1 Mart Burç Yorumları

Bugün güne olumlu enerjiler altında başlayacağız. Kendimizi gayet neşeli hissedebilir, çevremizdeki insanlarla iletişim içinde olmaktan keyif alabilir, duygularımızı rahatlıkla ifade edebiliriz. Öğle saatlerinde isteklerimizi gerçekleştirmek için daha istekli ve hırslı davranabilir, yoğun bir şekilde çalışabiliriz. Akşam saatlerinde bencilce hareketlerden kaçınmamız yerinde olur. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; dış görünüşünü, giyim tarzını değiştirmek isteyebilir, kendine farklı bir stil yaratabilirsin. İkili ilişkilerde kontrolü ele alabilir, yeni heyecanlar yaşayabilirsin. Fakat fazla beklenti içinde olman hırslı tavırlar sergilemene ve ön plana çıkmak için abartılı hareket etmene neden olabilir.Sevgili Boğa; yoğun duygular içinde olmana rağmen ifade edecek cesareti kendinde bulamayabilirsin. İçinde biriken coşkuyu, ilham verici sanatsal çalışmalara yöneltebilirsin. Gelecekle ilgili şartlar belirsiz olduğundan ilişkini gözlerden uzak veya gizli yaşamak isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; arkadaşlar ve gruplar içinde oldukça faal olacağın bir gün seni bekliyor. Sanatsal çalışmalar içinde olabilir; sergi, galeri gezebilir; açılışlara katılabilirsin. Finansal konularda zorlansan bile ani çıkan fırsatlarla sıra dışı çözümler üretebilir, cesaretle harekete geçebilirsin.

Sevgili Yengeç; iş ve sosyal hayatında yeni başlangıçlar yapmak için istekli olabilir; lider olacağın projeler içinde yer alabilirsin. Rakiplerinle girişeceğin mücadeleden üstlerinin ve ailenin desteğiyle galip çıkabilirsin fakat beklentilerini de fazla abartmamalı, çok hevesli olmamalısın.

Sevgili Aslan; görüşlerini cesaretle açıklayabilir, geleceğinle ilgili riskli kararlar alabilirsin. Sanatsal eğitimler veya sana keyif verecek yolculuklar gündeminde olabilir. İş hayatının getirdiği sorumluluklar hırslanmana yol açsa da fazla büyük laflar etmemeli, tutamayacağın sözler vermemelisin.

Sevgili Başak; maddi manevi paylaşımlarda adil olmakta zorlanabilirsin. İlişkinde yaşanabilecek kıskançlıkları fazla büyütmemeli, abartılı tepkiler vermemelisin. Bugün çok kolay borçlanabilir, beklenmedik harcamalar yapabilirsin fakat karşına çıkan fırsatları iyi değerlendirirsen kazançta sağlayabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün kendini karşındakilerin programına bırakırsan daha keyifli zaman geçirebilirsin. Beraber olduğun kişilerin hevesli hatta fazla cesur tavırları; ilişkinize dinamizm getirebilir. Kontrolün dışında yaşanan aile içi meselelerini çözmek veya yeni işbirlikleri kurmak için uygun bir gün olabilir.

Sevgili Akrep; temponun çok yoğun olmasına rağmen, çalışmalarından keyif alabilirsin. İşinde veya günlük uğraşların arasında sanatsal konulara yer verebilirsin. Çalışma arkadaşlarınla yakınlaşmanı sağlayacak ve duygusal bağlarını güçlendirecek sosyal ortamlara katılabilirsin.

Sevgili Yay; aşk hayatında çok olumlu bir hava esebilir, kendini ifade edebileceğin ya da cesur adımlar atabileceğin fırsatlar doğabilir. Şans oyunlarına, spekülatif kazanç getiren aktivitelere yönelebilir hatta fazla risk almaya istekli olabilirsin. Fazla beklenti içine girmen, üstünde baskıya yol açabilir.

Sevgili Oğlak; ev ve iş yaşamında başlangıçlar yapmaya hevesli olabilir,cesaretle adımlar atabilirsin. Evinde dekorasyon değişikliği yapabilir veya yeni bir yere yerleşmek için arayışa girebilirsin. Aile fertlerini ve arkadaşlarını evinde ağırlayarak keyifli vakit geçirebilirsin.

Sevgili Kova; bugün sana heyecan verecek yeni bir eğitime başlayabilir; seminere katılabilir veya yolculuğa çıkabilirsin. Kardeş ve komşularla olan ilişkinde uyum ve sevgi esas olabilir. Zihinsel açıdan seni harekete geçirecek çalışmalar; yeni teklifler gündeme gelebilir.

Sevgili Balık; keyiflerin ya da sevdiklerin için, ihtiyaç dışı alışveriş yapabilirsin. Becerilerini kullanabileceğin yaratıcılık gerektiren çalışmalar yapabilir, fırsatları kazanca çevirebilirsin. Fazla harcama yapman gereksiz bir borçlanmaya neden olacağından aşırıya kaçmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.