1 Şubat 2018 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabilir, güç gösterilerinde bulunabilir, duygularımızı uçlarda yaşayabiliriz. İsteklerimizin peşinden kararlılıkla ilerlerleyebilir, hedeflerimize ulaşmak için elimizden geleni yapabiliriz. Gün içinde finansal konularda temkinli olmakta yarar var, ani gelişmeler öngörülemeyen harcamalara da yol açabilir. Öğleden sonra gerçekleşmesi muhtemel sürpriz gelişmeler bir taraftan şaşkınlık yaratırken diğer taraftan da farkındalığımızın artmasına yardımcı olacak. Günün bu bölümünde kendimizi daha cesur hissedebilir, daha önce düşünemediğimiz şeyleri düşünebiliriz. Gece yarısına doğru daha mantıklı ve sağduyulu hareket edebiliriz. 

Sevgili Koç; dün gerçekleşen tutulmanın ardından oldukça hareketli bir güne başlayabilirsin. Bugün daha neşeli olabilir, enerjinin yükseldiğini hissedebilirsin. Dışa dönük ve iyimser bir ruh hali içinde olduğundan, abartılı tavırlar sergilemeye ve keyif aldığın konulara fazlaca düşkünlük göstermeye meyilli olabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün evin ya da ailen için yapacağın alış verişlerde aşırıya kaçabilirsin. Gerçi yaşadığın mekânı güzelleştirmek veya dostları yuvanda ağırlamak çok hoşuna gitse de gösterişe kaçmamaya dikkat etmelisin. Gün içinde iş ve sosyal hayatından tanıdığın insanlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Beklentilerini yüksek tutmamanda fayda var.

Sevgili İkizler; bugün kendini rahatça ifade etmek, duygu ve düşüncelerini cesaretle ifade etmek isteyebilirsin. Ancak muhalif görüşlere kendini kapatmamalı, onlardan da öğrenebileceğin konular olduğunu unutmamalısın. Kişisel gelişimin için alacağın eğitim veya çıkmak istediğin yolculuklarla ilgili yeni gelişmeler olabilir.

Sevgili Yengeç; Ay tutulmasının ardından bütçeni düzene koyma çabaların bugün seni tatmin etmeyebilir. Keyfi harcamalarla paranı savurabilir ya da borçlardan kurtulmak için yaptığın planın tutmamasından dolayı gerilim yaşayabilirsin. Prim, komisyon, miras gibi gelirlerde yaşanması muhtemel adaletsizliklere karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Aslan; burcunda gerçekleşen Ay tutulmasının ardından hayatınla ilgili girişimlerde bulunma isteğinde olabilirsin ancak abartılı beklentiler içinde olmamaya çalışmalısın. Bugün neşen, keyfin çoğunlukla yerinde olsa da yakın ilişkide olduğun kişilerin seni desteklemediğini düşünebilir, kendi değerini sorgulayabilirsin.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde aldığın haberlerden sonra kendi içine dönerek son günlerde yaşananları sorgulamak isteyebilirsin. Yalnız kalmak kendinle ilgilenmek ve yaşamınla ilgili kararları gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir. Fakat beraber çalıştığın kişilerle ya da akrabalarınla ilgili gelişen olaylar keyfini kaçırabilir.

Sevgili Terazi; bugün arkadaşlar ve gruplar içinde geçirebileceğin keyifli bir güne hazırlıklı olmalısın. Kendini geliştireceğin, duygu ve düşüncelerini ifade edebileceğin ortamlarda yer alabilirsin. Fakat aşk ilişkilerinde seni tatmin etmeyen ve bu ilişkileri sorgulamana neden olan gelişmeler yaşanabilir. Yapacağın harcamalar hedeflerinden sapmana yol açabilir.

Sevgili Akrep; Bugün kararlı ve kendinden emin duruşun bulunduğun ortamda parlamanı sağlayabilir. Ancak girişimlerinden abartılı beklentiler içine girebilir hatta bazı konularda aşırıya kaçarak ilişkilerinde anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Bütün kontrolü elde tutmak yerine paylaşımlarda bulunmalısın.

Sevgili Yay; yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili sana keyif verecek gelişmeler yaşayabileceğin bir gündesin. Fakat gerek sosyal medyada gerekse aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla fikir ayrılıklarına düşeceğin paylaşımlar yapabilir, fazla sert yorumlarda bulunduğun için yakın çevrenle ters düşebilirsin.

Sevgili Oğlak; maddi ve manevi tüm paylaşımlarında, kendi isteklerin kadar karşındaki kişinin istekleri de senin için önemli olmalı yoksa ufak da olsa krizler yaşayabilirsin. Finansal konularda fazla cesur adımlar atman, uzlaşma olanağını ortadan kaldırabilir. Hedeflerine varmak için aşırı risklerden kaçınmalısın.

Sevgili Kova; bugün aldığın kararları karşındakilere onaylatmalı, tek başına harekete geçmemelisin. İkili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktan olabilir, karşına seni etkileyecek özellikte kişiler çıkabilir. Fakat keyif alacağını düşündüğün beraberliklerinin beklentilerini karşılamaması kısa süreli anlaşmazlıklar yaşanmasına neden olabilir.

Sevgili Balık; gün içinde yapacaklarını planlarken keyiflerine ve sanatsal çalışmalara da yer verebilir, sağlığına da dikkat edebilirsin. Çalıştığın ortamda fazla yaptırımcı olmamaya özen göstermelisin. Üstünde çalıştığın projelerde kontrol edemediğin aksiliklerle karşılaşabilir, iş arkadaşlarından beklediğin desteği alamayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.