10 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Yarın gerçekleşecek Güneş tutulması öncesi sert etkiler altındayız. Adımlarımızı sağlam atmalı, tedbiri elden bırakmamalıyız. Güç savaşlarına girmekten kaçınmalı, otorite figürleriyle karşı karşıya gelmemeye çalışmalıyız. Aksi takdirde abartılı söylemlerimiz, duygusal hareketlerimiz ikili ilişkilerde bizi çıkmaza sokabilir.

Sevgili Koç; aşk hayatınla ve sosyal yaşamınla ilgili seni heyecanlandıracak gelişmelere açık olabilir, partnerinle beraber uyum ve dengeyi yakalayabilirsin Öte yandan özgürlüğünü kısıtlamak isteyen insanlara karşı agresif davranabilir, giderek artan harcamalarında abartılı olabilirsin.

Sevgili Boğa; evin ve ailenle ilgili konular gündemine gelirken, çözülmesi gereken birçok konuyu ele alabilir ve fikirlerinle önderlik edebilirsin. Sabah saatlerinde iş hayatında ya da aile büyükleriyle alakalı konularda ani gelişebilecek durumlar farkı şekilde tepki vermene sebep olabilir. Sürprizlere açık bir gündesin.

Sevgili İkizler; güne keyifli başlayabilir, düşüncelerindeki öz güvenle dikkatleri üzerine çekebilirsin. Yakınlarınla iletişimlerinde geçmişten gelen konular tekrar gündeme gelebilir, zaman zaman stres yönetiminin zayıfladığını hissedebilir ve içten içe gerilebilirsin. Ekonomik konulardaki endişelerini, hobilerinle ya da çocuklarla zaman geçirerek unutabilirsin.

Sevgili Yengeç; maddi ve manevi sorunlarını çözmek için şartları zorlamadan beklemede kalman yararına olabilir. Ani gelişebilecek durumlar için de sakinliğini koruman gereken bir gündesin. Ev içinde yapacağın dekorasyon değişiklikleri ya da genel bir düzenleme kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Sevgili Aslan; güne burcuna geçen Ay’ın etkisiyle başlayabilir, duygusal hedeflerinden çok kişisel arzularına ve yakın çevrene odaklanabilirsin. Yaşam dinamiklerinde değişim yapmak için yoğun istekler duyabilir, radikal kararlar almak isteyebilirsin. Rekabet içeren konularda temkinli olman gerekebilir.

Sevgili Başak; hedeflerine odaklanarak çeşitli planlamalar içerisinde olabilirsin. Bu zamana kadar üzerini örttüğün ve bilinçaltına attığın bazı konularla yüzleşebilirsin. Korkup çekindiğin bazı konularda yaşayacağın farkındalık, seni biraz asabi yapacak olsa da kısa sürede toparlanıp, yeni bir düzen oluşturabilmen mümkün.

Sevgili Terazi; heyecanlı ilişkiler yaşadığın şu günlerde, tüm zarafetini ve yeteneğini kullanabilir; hedeflerine odaklanabilirsin. Sabah saatlerinde yaşayabileceğin gerginlikler nedeniyle biraz daha temkinli ve sağduyulu olman gerekebilir. Gün içerisinde ufak tefek kazalara açık olman, yapacağın sportif faaliyetlerde dikkatli olman gerektiğine işaret etmektedir.

Sevgili Akrep;  iş hayatında kendini ön plana çıkarabilir, liderliği ele almak isteyebilirsin. Çalışma arkadaşlarınla yaşayabileceğin ufak tartışmalar, farklı boyutlara giderek, uzayabilir. Enerjinin düşmesi, sevdiklerine de yansıyabilir. Daha esnek olmaya çalışmalı ve hayatın getirdiklerini bir süre izlemeye bakmalısın.

Sevgili Yay; güne iyimser bir ruh hali ve yüksek enerjiyle başlayabilir, yeteneklerin ve fikirlerinle göz doldurabilirsin. Sosyal çevre ve arkadaşların arasında aktif olsan da ikili ilişkinde ortaya çıkabilecek beklenmedik bir problem, stres yaşamana ve ortamdan uzaklaşmana neden olabilir. Seyahatlerindeki ufak aksamaları kısa sürede çözebilirsin.

Sevgili Oğlak; iş ortamında popülerliğine güvenerek, hoşlandığın insana açılabilir, fakat beklediğin cevabı almakta zorlanabilirsin. Hissedebileceğin hayal kırıklıkları, duygusal hayatında kriz yaşamana neden olabilir. Ekonomik konularda seni etkileyen durumlara karşı yönetimi ele alabilir, çeşitli planlamalarla bütçeni düzenleyebilirsin.

Sevgili Kova;  bugün karşındaki insanlardan kaynaklı sorunlar yaşayabilirsin. İyimser olmaya gayret etmeli, risk almaktan çekinmelisin. Özel ya da soysal ilişkilerin testten geçiyor olabilirler. Ortaklı işler ve iş birliklerinden kaynaklı fırsatlar yakalayabileceğin günlerdesin.  Ancak, beklentilerini makul seviyede tutman yararlı olabilir.

Sevgili Balık; kazançlarındaki artış neşelenmeni sağlarken, çalışma isteğini ve motivasyonunu da artırabilir. Ancak bedenini koruma altına almayı ve dinlenmeyi de ihmal etmemelisin. Bugün hizmet aldığın ya da hizmet verdiğin insanlarla fikir ayrığı yaşayabilir, gereksiz çıkışlarda bulunabilirsin. Uzlaşmacı olmayı denemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.