1 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Eksiklerimizi gidereceğimiz, çoğunlukla rahat hareket edeceğimiz bir gündeyiz. Çevremize karşı hırslı görünmemeli, başarılı olmak istiyorsak eğer bunu sahip olduğumuz özelliklerimizle yapmalıyız. İleriye dönük büyük adımlar atmaktansa süreci olduğu gibi yönetmek daha mantıklı bir hareket olacak. İlerleyen saatlerde enerjimizi dizginleyemeyerek tek başımıza planlar yapmak isteyebiliriz.

Sevgili Koç; dolunayın ardından aldığın kararları uygulamaya koymak için güne hızlı bir başlangıç yapabilirsin. Ancak neredeyse tüm gün Ay boşlukta olduğundan sadece var olan projeler üstüne çalışmanda ve yeni bir konuya başlamamanda fayda var. Akşam saatlerinde daha iyimser ve pozitif duygular içinde olabilirsin.

Sevgili Boğa; duygusal olarak yoğun ve kararların alındığı birkaç günün ardından bugün olayları daha net görmeye başlayabilirsin. Karşındakilerin cesaretle harekete geçmesi seni de heveslendirebilir ve ortaklaşa adımlar atabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde seni rahatlatacak gelişmeler olabilir.

Sevgili İkizler; son günlerde iş, güç veya sağlık konuları derken kendini ihmal etmiş olabilirsin. Sabah saatlerinde son bir gayretle elindeki işleri tamamlamaya çalışabilir, finansal kaynak arayışında olabilirsin. Fakat sonrasında eşine, sevdiğin kişilere vakit ayırabilir, beraber keyif alacağın ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Yengeç; sevdiklerin için üstlendiğin sorumlulukları yerine getirmeye çalışabilir, onlara destek kuvvet olabilirsin. Seni yorup zorlasa da bugün işlerini sonuçlandırmaya bakacaksın. Akşama doğru rehavete kapılabilir, dinlenmeye çekilmek isteyebilirsin. Ancak akraba ziyaretleri yapman söz konusu olabilir.

Sevgili Aslan; güne aklında yapacaklarının listesiyle başlayabilir, hızlı bir şekilde üstlendiğin görevleri yerine getirme çabasında olabilirsin. Akşam saatlerinde ise son günlerin gerginliğinden kurtularak yaşamdan daha fazla keyif alabilir, sevdiklerinle bir araya gelebilir ya da hobilerine zaman ayırabilirsin.

Sevgili Başak; bugün zihinsel konsantrasyon gerektiren konularda başarılı olabilir, kişisel gelişimin için eğitimlere katılabilir ya da araştırma yapabilirsin. Duygularını anlatmak yerine yazmayı tercih edebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde evine kapanıp hiçbir şey yapmadan dinlenmek isteyebilirsin.

Sevgili Terazi; içinde bulunduğun finansal sıkışıklığın getirdiği yorgunluğu artık bir kenara atabilirsin. Ödemelerini yapmak için ufak çaplı desteklere ihtiyacın olsa da daha planlı ve programlı olabilirsin. Akşam saatlerinde olaylara daha pozitif yaklaşabilir; umutlarını ve neşeni yeniden kazanabilirsin.

Sevgili Akrep; burcunda gerçekleşen dolunayın ardından aldığın kararları tekrar gözden geçirerek daha derinden bir araştırma ve sorgulamaya girişebilirsin. Olaylar kafanda netleşse bile bugün harekete geçmeyebilirsin. Artık yaşanan gelişmelerin finansal boyutunu da göz önüne alman gerektiğini fark edebilirsin.

Sevgili Yay; son günlerde oldukça zorlanmış olabilir, her şeyin kontrolünden çıktığını düşünebilirsin. Sabah saatlerinde iki ayağını bir pabuca sokan gelişmeler yaşansa bile günün ilerleyen saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay’ın enerjisiyle kendini daha rahat ifade etmeye başlayacaksın.

Sevgili Oğlak; bugün bütün kontrolü ele alacak ve hedeflerine varmak için yoğun bir tempo sergileyebileceksin. Ne istediğini bildiğin için de amacına ulaşmakta çok zorlanmayacaksın. Fakat akşam saatlerine doğru günün yoğun temposu yüzünden enerjin düşebilir.  İç hesaplaşma yaparak aldığın riskleri hesaplamaya başlayabilirsin.

Sevgili Kova; birkaç gündür her adımınla gözler önünde olmanın ve istemesen de bütün sorumluluğu üstlenmenin sıkıntısını yaşamış olabilirsin. Sabah saatlerinden itibaren adımlarını daha temkinli atmak ve planlarını kendine saklamak isteyebilirsin. İlerleyen saatlerde daha iyimser enerjilerle dolabilirsin.

Sevgili Balık; duygularını açık açık ifade etmek istesen de pek başarılı olamayabilir, dolaylı yoldan isteklerini anlatabilirsin. Atacağın adımlarda bir rehbere ihtiyacın olabilir. Fakat akşam saatlerinden itibaren kendini daha özgür hissedebilir, sosyal ortamlarda, kalabalıklar içinde bulunmaktan keyif alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.