10 Ekim Burç Yorumları

Düne göre çok daha hareketli bir gün bizi bekliyor. Bugün sabırlı olmalı ve içinde bulunduğumuz koşulları iyice analiz ederek hareket etmeliyiz. Sürekli olarak fikir değiştirebilir, bir karara varmakta zorluk çekebiliriz. Olayların gidişatını görmekte ve gideceğimiz yönü belirlemekte zorlanabiliriz. Sabah saatlerinde nispeten daha olumlu enerjiler altında olacağız. İş birliklerine açık olabilir, işlerimizi daha rahat ilerletebiliriz. Ancak otorite konumundaki kişilerle ilişkilerimiz zorlayıcı olabilir. Bu nedenle otorite konumundaki kişilerle görüşmelerimizi akşam saatlerinden önce halletmemizde yarar var. Gün içinde çekişmeler ve güç savaşları yaşamamız mümkün. İkili ilişkilerimizdeki gerilim kadar finansal konularda da aksaklıklar yaşamamız olası. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün yakınlarınla veya kardeşlerinle ilişkilerin hararetli geçebilir. Pek çok konuyu aranızda konuşabilir, hatta fikir ayrılıklarından dolayı zaman zaman tartışabilirsiniz. Burç değiştiren Jüpiter maddi manevi paylaşımlarınıza yeni bir soluk getirecektir. Ortaklı işlerden para kazanabilir, prim ve faiz gelirlerini artırabilirsin.

Sevgili Boğa; burç değiştiren Jüpiter, eşinden ya da ortağından gelecek maddi manevi imkanlara kavuşmana ve duygusal tatmini bulmana yardım edecek. Yeni ilişkiler kurabilir, pek çok fırsatla karşılaşabilirsin. Bugün yeteneklerini rahatça sergileyebilecek, parasal işlerde akılcı davranabileceksin.

Sevgili İkizler; burcundaki Ay sayesinde gerek romantik ilişkilerinde gerek sosyal ilişkilerinde kendini daha iyi ifade edebilirsin. Aklınla ve sözlerinle ilgi toplayabilir, isteklerine ulaşmak için çevrendeki insanların desteğini alabilirsin. Burç değiştiren Jüpiter ise iş ve sorumluluklarının artacağına, dolayısıyla çok çalışman gereken bir sürece gireceğine işaret etmekte.

Sevgili Yengeç; burç değiştiren Jüpiter aşk hayatını hareketlendirecek ve seni tutkulu kılacaktır. Yaşamdan keyif almanın peşine düşecek ve hobilerine her zamankinden fazla vakit ayırabileceksin. Gün içinde ailenle ilgili bir konu aklının bir köşesini kurcalayabilir. Karar almanı gerektiren durumlarda ise ikilemde kalabilirsin.

Sevgili Aslan; bağlı olduğun gruplar içinde liderliğini sürdürmekten yanasın. Ayrıca alacağın eğitimin, çıkacağın bir yolculuğun veya imzalayacağın bir anlaşmanın belirlediğin hedefe uygun olmasına dikkat etmelisin. Jüpiter’in burç değiştirmesi aile içinde yeni durumlara neden olabileceği gibi; ev alabilir, yerleşimini değiştirebilirsin.

Sevgili Başak; burç değiştiren Jüpiter, sende yeni bir eğitim programına katılma isteği yaratabilir, yeni seyahat planları için ilham verebilir. Yakınların ve kardeşlerinle daha fazla vakit geçirebilir, onların yaşamlarındaki hoş gelişmelere tanık olabilirsin. Bugün ise iş ve sosyal yaşamda bir hayli aktifsin. Fikir ve düşüncelerinle dikkatleri üstüne çekebilir, ilgi odağı olabilirsin.

Sevgili Terazi; sana yeni ufuklar açacak bir yolculuk, bir eğitim programı veya yurt dışı bağlantılı bir iş seni bir hayli heyecanlandırabilir. Ayrıca üzerinde emek harcadığın bir çalışmayı artık tamamlayıp gözler önüne çıkaracak hale getirebilirsin. Burç değiştiren Jüpiter ise kazançların artmasına imkân sağlayacaktır.

Sevgili Akrep; burcuna geçen Jüpiter yaşantına hareketlilik getirecek ve gerek özel yaşantın gerekse de iş hayatınla ilgili yeni adımlar atmana olanak sağlayacak. Fazla emek harcamana gerek olmadan pek çok fırsat ayağına gelebilir. Bugün ise maddi konular biraz aklını kurcalayabilir, yaşanan kontrol dışı gelişmeler biraz canını sıkabilir.

Sevgili Yay; ilişki ve iş birliklerinden fayda sağlayabilecek ve hedeflerine giden yolda destek bulabileceksin. Daha uyumlu davranarak ve dengeyi koruyarak karşındaki insanların veya sevdiğin kişinin içinde bulunduğu ikilemeleri aşmasına yardım edebilirsin. Burç değiştiren Jüpiter ise iç dünyana dönmene ve daha önce hiç bilmediğin yönlerini keşfetmene imkân sağlayacak.

Sevgili Oğlak; burç değiştiren Jüpiter sosyal çevreni zenginleştirecek, arkadaşlarınla ilişkilerini sağlamlaştıracak ve hedeflerinle ilgili olumlu gelişmelere olanak sağlayacaktır. Bugün ise sorumluluklarını yerine getirmekle ilgili zorluklar yaşayabilirsin. Çok çalışmak zihnen ve bedenen yorabilir.

Sevgili Kova; birlikteliğini farklı bir noktaya taşımak isteyebilir, sevdiğin kişiyle yurt dışı bir yolculuk planı yapabilir veya sana keyif veren hobilerine artık daha çok zaman ayırabilirsin. Burç değiştiren Jüpiter, iş ve sosyal yaşamda seni ön sıraya çıkartacak gelişmeler yaşamana yardım edebilir.

Sevgili Balık; burç değiştiren Jüpiter ile yurt dışı, eğitim, hukuk ve medyaya dair işlerde yeni gelişmeler yaşayabilirsin. Hayata bakışın ve takınacağın tavırların değişebilir, kendine daha fazla odaklanabilirsin. Bugün ise eve, aileye dair bir konular seni meşgul ederken ikilemde kalabilir, karar vermekte oldukça zorlanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir