı olmamalısın. Çalışma ortamında yaşanan yoğunluk sinirlerinin gerilmesine ve sağlığının olumsuz etkilenmesine neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kazançlarını yeni bir gözle değerlendirmek ve yeni gelir kaynaklarına yönelmek için keyiflerinden vazgeçmen gerekebilir. Risk alarak yapacağın yatırımlar borçlanmana ve finansal krizlere yol açabilir. Sevdiklerinle ve çocuklarla olan ilişkilerinde güven sorunu yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda ilerleyen Ay, kendini ifade etmene ve yaşamına dair kararlar almana olanak sağlıyor. Aile içinde yaşanabilecek olayların veya yerleşimle ilgili sorunların üstesinden alternatif çözümlerle gelebilirsin ancak fazla ısrarcı olmamalı, gereksiz inatlaşmalara girmemelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendi içine yönelerek geleceğe yönelik planlar yapabilirsin. Fakat gelen haberler ve dedikodular öfkelenmene neden olarak abartılı tepkiler vermene yol açabilir. Girişimlerde bulunmak için yeterli özgüvene sahip olmak için başkalarının desteğine ihtiyaç duysan da verilen sözler tutulmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.