1 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Bütün günü dinlenerek, işlerimizi bitirerek, sorumluluklarımızı yerine getirerek geçirebiliriz. Ağır başlı, ağır kanlı ve görev bilinciyle hareket edeceğimiz bu günde özellikle geleneksel konularla uğraşabiliriz. Büyüklerimizden, otorite sahibi kişilerden destek görebilir, en azından doğru yol göstermelerini isteyebiliriz. Aslında uzmanlardan profesyonel yardım almak ve hesaplı, kitaplı olmak için çok uygun bir zamandayız. Yeni bir işe başlamadan var olan konuları sağlamlaştırmak, pekiştirmek en doğru hamle olacaktır. Sakin, huzurlu ve kendimizi güvende hissedeceğimiz bir gün geçirebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; ilkbaharın ilk gününü huzur ve sükûnet içinde geçirmek isteyebilirsin. Aslında enerjin biraz düşük olduğundan dışarı çıkmak istemeyebilir; toplumsal görevlerin getirdiği düğün dernek gibi organizasyonlara katılabilirsin. Güçlü kişilerin desteğiyle kendini güvende hissedebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün sakin ve kararlı duruşunla etrafındakileri etkilerken zamanını kendinle ilgilenerek geçirmek isteyebilirsin. Sosyal medyada paylaşımlarda bulunabilir ya da gruplar içinde başarılı bir iletişim kurabilirsin. Düşüncelerinden emin olduğundan fikirlerini rahatlıkla açıklayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; çevrenden soyutlanarak yalnız kalmak isteyebilir ve kendi içinde huzur bulabilirsin. Finansal konulardaki hareketlilik yerini; alacağın desteklerle rahatlamaya bırakabilir. Birkaç gündür devam eden arka planda kalma isteği bugün de devam edebilir ve evden çıkmadan dinlenebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün beklediğin fırsatlarla karşılaşabilir; kendini huzurlu ve mutlu hissedebilirsin. Yakın ilişki de bulunduğun kişilerin ve güçlü iş birliklerinin desteğiyle hedeflerine ulaşman daha kolay olabilir. Arkadaşlarınla keyifli ve eğlenceli programlar yapabilir, geleceğine dair umutlar besleyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; evde oturup dinlenmek istemene rağmen sende baharın ilk gününde kendini dışarıda bulabilir, sosyal ortamlara, eş dostla organizasyonlara katılabilirsin. Hatta etrafındakilerin sana olan güveni bazı sorumlulukları üstlenmeni de gerektirebilir. Sorunlara pratik ve detaylı çözümler getirebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün dinlenip, sakinleşebilir, ilgi duyduğun konular hakkında araştırmalar yapabilirsin. İnternette ve sosyal medyada fazlasıyla zaman geçirmene rağmen kişisel gelişimin için de çaba sarf edebilir, bilgini ve görgünü geliştirmek isteyebilirsin. Romantik ilişkilerde keyifli gelişmeler yaşanabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün yaşananları değerlendirmen zor olabilir. Bir yandan kendini güçlü ve huzurlu hissederken bir yandan da kontrolünde olmayan gelişmeler duygusal krizler yaşamana neden olabilir. Aile fertlerinin desteğiyle; finansal konularda güvende olmana rağmen; sonucunu alamayacağın girişimlerden dolayı yorulabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hiçbir şey yapmadan sakin ve huzurlu bir gün geçirmek isteyebilirsin. Gerçi yakın ilişki de olduğun kişiler seni rahat bırakmayabilir ve arada dışarı çıkıp sosyalleşmek hatta kısa yolculuklar yapmak zorunda kalabilirsin. Ufak tefek dedikodular ve gelen haberler keyfini yerine getirebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günü tamamen kendine, kişisel bakımına ayırmak isteyebilir, evde ufak tefek işlerini halletmek üzere plan yapabilirsin. Gerçi sabah saatlerinde eksiklerini gidermek üzere alışverişe çıkman ya da akrabalarınla beraber olman gerekebilir ancak genel olarak günü sakin ve huzurlu geçirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün her şey beklediğin ve umut ettiğin gibi gelişebilir. Yaşamınla ilgili kararlarında ve ilişkilerinde güçlü destekler alabilirsin. Çıkarlarını koruyarak, görüşlerini savunabilir ve şanslı olduğunu görebilirsin. Baharın ilk günü kendini güvende ve huzurlu hissedebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gayrimenkullerle ve yuvayla ilgili girişimlerde kadersel temalar ön plana çıkabilir. Tamirat, tadilat gibi işlerini halletmek üzere dışarı çıkmayabilir veya ev gezmelerine gidebilirsin. Bugün olayların kontrolünü ele geçiremeyebilirsin fakat yaşananlar seni rahatsız etmeyecek; aksine şanslı olduğunu hissedeceksin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün alacağın haberler seni mutlu edecek. Beklentilerinin olumlu sonuçlanması kendini güvende hissetmeni sağlayabilir. Kararlı ve tutarlı tavrınla; geleceğe dair umutlar geliştirebilir, işlerinden olumlu sonuçlar alabilirsin. Arkadaşlarınla iletişim halinde olabilir keyifli paylaşımlarda bulunabilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir