1 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Yeni yıla girdiğimiz ilk saatlerdeki gökyüzünün konumu önümüzdeki yılın bir hayli çetin ancak bir yanıyla da oldukça olgunlaştırıcı deneyimlerle geçeceğine dair bazı bilgiler barındırmakta. Sorumluluklarımız, alacağımız görevler bizlere ekstra yükler getirirken bir yandan da büyütecek; itibar kazandıracak ve ayaklarımızı yere sağlam basmayı öğretecek. Önümüzdeki günlerde belirlediğimiz hedefleri gerçekleştirmeye odaklanacak; var gücümüzle çalışmaktan kaçınmayacağız. Yani yeni girişim ve atılımlar için artık gerekli motivasyonu kendi bünyemizde bulabileceğiz. Daha atak olacak ve cesur kararlar almaya meyledecek bir ruh halinde güne başlayacağız. Her ne kadar içsel çatışmalarımız olsa dahi yeni başlangıçlar için mücadeleye hazırız. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yeni yıla yönetici gezegenin olan Mars’ın burcuna geçmesiyle başlıyorsun. Mücadele etmekten çekindiğin ya da yorgun düştüğün olaylara hırsla sarılabilir, enerjini ve cesaretini hedeflerine odaklayabilirsin. Görünür ve çekici olduğun bir dönemdesin. Maddi konularda ise yeni gelişmeler yaşama olasılığın yüksek.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; karşındakilerle kurduğun iletişim kararlarına yön vermeni, aynı görüşü paylaştığın güçlü ve otoriter insanlardan destek görmeni sağlayabilir. Burç değiştiren Mars, birtakım bağımlılıklarını ve korkularını tetikleyecek olsa da çözüm odaklı, cesur ve kararlı olmana yardımcı olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; dünün yorgunluğunu üzerinden atamamış olabileceğin bir gündesin. Maddi ve manevi bekleyiş içerisinde olduğun haberlerin şu sıralar gelmesi mümkün. Burç değiştiren Mars, sosyal alanlarda, grup çalışmalarında mücadeleci olmana ve cesur adımlar atmana yardımcı olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yeni yılın ilk gününe keyif dolu başlayabilir, yakın ilişkilerden olumlu destek görebilirsin. Ne istediğini bilen tavırların, iş birliği fırsatlarını ayağına getirebilir. Kariyer evine geçen Mars, daha fazla çalışmanı ve üretmeni talep ederken, gücünün farkına varmana, geri planda kalmayı tercih ettiğin alanlarda mantıklı ve atik olmana yardımcı olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ailenle birlikte geçirmiş olabileceğin yeni yılın ilk gününde, uzun vadeli görüşmeler yapman ve aile büyüklerinden beklediğin maddi ve manevi desteği görmen mümkün. Burç değiştiren Mars, yaşama ve hayatına daha cesur bakmana, girişimciliğini ön plana çıkarmana yardımcı olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak;  yakınlarınla fikir birliği içinde olabilir, duygu ve mantığınla beraber hareket edebilir, disiplinli olmanın getirilerinden faydalanabilirsin. Burç değiştiren Mars, ortak kazanımlarınla ilgili risk almamanı, maddi girişimlerinde belli bir strateji geliştirmeni gerektirebilir. Merak ettiğin konuları ve gizli olan olayları çözme zamanı.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün daha objektif olabilir, olaylara mantıklı bir bakış açısıyla bakabilirsin. Aynı zamanda kişisel zevklerine zaman ayırabilir, aileni de ihmal etmeyebilirsin. Dengeni iyi ayarladığın olumlu bir gün geçirebilirsin. Karşıt burcuna geçen Mars, ilişkilerinde mantıklı, gerçekçi olmanı ve açık düşmanlıklara karşı gardını almanı gerektirebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; romantik ilişkilerin ve yapmaktan keyif aldığın yaratıcı konularda bugün de enerjin yüksek olabilir. Yaşamsal konularda alacağın kararları analiz edebilir, hazırlıklara başlamak için sabırsızlık duyabilirsin. Yönetici gezegenin Mars’ın burç değiştirmesi, sağlığını önemsemen, ilişkilerine dikkat etmen, istikrarlı ve planlı olman gerekebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay;  iç sesini dinleyerek, yeteneklerini kullanabilir, doğru strateji çizebilir, yeni yıla yeni bir başlangıçla hazırlanabilirsin. Birtakım kararlarında ısrarcı olman, olumlu sonuçlar almana yardımcı olabilir. Mars’ın burç değiştirmesi, özel ya da genel ilişkilerinde hem cesaret, hem de rekabet yaratabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; önemli kararlar alma arifesinde olabilirsin. Değişim ve dönüşüm kaçınılmaz olabilir. Hayatına yeni bir düzen kurmak için mantıklı olmak, gerektiğinde çıkarlarını ön planda tutmak isteyebilirsin. Mars’ın burç değiştirmesi, evinle ya da aile büyüklerinle birtakım mücadeleler içinde olmana ve son sözü söylemek istemene yol açabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burç değiştiren Mars, seni girişken ve cesur olman için destekliyor. Yakın çevre, ticaret, eğitim gibi alanlarda hedef odaklı olman, kendini göstermen ve isteklerinin peşinde olman gerekebilir. Bugün etki yaratacak konuşmalar yapabilir, önemli sözler verebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; 2019 yılının planları içinde daha fazla hayat deneyimi ve macera hedefliyor olabilirsin. Büyüyen vizyon ve hayallerin seni ve başkalarını yakından ilgilendirebilir. Burcundan ayrılan ve kazançlar evine geçen Mars, kazanımlarını da harcamalarını da artırabilir. Bu dönem sorumlu, akıllı ve mantıklı olman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.