1 Şubat Burç Yorumları

Enerjimizin çok yüksek olacağı bir gün. Sabah saatlerinde olaylar şaşırtıcı bir hızla gelişebilir. Bu saatlerde ani tepkilerden ve ani kararlardan kaçınmalı ve sakinliğimizi korumalıyız. Akşam saatlerinde daha soğukkanlı ve sağduyulu olabileceğiz. Gün boyunca küçük kazalara karşı dikkatli olmakta yarar var. Günün gökyüzü hareketleri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; enerji patlaması yaşayabileceğin bir gündesin. Spor salonuna gitmen ya da açık havada fiziksel aktivitelerde bulunman rahatlamana yardımcı olabilir. Bugün her konuda mücadeleci ve rekabetçi davranabilir, ön plana çıkmak için korkusuzca risk alabilirsin. Yaşamınla ilgili konularda düşünmeden karar alabilirsin.Sevgili Boğa; bugün olaylar kontrolün dışında gelişebilir. Tepkini istediğin gibi ifade edememek, içten içe öfke patlamalarına yol açabilir. Güçlü gizli düşmanlarına karşı dikkatli olmalı, farkına bile varmadığın rakiplerin olduğunu bilmelisin. Fazla enerjini bol bol hareket ederek atabilirsin.Sevgili İkizler; çok aktif ve enerjik bir gündesin. Özellikle sabah saatlerinde ani gelişen olaylara hemen tepki vererek harekete geçebilir, risk aldığını düşünmeden girişimlerde bulunabilirsin. Sevdiklerinle ya da arkadaşlarınla ilişkilerinde çatışma ya da rekabet gelişebilir.

Sevgili Yengeç; çok kararlı ve atak olabileceğin bir gündesin. İş hayatındaki gelişmelerin hızına yetişmekte zorlanabilirsin. Güçlü rakiplerine karşı üstünlük sağlayacak cesarete ve enerjiye sahip olman, başarılı olmanı da sağlayabilir. Sosyal yaşamın oldukça renkli bir hâl alabilir.

Sevgili Aslan; görüşlerini yüksek sesle ve cesurca dile getirebilirsin. Bugün sürekli bir hareket halinde olabilir, ani yolculuklara çıkman gerekebilir. Sosyal medya üzerinden tartışma yaşamamak için biraz dikkatli olmalı, hemen fikir çatışmalarına girmemelisin. Yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili gelişmeler hayatına renk katabilir.

Sevgili Başak; bugün hiç beklenmedik bir şekilde gelişen harcamalar bütçeni alt üst edebilir. Kolaylıkla borçlanabilir, kredi başvurularında bulunabilirsin. Sonradan sıkıntıya girmemek için biraz daha temkinli ilerlemelisin. Finansal kaynakların yönetiminde cesur ve risk içeren kararlar alabilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinden itibaren partnerinin aceleci ve sabırsız tavırları senin de dengeni bozabilir. Onun hızına yetişmek için gösterdiğin çaba sonuçta gerilime neden olabilir. Bugün evlilik, ortaklık ya da iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeler yaşanabilir, anlaşmalarda güçlü rakiplerle karşılaşabilirsin.

Sevgili Akrep; çalışma ortamında çok yorucu ve yoğun bir tempon olabilir. Maalesef işin gerilimi herkesi etkileyebilir, her an bir çatışma yaşanabilir. Beraber çalıştığın kişilere ani tepki vermemeli, enerjini başka yerlere harcamalısın. Zaten üstlendiğin görevleri başarıyla yerine getirecek kapasiten var.

Sevgili Yay; Bugün aşk ilişkilerinde hiç beklenmedik bir hareketlilik yaşanabilir. Ani bir ilişkiye başlayabilir ya da cesaretle duygularını ifade edebilirsin. Fakat var olan ilişkilerde veya arkadaşlarınla aranda sürtüşmelerde olabilir, dikkatli ol. Risk içeren olaylara düşünmeden atılabilirsin, iyisi mi fazla enerjini spor yaparak harcaman olacaktır.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinden itibaren aile ilişkilerinde hareketlenme olabilir. Ani gelen misafirleri ağırlayabilir ya da ebeveynlerin için koşturmak zorunda kalabilirsin. Hem iş hem de özel yaşamını ilgilendiren konularda alacağın hızlı kararlar başlangıçlar yapmanı sağlayabilir.

Sevgili Kova; bugün iletişim trafiğin gibi yollardaki trafiğin de çok yoğun olabilir. Birden gelen haberler yeni programlar yapmanı gerektirdiğinden kısa yolculuklara çıkabilirsin. Sözlerin fazla sert olması özellikle kardeş ve kuzenlerle aranı bozabilir. Çok hızlı düşünüp, hızlı karar alabilirsin.

Sevgili Balık; para kazanmanın da harcamanın da kolay olacağı bir gündesin. Birden heveslenerek yaptığın alış verişler bütçeni alt üst edebilir ya da yeteneklerini kullanarak gelir elde edebilirsin. Risk içeren yatırımlara girmeden önce biraz daha düşünmende fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir