1 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hafta sonunun yoğun iletişim trafiği hız kesmeden bugünde gündemini koruyabilir. Kişisel ya da yakınlarınla ilgili konularda yeni şeyler öğrenebileceğin gibi çevrendeki söylemlerin abartılı ve realiteden uzak olma ihtimalini de unutmamalısın. Tarafsız kalabilirsen duygusal baskılardan da korunabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; özellikle kendini yazılı ya da sözlü ifade etmen, yaratıcılığını ve enerjini kullanman yeni veya kaçırmış olabileceğin maddi içerikli fırsatları önüne getirebilir. Ailene, evine ve yakınlarına yapabileceğin ani masraflar için alışverişlerini daha akılcı yapmanda fayda var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; isteklerinin peşinden gitmen, koşulları lehine çevirmen için uygun koşullar oluşturma şansın oldukça yüksek. Ancak kendine duyduğun özgüvenle; birkaç işi aynı anda yapmak isteyerek, ana detayları gözden kaçırıp hayal kırıklıklarına açık olabilirsin. Şu ara finansal konular konsantrasyon gerektirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hayatının her alanında yeni bir “ben” yaratma fikriyle şu aralar zihnin meşgul, enerjin biraz düşük olabilir. İçten içe sömürüldüğünü hissettiğin kişiden, konum ve düşüncelerden kurtulmak, yüklerinden arınmak isteyebilirsin. Aklını karıştıran durumlar karşı bu gün eylemsiz kalmanda fayda olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; koşuşturmacası ve iletişim trafiği yoğun bir haftaya başlayabilirsin. Ancak belirsizlik içeren, fedakârlıkta bulunmaya yönelten durumlardan dolayı sabah saatlerinde beklediğin verimi almakta zorlanabilirsin. Akşama doğru hayat daha keyifli bir hâl alabilir, sessizliğin ve yalnızlığın tadını çıkarabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; seni hedeflerinden alıkoyan veya dağılmana yol açan koşulların üzerine gitmek isteyebilir, kariyer ve toplumsal alandaki imajını tazelemek için iletişim ağını genişletebilirsin. Bugün okumak, yazmak, bir şeyler öğrenmek hoşuna giderken, yanıldığın durumları fark etmekte zorlanmayacaksın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; haftaya seyahat programları yaparak başlayabilir, rutininin dışına çıkmak için heyecan duyabilirsin. Bugün yasal veya hukuksal işlerin birtakım aksilikler barındırsa da dostlarının yardımını alabilirsin. İlerleyen saatlerde işbirliklerin ve ilişkilerinden yana şanslı olabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; karışık düşünceler,  netleştiremediğin durumlar veya finansal konular günün ilk bölümünde zihinsel olarak ufak çaplı krize neden olabilir. Neyse ki günün ilerleyen saatlerinde yakınlarının desteği ve duygusal paylaşımlar işleri kolaylaştırarak keyif aldığın insanlarla sohbeti bol bir akşam geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ilişki ve iş birliklerinden yana şanslı bir haftaya başlayabilirsin.  Günün ilk yarısında henüz netlik kazanmamış koşullar ilerleyeceğin yönü belirlemeni zorlaştırabilir. Ancak süreç içinde uyum ve dengeleri sağlamana olanak sağlayacak olumlu gelişmeler var. Geceyi zevk aldığımız işlere ve kişilere ayırabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ilişkiler, anlaşmalar, eş, partner konularında hareketli ve kadersel döngüler içerisindesin. Rutin dışına çıkmak isterken, kendini hapsettiğin zorunlu koşullardan uzaklaşma isteğin de artabilir. Günün ilerleyen saatleriyle birlikte gelişmeleri kontrolün altına alabilecek; sorumluluklarını yerine getirebileceksin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sabah saatlerinde hayal kırıklığına veya memnuniyetsizliğe neden olabilecek durumlar söz konusu olabilir. Bu dönem eskide kalan konu ve kişileri bırakmak için yeniye hazırlıklı olman gerektiğini anlayabilir, ikilemde kaldığın ya da bırakıldığın durumları zihninde toparlayabilirsin. Günün ilerleyen saatleri oldukça keyif verici.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ailenin iletişim ağı ve dert ortağı olmanın verdiği baskıyı fazlaca hissettiğin bir gün olabilir. Yaşananları gözünde gereğinden fazla büyütmeden tutarlı ve ağırbaşlı davranmaya bakmalısın. Akşam saatlerinde ailenle bir arada olmaktan mutluluk duyabilir, uyum içinde kalabilirsin.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.