1 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Geliştirdiğimiz ve üzerinde çalıştığımız işlerle alakalı gerçekçi değerlendirmelerde bulunacağımız; eksik ve verimsiz olan yönleri tespit edeceğimiz; işimize yaramayacak tarafları yeniden yapılandırma gayreti içinde olacağımız bir sürece adım atıyoruz. Önümüzdeki birkaç gün daha ciddi ve gerçekçi davranacak, beklentilerimizi minimumda tutacak; adımlarımızı sağlam atmaya çalışacağız. Bazı engeller ve kısıtlanmalar da yaşayabileceğimizden istediğimiz hızda ilerlemek pek mümkün olamayabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne yoğun bir tempoyla başlayabilir, oldukça hareketli bir gün geçirebilirsin. Gün boyunca sorumluluk bilinciyle davranarak, zamanını verimli değerlendirebilir; iş ve sosyal hayatında düzenlemeler yaparak girişimlerde bulunabilirsin. Çalışmalarınla üstlerinin takdirini kazanabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; görüş ve düşüncelerini ifade ederken çıkarlarını da gözeterek senin için en doğru yolu bulmaya çalışabilirsin. Yurtdışı, akademik eğitim, mahkemeler veya uzun yolculuklarla ilgili konularda yaşanan gelişmeleri değerlendirerek, olayları kontrolün altına alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gayrimenkul alım satımı ya da diğer yatırımların için gereken finansal desteği alabilir ve girişimlerde bulunabilirsin. Kredi, vergi, sigorta, miras gibi konularda sorumluluğu üstlenmen, ödemelerini bir plana sokman ve harcamalarını düzene koyman gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün şartlar sana bağlı olmasa da aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplardan alacağın destekle girişimlerde bulunabilirsin. Akılcı ve tutarlı hesaplarla adımlar atabilir, olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Fakat yakın ilişkide olduğun kişiler üzerinde duygusal baskı oluşturabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; çalışma ortamında belirli düzenlemeler yaparak yeni bir iş planı oluşturabilirsin. Fakat hem kendinin hem de akrabalarının sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalacağından, üstüne fazladan yük binebilir. Bugün sorumluluklarını yerine getirmek için uğraşman gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sevdiklerinin desteğiyle kendini ifade ederek, yaşamında ilerleme kaydedecek girişimlerde bulunabilirsin. Sana keyif veren konularla ilgilenirken sorumluluklarını unutmayacak, işlerini de aksatmadan zamanını iyi kullanabileceksin. Yakınlarının desteğini alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; henüz planlama aşamasında olan hedeflerini ailenle paylaşabilir ve desteklerini alabilirsin. Yaşamını yeniden düzenleme ihtiyacı içinde olabilir ve kendine bir yol haritası belirleyebilirsin. Bugün eve ve aileye dair sorumluluklarını yerine getirmek için çaba sarf etmen gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün çok ikna edici olabilir, karşındakileri fikirlerinle etkileyebilirsin. Geleceğe dair hedeflerinle ilgili girişimlerinde yakın çevrenin desteğini alabilirsin. Üstlendiğin sorumlulukları yerine getirirken hayal gücünü kullanarak daha pratik çözümler bulabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iş ve sosyal hayatında seni destekleyecek girişimlerde bulunabilir, ekonomik konularda daha hesaplı ve planlı olabileceğin çalışmalar yapabilirsin. Sorumlulukların üstünde duygusal baskıya yol açsa da görevlerini ihmal etmeden elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, yeni girişimlerde bulunmak için gereken enerjiyi de beraberinde getirecektir. Hem yaşamında hem de ilişkilerinde kontrolü elde tutarken bir yandan da ikna edici ve uyumlu olmaya çalışabilirsin. Hayatını yeniden değerlendirmek isteyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yalnız kalmak isteyebilir, kendini baskı altında ve mutsuz hissedebilirsin. Aslında endişelerinden kurtulmak için sağduyulu ve akılcı planlar yaparak ve detay gerektiren çalışmalarla günü verimli hale getirebilirsin. Sorumlulukların sana ağır gelmeye başlayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; geleceğe dair hedeflerin ve planların için yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini alarak girişimlerde bulunabilirsin. Karşındakilerin sağduyulu ve akılcı fikirlerinden yardım alabilirsin. Arkadaşlarınla ya da gruplar içinde kendini ifade edebileceğin bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.