1 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Yeni yılın ilk günü biraz rehavet içinde geçse de özellikle akşama doğru enerjimizi toplayarak harekete geçebiliriz. Bugünü işlerimizi tamamlamaya ve toparlanmaya ayırabiliriz. Tüm gün yatmak yerine sorumluluklarımızı da yerine getirmek isteyecek ama kendimizi fazla da zorlamayacağız. Günün ilerleyen saatlerinde biraz daha aktif hatta mücadeleci olabilir, fiziksel güç sarf etmek isteyebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yeni yılın ilk günü rehavet içinde olabilir, kendini akışa bırakarak gelişmeleri olduğu gibi kabul edebilirsin. Sezgilerini dinleyerek yolunu bulabilir; yardımına ve şefkatine ihtiyaç duyanlara karşı duyarlılıkla hareket edebilirsin. Diğer yandan da henüz proje aşamasında olan girişimlerin için ön hazırlıklar yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; keyifli geçen yılbaşı gecesinin ardından sevdiklerinle veya arkadaşlarınla vakit geçirmek isteyebilirsin. Yardımlaşma faaliyetleri içinde yer alabilir, sosyal alanda fayda sağlayacak çalışmalarda bulunabilirsin. Eşin dostunla sohbet edip durum değerlendirmesi yapabilir, sana mutluluk verecek konularla uğraşabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yılın ilk gününde kariyerine odaklanmak ve hedefler belirlemek isteyebilirsin. Üzerinde çalıştığın görevle ilgili olumlu gelişmeler de olabilir. Hayal gücünü ve yaratıcılığını kullanarak geliştirdiğin projeleri çevrendekilerle paylaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; keyifli bir gecenin ardından dinlenmek isteyebilirsin ancak bir yandan da telefonun elinden düşmeyebilir. Biraz sohbet biraz da durum değerlendirmesi yaparak günü geçirebilirsin. Eğitim, akademik çalışmalar, yurtdışı ve medya alanında henüz proje aşamasındaki işlerinin ön hazırlıklarına zaman ayırabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün son derece hassas ve duyarlı olmana rağmen ayakların yere sağlam basabilir. Dünden kalan dağınıklığı toplamak ve işleri sonuca ulaştırmakla uğraşabilirsin. Atacağın adımlarda iç sesine ve sezgilerine kulak vererek ilerlemek iyi olacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; karşıt burcundan geçen Ay bugünü de başkalarının programına dahil olarak geçireceğine işaret ediyor. Sevdiklerinle ya da çocuklarınla bir arada olabilir, günü kendi akışında yaşamak isteyebilirsin. Kendini zorlamayacağın bir gündesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iş ve sorumluluklarını yerine getirirken dağılabilir, günü biraz ağırdan alarak yaşamak isteyebilirsin. Zamanını eksik bıraktığın işleri tamamlayıp sonrasında dinlenerek değerlendirebilirsin. Bedeninle ve güzelliğinle uğraşabilir, sağlığına özen gösterebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yeni yılın ilk gününü kendine ve sevdiklerine ayırarak bütün seneyi böyle geçirmeyi umut edebilirsin. Seni mutlu edecek konulara eğilebilir, yakın çevrendeki kişileri arayıp uzun sohbetler edebilirsin. Gelen haberler keyfini yerine getirebilir, duygusal paylaşımlar devam edebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yılın ilk gününü ailene ayırabilir hatta evden dışarı çıkmak istemeyebilirsin. Biraz düzenleme, temizlik ve kişisel bakım gibi işlerle uğraşıp sonrasında hayatınla ilgili önemli konularda araştırma yaparak derinleşebilirsin. Ufak tefek alışverişler yapman gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; açık havada olmak ve biraz hareket etmek isteyebilirsin. Çevrende sevdiklerin olmasına rağmen günü kendi istediğince planlayabilir ve iç dünyana odaklanmayı tercih edebilirsin. Yeni yıla dair kararlar alıp durum değerlendirmesi yaparken etrafındakilerden fikir alabilir, önerilerine kulak verebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yeni yılın ilk gününde biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsin. Önümüzdeki günlerde gerçekleştirmek istediğin proje ve girişimler için maddi manevi destek arayışında olabilir, elinde ki paraya göre bir bütçe düzenlemeye çalışabilirsin. Bugün çok hareketli olmasan da sanatsal faaliyetler dikkatini çekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hassas ve duygusal ruh halin bugün de devam etmekte. Ancak sadece sezgilerinin ve arzularının yönlendirdiği şekilde hareket etmeyebilir; mantığını ve sağduyunu da devrede tutarak ilerleyebilirsin. Sevdiklerinle ilişkilerin uyum ve denge içinde gelişebilir; bağlarını güçlendirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir