10 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Aslında oldukça güzel bir güne uyanıyoruz. Bayram öncesi büyük hayaller ve planlar içinde olabilir, her türlü ilişki de desteklenebilir, sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunabiliriz. Gerçi öğle saatlerinde ertelemeler ve hayal kırıklıkları yaşasak bile bu ruh halinden çabuk kurtulacak, bir yandan akışa teslim olurken bir yandan da cesaretimizi kaybetmeden adım atmaya devam edeceğiz. Uçağı, otobüsü kaçırma, trafiğe takılma ihtimallerini göz önünde bulundurursak daha rahat ederiz. Biraz zaman kaybı ya da programda aksama olsa da gücümüzü toplayıp yola koyulabiliriz. Arife gününde hem sevdiklerimizle bir arada olabilir hem de yüksek bir enerjiyle yorulmadan girişimlerde bulunabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; haftanın en pozitif günlerinden birindesin. Akademik isteklerini dile getirebilir, yeni haberler alabilir ve yurt dışı bağlantılı işlerinde yeni gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsin. Tatile gitme fikrine bir anda sıcak bakabilir ve ani bir kararla tatile çıkmak için hazırlık yaparken bulabilirsin kendini. Bu hafta aşk senden yana.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; bugün ekonomik konular üzerine yoğunlaşmış olabilirsin. Finansal konularda belirsizlik yaşamayı sevmediğinden; parasal hareketliliğini kontrol altına almak isteyebilirsin. Kredi kartlarını kapatmak veya yatırım yapmak istediğin bir durum için birikimini kullanabilir veya partnerinden maddi bir destek görebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; ilişkilerinde oldukça şanslı olabileceğin ve aşka doyabileceğin bir günde olabilirsin. Hali hazırda ortaklı bir işin varsa manevi alanda desteklenebilir, her zamankinden daha uyumlu davranabilirsin. Satış ve pazarlama alanında yapacağın işler, finansal anlamda şanslı, ilerleyebileceğin gelişmeler yaşamanı sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; hafta başından süren yoğun tempon devam ediyor olacak, işlerini toparlaman için bugün de çalışman gerekebilir. Bu koşuşturma sağlığına dikkat etmeni hatırlatabilir, eğlenip, dinlenmeli, biraz daha rahatına bakmaya çalışmalısın. Gelecek vaat eden ve kendini yanında mutlu hissedebileceğin güzel bir aşk karşına çıkabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; çok mutlu olabileceğin ve aşk hayatının harika bir şekilde devam ettiği veya eğer hayatında biri yoksa aklını başından alacak bir insanla karşılaşabileceğin bir gün olabilir. Günün oldukça hareketli geçebilir, çocuklarla alakalı konularda eğlenceli aktiviteler düzenleyebilir, becerilerini ve yaratma gücünü gözler önüne serebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; çok gezdiğin veya dışarıda işlerini halletmekten dinlenemediğin günlerden sonra bugün evinde zaman geçirmek isteyebilirsin. Aile içinde bazı tartışmalı konular gündemini doldurabilir. Bu ara ihmal ettiğin ailenden, onları ziyaret ettiğinde duyabileceğin sitemli sözlere hazırlıklı olmalısın. Ailenle birlikte tatil planları yapman da mümkün.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; arkadaşlarınla, dostlarınla veya kardeşlerinle gezmek istediğin ve sosyal hayatının hareketleneceği bugünde evde oturan bir Terazi görmek pek mümkün olmayacak. Yakınlarınla planlar yapabilir, güzel iletişimler kurarak, iş ve eğitim hayatında yapmak istediğin değişikliklere veya öngörülerine fayda sağlayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; finansal kaynaklarında artış gözlemleyebileceğin bir gündesin. Bugün güzel etkiler altında olduğundan herhangi bir şans oyunundan elde edeceğin bir kazanç veya beklenmeyen bir primin yatmasıyla şaşırabilir, bu durumun keyfini çıkarabilirsin. Fakat harcamalarını kontrol altında tutmalı, abartmamaya bakmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; bugünün senin günün olduğunu hissedebilir ve kendinde gerçekleştirmek istediğin farklılıklara odaklanabilirsin. Fiziksel güzelliğinle ilgili değişimler yapmak isteyebilir ve risk almaktan korkmadan arzularının peşinden gidebilirsin.  Özel ilişkinde şanslı bir gün geçirmen mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; gökyüzünün açıları oldukça olumlu, fakat senin enerjin biraz düşük olabilir. Çevrendekilerinin sürekli koşuşturuyor olması bile seni yorabilir. Bazı Oğlak burçlarının ise, arka planda olmalarına rağmen, güçlerini hissettirmeleri, yakınlarına karşı sorumluluklarını yerine getirirken abartılı güç gösterilerinde bulunmaları ihtimali de var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; şansının yaver gittiği bugün, iş birliklerinden veya hayatında olan insanlarla yaptığın görüşmelerden olumlu geri bildirimler alabilirsin. Gün içinde seni rekabete çeken bir takım koşullarla karşılaşabilir, karşındakinin bakış açısını çözüp, büyük risklere girmeden harekete geçebilirsin. Ayaklarını yerden kesebilecek bir aşka hazırsın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; her ne kadar bayram arifesinde olsan da kariyerindeki gelişmelere yoğunlaşacağın bir gün olabilir. Daha önce başvuruda bulunmuş olabileceğin bir işten gelen görüşme talebini zihninde değerlendirebilir ve seni destekleyecek bağlantıları yapmak için adım atmak isteyebilirsin. Zaman kaybetmeye niyetin de tahammülün de yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.