1 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün gerçekleşen seçimlerin ardından sabah saatlerinde toplumsal olaylara, hak ve özgürlüklere hassasiyetimiz artabilir, görüş ve düşüncelerimizi paylaşabilir, sosyal medya da aktif olabiliriz. Saat 06:02’ den sonra Ay boşlukta olacağından günün kalanını yeni bir işe başlamadan elimizdeki işleri tamamlayarak geçirebilir, bol bol iletişim kurabilir ve fikir beyan edebiliriz. Yurt dışıyla ilişkiler, medya ve yayıncılık, gruplar ve seçim sonuçları günün konusunu oluşturabilir. Saat 17:48’ de Ay Balık burcuna geçerek boşluktan çıkıyor ve hemen Mars ile gerilimli bir görünüm yapıyor. Neye ve kime öfkelendiğimizi bilmeden saldırganlaşıp dil yarası açabilir, durduk yere mağdur olabiliriz. Fakat hemen ardından devreye giren Uranüs etkisi yaptığımız hatanın farkına varmamızı ve durumu toparlamamızı sağlayabilir. Akşam saatlerinden itibaren dikkatli olmalı, gerginliği tırmandırmamalıyız. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne keyifli bir başlangıç yapabilir, gündemi takip edebilir, görüşlerini ifade edebilirsin. Ancak akşama doğru enerjin iyice düşebilir, duydukların ya da istemeden sarf ettiğin sözler gerilime yol açabilir. Yolculuklarda ya da yakın çevre ilişkilerinde seni yoran ve yıpratan olaylar yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde üstünde çalıştığın anlaşmaları başarıyla sonuçlandırabilir ya da görüşmelerden olumlu geri dönüşler alabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde geleceğe dair hayallerini gerçekleştirmek için daha fazla yolun olduğunu fark edebilir, kazandığından daha fazla harcadığını düşünebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; danıştığın kişilerden aldığın fikirler ufkunun genişlemesini ve farkındalık yaşamanı sağlayabilir, yakın ilişkilerin seni girişimlerinle ilgili destekleyebilir. Akşam saatlerinde hedeflerin ve isteklerin arasında belirsizlik yaşayabilir, sosyal hayatında kararsızlığın getirdiği gerilimi yaşayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne başlarken son derece kararlı ve iyimser enerjilerle dolu olabilir, çalışmalarını sonuçlandırmak, bütçeni denkleştirmek için girişimlerine hız verebilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde hassasiyetin artabilir, görüşlerinden şüpheye düşmene neden olan olaylar yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün yakın ilişkide olduğun kişilerle keyifli organizasyonlar yapabilir, eşinle, dostunla zaman geçirmek isteyebilirsin. Sevdiklerinin desteğini hissetmen rahat ilerlemeni sağlayabilir ancak akşama doğru planlarının bozulmasına ya da ertelenmesine yol açan gelişmeler olabilir, harcamalar gözünü korkutabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; çok çalışıp yorulmana rağmen emeklerinin karşılığını almanın keyfini yaşayabilirsin. Aldığın bireysel kararların yakınların tarafından desteklenmesi de sana ayrıca güç verebilir. Akşam saatlerinde Ay’ın karşıt burcunda hareket etmeye başlamasıyla kontrolü kaybettiğini düşünerek, rekabete girebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde yoğun bir iletişim trafiği kurarak gündemi takip edebilir, küçük bir dedikodu ağı kurabilirsin. Sevdiklerinden aldığın haberler keyfini yerine getirebilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde kararsızlık yaşamaya başlayabilir, sosyal medyada çok ufak şeylerden tartışma yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; birkaç gündür ev, aile ve iş arasında gidip gelmiş kendine fazla zaman ayıramamış olabilirsin. Sabah saatlerini internet alışverişine ayırabilir, kendine küçük keyif alanları yaratabilirsin. Günün kalanında ise romantik ve hayalci olabilir, sevdiklerine karşı aşırı hassasiyet ve duyarlılık gösterebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne biraz da ben demiştim diyerek başlayabilir, çevrendekilerle fikir ve bilgi alışverişlerine girebilirsin. Aslında küçük bir yolculuğa ihtiyacın olduğunu düşünerek araştırma içine girebilirsin. Fakat akşam saatlerinde ailene daha fazla zaman ayırman gerekebilir, karşındakilerin uzlaşmaz ve rekabetçi tavrı olayların akışını kontrol etmeni zorlaştırabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; maddi konularla ilgili aldığın ufak çaplı risklerin olumlu sonuçlanması içini rahatlatabilir. Kendine biraz daha özgürlük alanı sağlamış olabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde, çalışma ortamında ya da akrabalarınla aranda bir rekabet oluşabilir, karar almakta ve harekete geçmekte zorlanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Ay hâlâ burcunda hareket ederken kendini çok rahat ifade edebilir, toplumsal konular ve hedeflerine dair düşüncelerini yüksek sesle dile getirebilirsin. Akşam saatlerinde enerjin düşebilir, mali konulardaki endişen ve huzursuzluğun artabilir, harcamalarında kontrolü ele alamayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; son günlerde biraz arka planda kalmayı tercih etmiş olabilirsin. Ancak bugün iş ve sosyal hayatındaki gelişmelere ayak uydurmak ve harekete geçmek durumunda kalabilirsin. Akşam saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay; duygularını ifade etme ve kontrolü ele alma enerjisini verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.