10 Aralık 2017 Burç Yorumları

Bugün oldukça zorlayıcı enerjiler altındayız. Aksaklıklar nedeniyle yaptığımız planlara uymakta zorlanabiliriz. İlişkilerdeyse uyumu yakalamak mümkün olmayabilir. Karşımızdaki kişinin itirazları uzlaşmayı imkansız hale getirebilir. Aslında akılcı ve makul davranabilme ve alternatif çözümler bulabilme potansiyelimiz de var. Bu nedenle karşımızdaki insanlarla uzlaşma yoluna gitmemiz ve aramızdaki sorunları bertaraf etmemiz de mümkün. Bugün genel olarak ilişkiler bizi tahmin etmeyebilir. Çevremizdeki insanların kusurlarını görmeye daha meyilli olabiliriz. Kendimizi yetersiz hissedebilir, karşımızdakileri de yetersiz hissettirebiliriz. Attığımız adımların bir sonuca ulaşmadığını ve boşa çabaladığımızı düşünebiliriz.

Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren yaşadığın koşturmadan verim elde edemeyebilir, tecrübesiz ya da yetersiz olduğun konularda çevrenden istediğin desteği alamayabilirsin. Gün içinde yeni bir girişimde bulunmadan elindeki işleri tamamlamalısın. Akrabalarına zaman ayırman gerekebilir.

Sevgili Boğa; keyif ve hobilerini aynı görüşte olduğun kişilerle paylaşmak isteyebilirsin. Risk içeren yatırımların için çevrenden fikir alabilirsin. Bugün geçmişten beri devam eden bir borç ya da alacakla ilgili karşılaşacağın gelişmeler, çözüm arayışları için harekete geçmeni sağlayabilir. Aşk ilişkilerinde uyumu yakalamakta zorlanabilirsin.

Sevgili İkizler; bugünü evde geçirmek, kendine zaman ayırmak isteyebilirsin. Ailenin isteklerini yerine getirmek için kendi programından ödün vermen gerekse de kimseyi memnun edemeyebilirsin. Önceliklerini iyi belirlemeli, fazla telaşlanmadan işlerini sıraya koyarak ilerlemelisin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinden itibaren bir telaş yaşayabilir, yollarda ya da telefon başında zaman harcayabilirsin. Gündelik programının aksamasından dolayı sinirlerin gerilse de yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini alarak yeniden plan yapabilir veya eksik kalan işlerini tamamlayarak günü geçirebilirsin.

Sevgili Aslan; daha önceden girişimde bulunduğun konuların sonuçları geciktiği için telaşlanabilir, kazançlarını daha verimli kılmak için planlar yapabilirsin. Sevdiklerinle ilişkilerinde sıkıntılar olabilir, arkadaşlarınla yaptığın program sana pahalıya mal olabilir.

Sevgili Başak; her şeyi kontrol etmeye ve düzenlemeye çalışmak seni çok yorgun ve bitkin düşürebilir. Hem kendine hem ailene hem de evine zaman ayırmak için telaşlanmana gerek kalmadan sevdiklerinden destek alabilir, görev paylaşımı yapabilirsin. Eski sorunlar tekrar baş gösterse de çözüm bulmakta zorlanmayacaksın.

Sevgili Terazi; bugünü tamamen dinlenmeye ayırmanda fayda var. Bir süredir devam eden yanlış anlaşılmaları düzeltmek için çevrendekilerle telefon görüşmeleri yapabilir ya da sosyal medyada zaman geçirebilirsin. Ancak olayların üstüne fazla gitmemeli, olayları biraz akışa bırakmalısın.

Sevgili Akrep; bugün geçmişten gelen sorunları çözmek için harekete geçebilir ya da eski borç ve alacakları kapatmaya çalışabilirsin. Grupların desteğiyle yaşamını düzenleyebilir, görüş ve düşüncelerini paylaşabilirsin. Arkadaşlarınla yaptığın planlar aksayabilir.

Sevgili Yay; derin düşünceler içinde olabilir, iş ve sosyal hayatını yeniden düzene sokmak isteyebilirsin. Geçmiş tecrübelerinin yardımıyla girişimlerde bulunmak istesen de bugün yeteri kadar zaman ya da kaynak bulamayabilirsin. Olaylara fazla takılıp endişelenmemeli, var olanla yetinmelisin.

Sevgili Oğlak; geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için adımlar atabilir, deneyimlerinden aldığın cesaretle planlar yapabilirsin. Ancak görüşlerini paylaştığın kişilerle fikir ayrılıklarına düşebilir ya da attığın adımlarda karşılaştığın engellerden dolayı kendini geri çekebilirsin.

Sevgili Kova; sıra dışı bir bakış açısıyla içinde bulunduğun krizleri bitirebilir, uzun süredir devam eden sorunları çözebilirsin. Ancak bugün aceleci davranmamanda, en azından birkaç gün bekleyip sonra harekete geçmende fayda var. Arkadaş gruplarıyla yaptığın planları ertelemen gerekebilir.

Sevgili Balık; iletişimden kaçmamalı, eşin, ortağın ya da yakın ilişki içinde olduğun kişilerle arandaki sorunları konuşarak çözme yoluna gitmelisin. Karşındakilere danışarak hareket edebilir, senden büyük ya da tecrübeli olanları dinleyerek destek alabilirsin. Sosyal hayatını yeniden düzenlemen gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.