10 Eylül 2018 Burç Yorumları

Hareketli bir güne başlıyoruz. Sabah saatlerinden itibaren hedeflerimiz  için planlı ve titiz çalışacak; verimliliği ve işlevselliği önemseyecek; girişimci adımlar atmak isteyeceğiz. Finansal alandaki gelişmeler de güne damgasını vurabileceğinden maliyet bilinciyle hareket etmekten kendimizi alamayabiliriz. Ayrıca iş ve görev odaklı olmanın dışında sağlık, düzen, temizlik gibi kişisel bakımla ilgili konular da gündemimizde yer alabilir.

Sevgili Koç; bugün gündelik işlerine yoğunlaşıp, yaptığın işte uzmanlaşmaya çalışabilir, ufak tefek aksaklıkları gidermeye uğraşabilirsin. Fakat çabalarının karşılığını hemen alamayabilirsin. Akşam saatlerinde bu yorucu enerji yerini daha keyifli ve kalabalık ortamlara bırakabilir.

Sevgili Boğa; sana keyif veren konulara eğilebilir, eksikliklerini giderebilir, çocuklarla ya da sevdiklerinle ilgilenebilirsin. Detay gerektiren çalışmalar seni fazla sıkmayacak, el becerisi gerektiren hobilerle rahatladığını ve başarılı olduğunu hissedebileceksin. Gireceğin iş birlikleri yarım kalan işlerinden sonuç almanı sağlayabilir.

Sevgili İkizler; sonuçlarını hemen alamayacağın koşturmacalar içinde olabilirsin ancak daha önceki girişimlerini bitirmek için uygun bir gündesin. Evin, ofisin temizlik ve düzenleme işleriyle uğraşabilir, detay gerektiren konulara eğilebilirsin. Akşam saatlerinde endişelerinden kurtularak sevdiklerine zaman ayırabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün yaşanan iletişim trafiği aldığın kararları uygulamanı ve detaylı planlar yapmanı sağlayabilir. Seni yoran uğraşlar içinde olmana rağmen sonrasında olumlu sonuçlar alarak ödüllendirileceğin girişimlerde bulunabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde aile ilişkileri ön plana çıkabilir.

Sevgili Aslan; sabah saatlerini iyi değerlendirerek, daha önce aldığın kararları uygulayabilir, gelir gider hesaplarıyla ve kazancını verimli kullanabilmek için uğraşabilirsin. Çabalarının karşılığını hemen alamayacaksın fakat günün ilerleyen saatlerinde gözden kaçan detayları fark ederek olayları lehine çevirebilirsin.

Sevgili Başak; güne ne yapacağını bilerek kararlı ve yoğun enerjilerle başlayabilirsin. Dünden itibaren aldığın haberler ve gelişen olaylar zihnini çok çalıştırmana ve konsantrasyon sağlamana neden olabilir. Hem ilişkilerinde hem de yaşamına dair konularda endişelerin var olsa bile akşam saatlerinde kendini daha keyifli hissedebilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde ekonomik konularla ilgili endişe ve kuruntularından kurtulmak için detaylı hesaplar yapabilir, gelirini verimli kullanmanın yollarını arayabilirsin. Olayların kontrolünün sende olmaması ve açığa çıkaramadığın duygular kendini ifade etmeni de zorlaştıracaktır.

Sevgili Akrep; geleceğine dair detaylı planlar yaparak, ileriye yönelik hedeflerini belirleyebilirsin. Kararlılık gösterdiğin konuların sonuçlarını alabilir, eksiklerini giderebilir, arkadaşlarınla aranda var olan sorunları çözmeye ayırabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde gizli ilişkiler devreye girebilir.

Sevgili Yay; iş ve sosyal yaşamında seni endişelendiren konuların çözümü için gün boyunca çaba sarf edebilirsin. Arka planda olan kişilerle iş birliğine gitmen girişimlerine destek verebilir fakat yine de hedeflerine varmak için attığın adımların karşılığını hemen alamayabilirsin.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde geleceğe dair hedeflerini belirlemiş bir şekilde çizdiğin yolda kararlılıkla ilerleyebilirsin. Görüşlerini, üstünde çalıştığın projeleri tekrar tekrar değerlendirerek, eksiklerini gidermek, en verimli ve doğru hesapları yapmak isteyebilirsin. Fakat yine de endişelerinden kurtulmakta zorlanman mümkün.

Sevgili Kova; finansal konularla ilgili planlarını gözden geçirerek, kararlı ve tutarlı hedefler belirleyebilirsin. Üstlerinin beklentilerine karşılık vermek için yaptığın detaylı çalışmalar seni fazlasıyla yorabilir. Çok çaba sarf etmene karşın sonuçlarını hemen görememen endişe verici olsa da günün ilerleyen saatlerinde keyfin yerine gelecektir.

Sevgili Balık; bugün tek başına hareket etmekte zorlanabilir, karşındakilerle iş birliği yaparak ilerleme kaydedebilirsin. Gün içinde seni endişelendiren gelişmeler yaşansa bile aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların desteği ile kararlılığını sürdürebileceksin. Zorlandığın sorumlulukları üstünden atman için uygun bir gün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.