1 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde dünden kalan karmaşanın izleri devam ediyor olabilir. Eksiklerimizi tamamlamak isterken çokta başarılı olamayabilir, işi gücü bir türlü toparlayamayabiliriz. Bugün ve yarın olayları lehimize çevirmek için şartları fazla zorlamamalı, karşımızdakilerin üstüne giderek kışkırtmamalıyız. Kazançlarımızda azalma ihtimaline karşı da dikkatli olmalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; sabah saatlerinde duygusal ve hassas enerjiler altında, sezgilerine kulak vererek olayları dışarıdan izleyebilirsin. Öğleden sonra burcuna geçen Ay ile birlikte son günlerde yaşadığın çekingenliği üstünden atabilir, dinamik ve cesur tavırlarla, liderliği ele alarak öne çıkabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; güne oldukça hareketli başlayabilir, yarım kalan işlerini tamamlayabilirsin. Hedeflerine varmak için adımlar atsan da bugün girişimlerinden arzu ettiğin verimi elde edemeyebilirsin. Öğleden sonra ise kendi içine dönebilir, bilinçaltının derinliklerine inebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; iş ve sosyal hayatın açısından oldukça karmaşık ve dalgalı bir gün olabilir. Sabah saatlerinde girişimde bulunmak için uygun koşulları bulamayabilirsin. Öğleden sonra ise hedeflerine daha cesurca sarılabilir, gruplar, ekip çalışmaları veya arkadaşlarının da içinde olduğu organizasyonlarda yer alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; duygularının etkisiyle hayata bakış açını ifade etmeye çalışsan da harekete geçmekte zorlanabilirsin. Hassasiyetini ve anlayışını çevrene de hissettirebilirsin. Ancak öğleden sonra kariyer planlarını gerçekleştirmek için gücünü ortaya çıkarabilir, alacağın desteklerle girişimlerde bulunabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; seni endişelendiren ve duygusal krizlere yol açan konuları çözmek istesen de sabah saatlerinde elin kolun bağlı olabilir, harekete geçmekte zorlanabilirsin. Öğleden sonra düşüncelerini ifade edebilecek cesarete sahip olabilir, yurtdışı, eğitim ve uzun yolculuklarla ilgili planlar yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; ikili ilişkiler ve iş birliklerindeki belirsiz koşullar halen devam ederken en azından elindeki işleri tamamlamaya çalışabilirsin. Öğleden sonra finansal konuların da devreye girmesiyle birlikte girişimlerin hız kazanabilir. Prim, komisyon gibi gelirlerde artışlar yaşanabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; başkalarına hizmet etmek ve çevrendekilere anlayışlı olmak isteyerek, karşılık beklemeden yardım etmekten çekinmeyeceksin. Ancak öğleden sonra ikili ilişkiler ve ortaklıkların öne çıkmasıyla anlaşmalar ve toplantılar yapabilecek, iş birliklerini organize edebileceksin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; kendini duygularına ve sezgilerine bırakarak çocukların ve sevdiklerinle vakit geçirmekten keyif alabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde bu sakin ve anlayışlı tavrın yerini hırs ve rekabete bırakabilir. Risk almaktan çekinmeyerek yeni başlangıçlar içinde olacaksın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; bugün ev, ailevi konular ve yerleşimle ilgili karar almamalı, son günlerde yaşananları bir kez daha değerlendirmelisin. İçinde bulunduğun koşulların belirsizliği yeni başlangıçlar yapmanı engelleyebilir. Öğleden sonra hayatın keyiflerine yönelebilir, kendini daha aktif hissedebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; duygu ve düşüncelerinin karışık olduğu bir sürecin artık sonundasın. Günün ilk bölümünü akışta kalarak geçirebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde değişen koşullar seni daha kararlı kılabilir. Sonlandırmak istediğin konuları cesaretle noktalayabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; sabah saatlerinde maddi konularda belirsizliklerin getirdiği gerilim devam edebilir. Girişimde bulunmak yerine akışta kalabilir, gözlem yapabilirsin. Öğleden sonra düşüncelerini cesaretle ifade edebilir, kontrolü ele alabilir, gelişmeleri daha rahat yönlendirebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; hâlâ burcunda hareket eden Ay’ın verdiği olumlu etkiler devam etmekte. Ancak bugün yeni girişimlerde bulunmak yerine yaşananları gözden geçirmek daha faydalı olabilir. Öğleden sonra maddi manevi değerlerini ilgilendiren konuların öne çıkacak olması gündemini değiştirebilir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.