10 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

Güne sorumlulukları yerine getirme baskısı altında başlayabilir, haftanın ilk gününde kendimizi engellenmiş ya da kısıtlanmış hissedebiliriz. Gün boyunca sıkı bir tempo sergileyebilir, çalışabilir ve görevleri zamanında yerine getirebilmek için kendimizi zorlayabiliriz. Fakat akşam saatlerinden itibaren hem daha fazla iletişime açık olacağız hem de derin araştırmalar içine girerek içinde bulunduğumuz cendereden çıkış yolları arayacağız. Ani gelişen olaylar farkındalığımızı artıracağı gibi son dakika da strateji değiştirmemize de neden olabilir. Geç saatlerde özgürlük ve geleneklerin dışına çıkma isteği çoğalabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bir süredir yaşadığın sonuçsuzluk birden bire değişebilir; iş ve sosyal hayatında ani bir hareketlilik söz konusu olabilir. Beklenmedik olayların getireceği gerilimi ve baskıyı yaşayabilirsin. Hırsına yenilmeden ilerlemeye çalışırsan emeklerinin karşılığını alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; hayatta yapmak istediklerin, gelecekle ilgili planların için harcadığın çaba seni daha ciddi davranmaya yöneltebilir. Sorumluluklarını ve geçmişte verdiğin sözleri yerine getirmek için harekete geçebilirsin. Yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili konularda yeni kararlar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; birkaç gündür mali konular seni yıpratmış olabilir, hesapta olmayan ödemelere kaynak bulmakta zorlanabilirsin. Beklenmedik gelişmeler hayatta planlı ve programlı ilerlemen gerektiğini sana bir kez daha hatırlatmakta. Hayallere kapılmadan gerçekleri görmeye çalışmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün karşılıklı suçlamalarda bulunarak olayları çözmen mümkün değil. Bazı sorumlulukların sana yüklenmesi huzurunu kaçırabilir. Baskı altında yaşadığın hayatı gözden geçirebilir; gerçeklerle yüz yüze gelebilirsin. Duygularını kendine saklamalı, somut isteklerin peşinden gitmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; çalışma hayatındaki sorumluluklar, fırsatları beraberinde getirmekle birlikte yorucu koşullara da neden olmakta. İşin finansal geleceği, yatırımlar ve ödemelerle ilgili konularda yaşayacakların zihnen seni meşgul ederken; ruhsal ve bedensel sağlığını da etkileyebilir. Geçmişten gelen veya gayrimenkulle ilgili bir durum planlarını değiştirebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; romantik ilişkilerde ya da çocuklarla ilgili konularda sorumlulukların artabilir. Zihinsel konsantrasyonun yüksek olduğundan yapılandırmak istediğin konulara odaklanabilirsin. Ancak planlarını değiştirmene neden olacak gelişmeler bugün kendini baskı altında hissetmene yol açabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sorumluluk üstlendiğin her konuyu fazla ciddiye alman ilişkilerini olumsuz etkileyebilir. Karşındakilerin ani çıkışları baskı altında hissetmene ve düzenlerinle ilgili yenileme yapmana neden olabilir. Aile kaynaklarını, yatırımlarını gerçekçi değerlendirmen uzun vadede kârlı çıkmanı sağlayacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakın çevrenle ilişkilerine, her zamankinden daha ciddi yaklaşman hatta sorumluluk alman gerekiyor. Ani gelişebilecek durumlar planların üzerinde etkili olabilir; seni yeniden değerlendirme yapmaya itebilir. Hedeflerin doğrultusunda yeniden program yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bilinçaltını kurcalayan düşünceler huzursuzluğa neden olabilir. Bugün finansal alanda her zamankinden fazla sorumluluklarının bilincinde hareket etmelisin. Keyiflerin ya da sevdiklerin için yapacağın harcamalar bütçenin alt üst olmasına ve kendine koyduğun hedeflerden şaşmana yol açabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün isteklerin doğrultusunda davranabilir, değişikliklere ayak direyebilir hatta baskıcı bir tavır sergileyebilirsin. Aile içindeki ani gelişmeler veya geçmişten gelen yanlış hesaplar seni yolundan vazgeçmeye zorlayabilir.  Hedeflerine ulaşabilmek için sezgilerinden faydalanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; içten içe hesap yapmana ve başarılı olmak istemene rağmen kendini fazla gösteremeyebilirsin. Bugün gerek iş hayatın gerek özel yaşantında elinizde olmayan koşullardan dolayı istediğin gibi hareket edemeyebilirsin. Perde arkasında kalan durumlar veya kişiler baskı altında hissetmene neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık;  bugün ekip çalışmaları seni fazlasıyla meşgul edebilir. Yeteneklerini kullanarak içinde bulunduğun çevrede güç kazanmak isteyebilirsin. Ancak üzerinde baskı kuran durumlarla mücadele etmek ve hedeflerine odaklanmak zorundasın. Geleceğini yeniden yapılandıracağın ciddi kararlar alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.