10 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, eksik kalan işlerimizi tamamlayıp, içimize sinmeyen konuların tekrar üstünden geçtiğimiz, kırık, dökükleri tamir ettirip, beğenmediğimiz hizmet veya ürünü değiştirmek istediğimiz bir gün olabilir. Yeni bir girişimde bulunmadan durum değerlendirmesi yapmanın tam zamanı

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde ekonomik konularla ilgili son durumunu gözden geçirebilir, eksiklerini belirleyerek, ödeme planları hazırlayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde iletişim trafiğin hızlanabilir fakat verdiğin sözleri tutmakta zorlanabilir ya da çevrendekilerle fikir birliğine varamayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne başlarken Ay hâlâ burcunda hareket ediyor olacak. Kişisel bakımınla ilgilenebilir, kendine zaman ayırabilirsin. Akşama doğru ise parasal konular ön plana çıkmaya başlayabilir. Ticari anlaşmalarda ya da internet alışverişlerinde sorun yaşanabilir, verilen sözler tutulmayabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde canın hiç hareket etmek istemeyebilir, biraz tembellik yapabilir, dinlenmek isteyebilirsin. Fakat sonrasında Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla birden enerjin yükselebilir, günün geri kalanını sosyal ortamlarda iletişim halinde geçirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün geleceğe dair hedeflerini gözden geçirerek ekonomik koşullarını değerlendirebilir, arkadaşlarınla bir araya gelebileceğin programlar yapabilirsin. Ancak akşam saatlerinde planların henüz netleşmediği için motivasyonun düşebilir, dinlemeye ihtiyaç duyabilir, düşüncelerini kendine saklayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün içinde yaptığın organizasyonları gözden geçirmek ve kalan işlerini tamamlamak isteyebilirsin. Attığın adımlar ağır aksak ilerlese de çalışmalarını sonlandırabileceksin. Sonrasında ise sosyal ortamın hareketlenebilir, arkadaşlarınla görüş alışverişinde bulunabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatleri, birkaç gündür yaptığın programların netleşmesi ve sonuçlarının alınması için uygun olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise birden hem telefon hem de mesaj trafiğinde artış olabilir. Hesapta olmayan misafirler gelebilir ya da sen aldığın davet teklifini değerlendirebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; son birkaç gündür finansal konular seni yormuş ve yıpratmış olabilir. Artık durumunun daha gerçekçi gözlerle değerlendirebilirsin. Sonrasında kendini daha rahat ifade edebilir, kısa yolculuklara çıkabilirsin. Hızlı bir iletişim trafiği kafa karışıklığı yaşamana yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün atacağın bütün adımlar karşındakine bağlı olabilir. Ya onların işlerini bitirmelerini ya da haber vermelerini bekleyebilirsin. Yeni bir adım atmak için uygun bir günde değilsin. Ancak akşam saatlerinde daha akılcı ve iletişime açık davranabilir, rasyonel planlar yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde eksiklerini tamamlamaya ve tam bir düzen kurmaya odaklanabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde karşıt burcunda ilerlemeye başlayan Ay, iletişim trafiğinin birden hızlanacağına işaret ediyor Karşındakilerin tutarsız söylemleri kararsız kalmana neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; güne keyifli bir başlangıç yapabilir, hobilerine zaman ayırabilirsin. Sevdiklerinle yaptığın programın organizasyonunu sen üstenebilirsin. Akşam saatlerini yoğun bir tempoyla geçirebilir, devamlı bir yerlere koşturabilir, zihinsel ve fiziksel olarak yorulabilirsin. İş arkadaşlarınla ve akrabalarınla iletişim trafiğin hızlanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; son günlerde, aileye dair konular seni meşgul etmiş olabilir. Sabah saatlerinde de evinde düzen kurma çabaların devam edebilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde tempon hızlanabilir, sevdiklerinle bir araya gelebilir, entelektüel faaliyetlere yönelebilir, keyif alacağın organizasyonları planlayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gün içinde girişimlerde bulunmaktan uzak durmalı, yeni kararlar almamalısın. Ancak var olan işlerini bitirebilir, eksiklerini giderebilir ya da başladığın çalışmalardan sonuç alabilirsin. Akşam saatlerinden itibaren aile ilişkileri ön planda. Ev temizliği ve düzeniyle, dolap toplamayla uğraşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir