1 Temmuz Burç Yorumları

Yüksek beklentiler içinde olabiliriz. Abartılı olma ve aşırıya kaçma eğilimindeyiz, aşırı tepkiler verebilir ve de isteklerimizde sınırları zorlayabiliriz. Hareketli bir gün bizi bekliyor. Aile içinde ya da iş yaşamı veya da sosyal hayatında yaşayabileceğimiz çatışmalar güç savaşlarını tetikleyebilir. Aşırı duygusal tepkiler vermeye meyilli olacağımız için kuralların dışına çıkabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün çok dengeli olmalı, gerektiğinde geri çekilmeyi bilmelisin. Toplantılar, görüşmeler ya da sıradan görüşmeler gergin geçebilir. İlişkilerinin zedelenmemesi adına uyumlu davranmaya çalışmalısın. Bir işi yaparken zor ve uzun yoldan gidebilirsin.

Sevgili Boğa; yakın çevre, komşu ve kardeşlerle aranda oluşabilecek gerginliğin fazla büyümemesi için daha alttan alman gerekebilir. Duygularını sert bir dille ifade etmen çalışma ortamında da huzursuzluğa neden olabilir. Bugün kendini iyi hissetmek için bedensel bakım yaptırabilir; alış verişe çıkabilir veya zihnen rahatlatacak işlerle uğraşabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün ilişkilerinde dikkatli ve uyumdan yana olman gerekiyor. Bir anda duygularını çok abartılı yaşayabilir ve karşılık bulamadığın için kırılabilirsin. Alışverişe çıkarsan da dikkatli olmasın bütçeni alt üst edecek harcamalardan uzak durmalı, keyiflere dalarak sorumluluklarını unutmamalısın.

Sevgili Yengeç; yaşamınla ilgili çok önemli kararlar alarak harekete geçmeye zorlandığın bir gün geçirebilirsin. Enerjin yüksek olduğundan her türlü baskıya karşı koyabilir, mücadeleden kaçmazsın. Evin, ailen ve sevdiklerin için daha önce cesaret edemediğin girişimleri yapmaya meyilli olabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün anlaşmalar, sözleşmeler ya da toplantılarda çok hazırlıklı olmalısın. Yaşadıkların ilk anda gerilime yol açsa da sonrasında uyum ve dengeyi sağlayabileceksin. Haklı olsan bile yanlış bir dille ifade ederek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; finansal konularda huzursuzluk yaratan gelişmeler gerilime neden olabilir. Beklenmedik şekilde çıkan harcamalardan dolayı bir süre ne yapacağını bilemeyebilirsin. Arkadaşlarınla ya da sosyal ortamınla ilişkilerinde dikkatli olmalı, tartışmalardan uzak durmalısın.

Sevgili Terazi; isteklerinin ve kararlarının peşinden gitmeye çalışırken karşına çıkan engeller seni yıldırabilir. Ancak mücadele ederek girişimlerde bulunabilirsin. İş ve özel yaşamın arasında ya da sorumlulukların ve keyiflerin arasında kalman büyük bir gerilimin açığa çıkmasına ve tartışmalara yol açabilir.

Sevgili Akrep; duygularınla baş etmen gereken bir gün seni bekliyor. Geçmiş, aile, ilişkiler ve bilinçaltında yer etmiş düşünceler seni etkisi altına alabilir. İçten içe endişe, kaygı duyabilirsin. Bir anlık öfkeyle ağzından çıkan sözleri kontrol edemeyebilir, yakın çevrenle gerginlik yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; bugün aşk hayatın, çocuklarla ve arkadaş çevrenle ilişkilerin oldukça hareketli geçebilir. Kendini gruplar içinde bir yandan aktif bir yandan da isyankâr tavırlarınla ortaya koyabilirsin. Duygusal iniş çıkışların çok olacağından gereksiz tartışmalar ya da inatlaşmalar içinde olabilirsin.

Sevgili Oğlak; iş ve sosyal hayatında ilişkilerin, uyum ve dengenin önemi çok büyük olacak zira en ufak bir çatışma bir anda ciddi bir mücadeleye dönüşebilir. İş birlikçi bir tavır sergileyerek gerektiği yerde tolerans göstermelisin. Yaşamını ve hedeflerini ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Kova; görüş ve düşüncelerini ifade ederken dikkatli olmalısın. Sen uyumlu gitmeye çalışırken bazı düşmanlıklar seni yıpranacağın bir mücadelenin içine çekebilir. Yapılması gereken işler ve ailevi sorumluluklar sana yük gibi gelebilir. Ancak yeni dostluklar kurabileceğin sosyal çevrelere girebilirsin.

Sevgili Balık; maddi ve manevi paylaşımlarda uyumlu ve iş birlikçi olmakta zorlanacağın bir gün var önünde. Hızlı karar almanı gerektiren durumlar seni gerilime itebilir, sevdiklerine karşı sorumluluklarını yerine getirmekte zorlandığından kendini istemediğin bir durumda bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir