1 Nisan 2018 Burç Yorumları

Dengeli davranmamız ve sakinliğimizi koruyarak çevremizle uyum içinde olmamız gereken bir günle karşı karşıyayız. Her ne kadar dış faktörler sükunetimizi korumamız konusunda zorluk çıkarsa da yine de aldırış etmeden kontrolü elden bırakmamaya çalışalım. Baskı altında kalacağımız durumlarda duygusal davranarak vereceğimiz tepkileri önceden kestirmemiz pek mümkün olmayabilir. Otoritelere karşı koymak isteyeceğimiz durumlar, bizi negatif bir gerilim hattına çekebilir.

Sevgili Koç; dün Boğa burcunda hareket etmeye başlayan Venüs önümüzdeki günlerde kazançlarının arttırmasıyla birlikte harcamalarını da çoğaltabilir. Gün boyunca aktif ama gergin olabilirsin.  İlişkilerini gerçekçi gözlerle değerlendirebilir; belli kurallar getirebilirsin. Ancak üzerinde hissettiğin baskı seni ani değişiklikler yapmak zorunda bırakabilir.

Sevgili Boğa; burcunda hareket etmeye başlayan Venüs; seni daha dikkat çekici kılabilir. İlişkilerde aranılan kişi olabilir, fiziksel güzelliğine daha çok önem verebilirsin. Bugün için yaptığın planları uygulamakta zorlanabilir, sana muhalefet eden kişilerin baskısını üstünde hissedebilir, duygularında iniş çıkışlar yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; dün yaşanan dolunayın ardından aşk hayatınla ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor olabilir. Önüne çıkan fırsatları ya da teklifleri değerlendirirken kararsız kalabilir, farklı bir şeyler yapmak isterken maddi yetersizlikler yaşayabilirsin. Sevdiklerinle yapacağın ani programlar keyfini yerine getirebilir.

Sevgili Yengeç; önümüzdeki günlerde sosyal hayatında yaşanacak hareketlilik sana keyif verebilir, arkadaş grubu içinde ilişkiler yaşayabilirsin. Bugün ise eve ve aileye dair uğraşlar seni meşgul etmeye devam ediyor. Ancak karşındakilerin isteklerine uymak için üstünde oluşan baskı beklenmedik tepkiler vermene yol açabilir.

Sevgili Aslan; bugün çevrendekilerle uyumlu ve dengeli bir ilişki içinde olmaya çabalayacaksın. Üzerindeki fazla sorumluluklar planlarının aksamasına yol açabilir. Ani haberler bazı konularda fikirlerini ve planlarını değiştirmene neden olabilir. Önümüzdeki günlerde iş ve sosyal yaşamında olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Başak; keyif aldığın konularla uğraşmak ve sosyal yeteneklerini açığa çıkarmak istediğin bir gündesin. Hem sosyal medyada hem de yakın çevrende daha yoğun paylaşımlar içinde olabilir, kendini ifade etmek isteyebilirsin. Ancak mali açıdan seni zorlayacak faaliyetler içinde olmamaya çalışmalısın.

Sevgili Terazi; yönetici gezegenin Venüs’ün dün Boğa burcuna geçişiyle birlikte finansal ve duygusal paylaşımların yoğun olduğu, daha samimi ve derin ilişkilere yöneldiğin bir döneme giriyorsun. Dün burcunda yaşanan dolunayın ardından bugün aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, fazla iniş çıkış yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; Venüs’ün karşıt burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde ilişkilerden, ortaklıklardan ya da iş birliklerinden daha fazla fırsat yakalayabilir, sana keyif verecek kişilerle bir araya gelebilirsin. Bugün iç hesaplaşmalar yaşayabilir, duygusal gerilim içinde olabilirsin.

Sevgili Yay; bugün için yaptığın programlar sık sık kesintiye uğrayabilir ya da sürekli plan ve organizasyon değişikliği yapman gerekebilir. Sevdiklerinle bir arada olmak ve rahat hareket edeceğin ortamlarda bulunmak isteyebilir, isteklerin gerçekleşmeyince gerginlik yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; romantik ilişkilerde olumlu gelişmelerin yaşanacağı, yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin bir sürece giriyorsun. Seni mutlu edecek uğraşlara odaklanmak isteyebilir ancak bugün kendini herkesi idare etmek zorunda hissedebilir, fazla taviz verdiğini düşünerek sinirlenebilirsin.

Sevgili Kova; dün yaşanan dolunayın ardından bugün kafa karışıklığı yaşayabilirsin. Bir yandan kendini ifade edememenin baskısını hissedebilir bir yandan da özgün ve sıra dışı fikirlerini kabul ettirmeye çalışabilirsin. Ancak önümüzdeki günlerde hem iş hem de aile ortamında daha huzurlu ve konforlu bir dönem yaşayabilirsin.

Sevgili Balık; bugün bulunacağın bazı sosyal ortamlarda seni mutsuz eden olaylar yaşayabilirsin. Gerçekten keyif alacağın ve paylaşımlarda bulunacağın kişilerle bir araya gelmeyi tercih etmene rağmen, önüne engeller çıkabilir. Üstündeki baskıdan beklenmedik tepkiler vermene yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir