1 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Haftanın en hararetli ve gerilimli günündeyiz. Sabah saatlerinden itibaren en ufak bir olaylara bile abartılı tepkiler verebilir, kendimizi kontrol altına almakta zorlanabiliriz. Sorun yaratan kişilerden uzaklaşarak, gerginliğimizi üzerimizden atmayı denemeliyiz. Toplumsal olaylara daha fazla ilgi duyabilir, muhalif bir tavır sergileyebiliriz.

Sevgili Koç; bugün ani gelişen olaylar ilişkilerin ya da iş birliklerinin bozulmasına yol açabilir. Sevdiklerinle arandaki sorunlar su yüzüne çıkabilir. Çok hareketli ve enerjik olduğundan birçok şeyi bir arada halletmeye çalışabilirsin. Önüne çıkan engeller seni yıldırmamalı, hedeflerine kararlılıkla ilerlemelisin.

Sevgili Boğa; sosyal yaşamınla ilgili önemli adımlar atmaya çalışırken bir anda gelişen olaylar, üstünde çalıştığın projelerin sonlanmasına ve ilişkilerinin bozulmasına neden olabilir. Hayatının her alanında kararlar almak ve girişimlerde bulunmak istemene rağmen uzlaşmakta zorlanacağından ilerleme kaydedemeyebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün ağzından çıkan sözlere dikkat etmeli, aynı sorunu sürekli gündeme getirmemelisin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelerek kararlar alabilir ve harekete geçmek isteyebilirsin ancak inatlaşma ve kişilik çatışmaları ertelemelere neden olabilir.

Sevgili Yengeç; gün içinde harcamalarını kontrol altına almalı, lüks tüketimden uzak durmalısın. Özellikle sevdiklerin için yapacağın alış verişlerde abartıya kaçabilirsin.  Duygusal paylaşımlarda ve ekonomik konularda ego savaşlarına girmemeli, yarın daha farklı hissedebileceğin için gereksiz krizler çıkarmamalısın.

Sevgili Aslan; kendi istek ve keyiflerinin peşinden ısrarla gitmen, hatta aynı hataları tekrarlaman karşındakiler tarafından hoş karşılanmayabilir. İlişkilerde sergilediğin tavır kopmalara neden olabilir. Sevdiklerini inatlaşarak değil uzlaşarak ikna etmeli, aşırı beklentiye girmemelisin.

Sevgili Başak; bugün gündelik programını uygulamakta çok zorlanabilir, kontrol edemediğin engeller ve gizli düşmanlıklar yüzünden sürekli engellenebilirsin. Aklından geçen her şeyi hemen uygulamaya koymamalı, bütün işlerini aynı güne koyarak kendine ve çevrendekilere fazla yüklenmemelisin.

Sevgili Terazi; aşk ilişkilerinde öfkenin kurbanı olabilir, ego savaşlarından dolayı çatışmalar yaşayabilirsin. Arkadaşlarınla veya gruplarla bir araya gelip, olaylara farklı ve sıra dışı bir açıdan bakarak çözümler üretebilirsin. Sana yeteri kadar değer verilmediğini düşünerek, abartılı tepkiler verebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün her şeyi kontrol altına almaya çalışarak fazla yıpratıcı ve inatçı bir tavır sergileyebilirsin. İçinde bulunduğun sosyal gruplarla uzlaşmaz tavırların yüzünden çatışmalar yaşayabilir ya da aile ilişkilerinde ani gelişen tartışmalar yaşayabilirsin. Sana müdahale edilmesini istemediğini açıkça ifade etmelisin.

Sevgili Yay; oldukça hareketli ve enerjik bir gün geçirebilirsin. Yazılı ve sözel iletişiminde seni heveslendiren ve cesaretlendiren gelişmeler yaşansa da ani kararlar sorunlara yol açabilir. Bugün yolculuklarda ve sosyal medyada dikkatli olmalısın, hesapta olmayan gelişmelerden dolayı sıkıntıya düşebilirsin.

Sevgili Oğlak; sosyal ortamında gelişen iş birlikleri ve ilişkileri bir anda sonlandırabilir, ailen ve kariyerin arasında kalarak gerilim yaşayabilirsin. Yeteneklerini açığa çıkarabileceğin ve ekonomik kazançlar sağlayabileceğin fırsatlar yakalasan bile ani kararlarla harekete geçmen finansal krizlerin yaşanmasına neden olabilir.

Sevgili Kova; bugün sevdiklerinle birbirinize anlayış göstermekte zorlanabilir, ortak bir program oluşturamayabilirsin. Senin isteklerinle karşındakilerin beğenileri uyuşmadığından çatışma yaşayabilir ve bu çatışmayı büyüterek ciddi bir sorun haline getirebilirsin. Tepkilerini biraz daha kontrol altına almaya çalışmalısın.

Sevgili Balık; bugün kendi içine çekilmek ve yalnız kalmak istemene rağmen çevrendekiler seni rahat bırakmayabilir, dinlenmeye fırsat bulamayabilirsin. Yaşadığın gerilim içsel çatışmalara yol açabilir, öfkeni açığa çıkarmakta zorlanabilir ve gizli düşmanlıkların farkına varabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir