1 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Sabaha karşı Ay; Boğa burcuna geçiyor ve güne huzur ve güven ihtiyacıyla başlıyoruz. Ancak erken saatlerde gerçekleşen Uranüs görünümü bu huzur ve güveni artık başka yerlerde aramak isteyeceğimize işaret ediyor. Öğleden sonra çok daha ılımlı bir atmosfer hâkim olacak, aile fertleri veya sosyal çevremizle bir yemek masasında etrafında bir araya gelebilir, kendimizi rahat hissedeceğimiz ortamlarda bulunabiliriz…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sanatsal yeteneklerinin açığa çıktığı bir gündesin. Kazançlarını değerlendirerek daha sağlam adımlarla ilerlemek ve uzun vadeli yatırımlara yönelmek isteyebilirsin. Ekonomik faaliyetlerde bulunurken doğru fiyatlandırmalar yapabilir, bir malın ya da hizmetin bedelini gerçek değerler üzerinden belirleyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, istek ve taleplerini rahatlıkla ifade edebileceğine işaret etmekte. Hem yaşama dair kararlarında hem de ilişkilerinde kendinden ve fikirlerinden emin olabilirsin. Sağlam adımlarla ilerlerken iş birliği içinde olduğun kişilerden destek görebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne içten içe duyduğun güven ihtiyacıyla başlayabilirsin. Ekonomik koşullarınla ilgili endişelerin içine kapanmana ve yalnız kalmak istemene neden olabilir. Bugün duygularını kendine saklayarak durum değerlendirmesi yapabilir, önümüzdeki günlere hazırlanabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; geleceğe dair beklentilerini gerçekleştirmek için sağlam ve kararlı adımlar atabilirsin. İş hayatından elde ettiğin kazançları değerlendirmek için güçlü kişilere danışabilirsin. Arkadaşlarınla ya da içinde bulunduğun sosyal gruplarda karşılıklı güven ihtiyacını sorgulayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş ve sosyal hayatında sağlam adımlarla ilerlemek isteyeceğin, güven ihtiyacının ortaya çıktığı bir gündesin. Finansal anlaşmalar gündemde olabilir. Beraber çalıştığın kişilerin güçlü desteği kariyerine dair uzun vadeli girişimlerde bulunmanı sağlayacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aynı görüşü paylaştığın gruplarla bir araya gelerek, uzun vadeli kararlar alabilirsin. Yurt dışına bir yolculuk için araştırmalar yapabilir ya da akademik eğitimle ilgili girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Fikirlerinden zaman zaman şüpheye düşsen de bugün kendinden emin olacak ve görüşlerini sağlamlaştırabileceksin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün hem maddi hem de manevi olarak sahip olduklarının bilançosunu çıkarmak isteyebilirsin. Kendini güvende hissedebileceğin yatırımlara yönelerek, içinde bulunduğun krizlere akılcı çözümler bulmaya çalışabilirsin. Verimli olacağını düşündüğün anlaşmalar yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, güne başkalarının koşullarına uymak zorunda kalarak başlayacağını işaret etmekte. Fakat sağduyulu ve akılcı adımlarla başarılı sonuçlar alabileceğin girişimlerde bulunabilirsin. Ancak bir yandan da karşındakilere ne kadar güvenebileceğini sorgulayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; çalışma ortamında daha verimli ve istikrarlı olabileceğin işlere yönelebilirsin. Akrabalarınla aranda para alışverişleri yapmanı gerektiren durumlar olabilir. Uzun vadeli ve kalıcı projelere imza atmak, gayrimenkullerle ilgili girişimlerde bulunmak isteyebileceğin bir dönemdesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin ortamlarda bulunabilir, sevdiklerinle zaman geçirebilirsin. Alışverişe çıkmak ya da kendini şımartabileceğin fırsatlar bulmak için uygun bir gün. İlişkilerde kendini güçlü hissederek, koşulları belirleyen taraf olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün kendini güvende hissedebileceğin ortamlarda bulunarak, ihtiyacın olan huzuru bulabilirsin. Görüşmeler sonucunda yeni maddi kaynak oluşturabileceğin projelere başlayabilirsin. Eve ve aileye dair konularda, kendini daha güçlü hissetmeni sağlayan destekler alabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; içinde bulunduğun çevreden ve yakın arkadaşlardan destek alarak kendini daha güçlü bir şekilde ifade edebilirsin. Kısa yolculukların planlarını yapabilir, kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitimlerle ilgili girişimlerde bulunabilirsin. Yakın çevrenle ilişkilerinin güvenirliğini değerlendirerek, bazı ilişkileri gözden geçirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.