10 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün sürprizlere ve bizlerde farkındalık uyandıracak gelişmelere açığız. Koşulların kaygan zeminde ve dalgalanmalara müsait olmasına rağmen Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün havasına kararlılık getirmekte. İç sesimizle aklımızı ve bilgimizi rahatlıkla birleştirebilecek; bir senteze varabileceğiz. Söylenenin dışında gizlenen ve dile getirilmeyen noktaları da algılayabileceğiz. Bu süreçte anlaşma, sözleşme imzalamak; eğitimle alakalı bir adım atmak veya yaşantımızı yönlendirecek bir karar almak mümkün gözüküyor. Günün enerjilerini iyi değerlendirmeye bakalım zira akşam geç saatlerde Ay Satürn olumlu açısıyla aldığımız karar ve hamleleri uzun vadeli kılma fırsatı var. Otorite konumundaki kişilerin de desteğini alarak hedeflerimize doğru yol alabiliriz. Hislerimiz bu süreçte bizi yönlendirirken gerçekleri de göz ardı etmeyecek; olgun ve disiplinli bir tutum içinde olacağız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün hassas, duyarlı ve alıngan davranabilirsin. Kendi içine çekilerek, kırıldığını ifade etmeden, hayallere dalabilirsin. Finansal konularda yaşanan gelişmeler bir süredir zihnini meşgul edebilir, hem araştırmalar yapıp hem de sezgilerini dinleyerek planlar yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; geleceğe dair hedef ve beklentilerini gerçekleştirmek için çaba sarf edebilir, yakın ilişki de olduğun kişilerle beraber harekete geçerek, gruplar içinde kendini ifade edebilirsin. Arkadaşların için fedakârlık yapabilir, onları dinleyerek sorunlarına çare bulmaya çalışabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün iş ve sosyal hayatında seni destekleyen kişilerle bir araya gelebilir, çalışma ortamında ki gruplardan yardım alabilirsin. Hayal gücün çok zengin olabilir ve kariyerinle ilgili ideallerini yükseltebilirsin. Fakat olayları kontrol etmekte zorlanacağın ve kararsız kalabileceğin koşullar içindesin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hayata bakış açını tekrar değerlendirmek isteyebileceğin bir gündesin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerle bir araya gelerek, inançlarını ve düşüncelerinizi paylaşabilirsin. Yurt dışı, mahkeme, yüksek eğitim veya medyayla ilgili konularda sevdiklerinin de yardımıyla olumlu sonuçlar alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; derin duygusal paylaşımlarda bulunabileceğin, ailene karşı daha duyarlı olabileceğin bir gündesin. Finansal konularla ilgili sorunları; başkaları için bazı haklarından feragat ederek çözme yoluna gidebilirsin. İçinde bulunduğun krizlerden ancak akışta kalarak çıkabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün olayları kontrol etmekte zorlanabilir, karşındakilerin hassasiyetlerini ve duyarlılıklarını anlamak için çaba sarf edebilirsin. Anlaşma ve görüşmelerden olumlu sonuç alabilmek için iletişime geçmeli, fikir alışverişlerinde bulunmalısın. Yazılı ve sözlü olarak kendini iyi ifade edebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün; çalışma ortamına hemen adapte olamayabilirsin. İş arkadaşlarınla veya akrabalarınla aranda duygusal paylaşımlar yaşayabilir, yaptığın işe hayal gücünü katabilirsin. Karar almakta ve istikrarlı davranmakta zorlansan bile, yeteneklerini kullanarak ekonomik konularda kazançlı çıkabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aşk ve çocuklarla konularda beklentilerini fazla yükseltmemende fayda var, akışta kalarak olayları olduğu gibi kabullenmen senin için daha iyi olabilir. Hobilerinle ve kişisel gelişiminle ilgilenebilir, kendini duygusal bir dille ifade ederek paylaşımlarda bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; hafta ortası olmasına rağmen eve ve aileye dair konuları gündemine alabilir, iş ve sosyal hayatın getirdiği yorgunluk ve çabalardan kaçarak, yuvana sığınabilirsin. Harekete geçmek yerine hayallere dalmak ve girişimlerde bulunmak için daha derin araştırmalar yapmak isteyebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün aldığın haberler hayallere dalmana neden olabilir, duygu yüklü konuşmalar yapabilirsin. Kardeş, kuzen ve komşularınla yakın ilişki de olabilir, onlar için fedakârlık yapabilirsin. Hem sosyal hem de arkadaş grupları içinde romantik paylaşımlar da bulunabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sezgilerini ve sanatsal yeteneklerini kullanarak kazanç sağlayabilir, sana daha fazla gelir getirecek girişimlerde bulunabilirsin. Gerek iş yaşamında gerekse sosyal yaşamında hayal ve hedeflerini akıcı bir dille ifade ederek düşüncelerini paylaşabilir, çevrendekilerin takdirini toplayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; duygu ve düşüncelerini daha rahat ifade etmene olanak sağlayacak ortamlarda bulunabilir, yaşamına dair kararlarını uygulama fırsatını yakalayabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla yapacağın fikir alışverişi sosyal ve arkadaş grupları içinde de destek bularak, kendini ön plana çıkarmanı sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.