1 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün önemli iş ve görüşmeleri yaparken, anlaşma imzalarken, karar alırken, harcamada bulunurken veya ikili ilişkilerle alakalı bir adım atarken sürprizlere hazırlıklı olmalı; dikkati ve tedbiri elden bırakmamalıyız. Dip not olarak ise yaklaşık üç hafta kadar önce başlattığımız konuları da ne derece verimli bir hale getirmiş; hale yola koymuş olduğumuzu fark edebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; kariyerinde ilerleme kaydetmek için yeteneklerini ön plana çıkarabilir, riskli ancak doğru hesaplanmış girişimlerde bulunabilirsin. Ayrıca somut veriler elde etmek ve uzun vadeli adımlar atmak senin için daha önemli hale gelebilir. Kova burcuna geçen Venüs, önümüzdeki günlerde arkadaşlık ilişkilerinde yeni gelişmelere işaret ediyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yönetici gezegenin Venüs’ün burç değiştirmesi ilişkilerinle toplum önünde olabileceğin ve yeteneklerini kazanca dönüştüreceğin fırsatlar getirebilir Önümüzdeki günlerde kariyerinde önemli gelişmeler yaşanabilir. Gün içinde görüşlerin doğrultusunda harekete geçebilir, kendini ön plana çıkaracak fikirler öne sürebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün parayla ilgili sorumlulukların seni planlı ve haklarını gözeterek davranmaya itebilir. Doğru maliyet hesapları yapmak isteyebilir, alışverişlerinde pazarlık ve detaylı araştırma yapabilirsin. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sosyal medyada daha fazla ilişki geliştirmeni sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; karşındakilerin taleplerini yerine getirmek için kendini zora sokabilir, ortaklıklar ve işbirlikleriyle uğraşmak zorunda kalsan da arkadaşlarından ve içinde olduğun gruplardan destek alabilir, sorumluluklarını paylaşarak daha kolay ilerleme sağlayabilirsin. Önümüzdeki günlerde finansal rahatlama sağlayacak ilişkiler kurabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Venüs, önümüzdeki günlerde ilişkilerinde olumlu gelişmeler olacağına işaret ediyor. Karşına farkındalığını artıracak kişiler çıkabilir. Bugün iş hayatında sorumlulukların artsa bile uzun vadede kariyerine faydası dokunacak hamleler yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün görüş ve düşüncelerini kabul ettirmek için çaba harcayabilir, doğru bildiğin ve alıştığın yaşam tarzını sevdiklerine de benimsetmek isteyebilirsin. Sevdiklerine olan ilgi ve sevgini onların üzerindeki yükü alarak ifade edebilirsin. Burç değiştiren Venüs ise önümüzdeki günlerde akraba ilişkilerini canlandırmanı sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yönetici gezegenin Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir, romantik ilişkilerde daha paylaşımcı ve samimi olabilirsin.  Bugün ailenin finansal durumu seni fazlasıyla meşgul edebilir, uzun vadede ekonomik sıkıntılar yaşamamak için tedbirler alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakın ilişkide olduğun kişilerle ortak hareket etmek için onları ikna etmeye çalışabilir, kendi bakış açını onlara dayatabilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerinle ilgili gelişmeler seni etkileyebilir. Önümüzdeki günlerde ev dekorasyonuna kalkışabilir, aile içi ilişkilere daha çok zaman ayırabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bütün mali sorunlara bir anda çözüm bulmak için sıkı bir disiplin uygulamaya kalkabilir, maliyet hesapları yapıp, uzun vadeli planlara girişebilirsin. Aslında yüklendiğin görevler zorlu olsa da daha fazla gelir elde etmeni ya da en azından var olan durumunu korumanı sağlayabilir. Yakın çevrenden destek göreceğin bir dönemdesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hâlâ burcunda ilerlemekte olan Ay, kendini daha rahat ifade etmene ve gücünü ortaya koymana olanak verebilir. Başkaları üzerinde otoriteni kullanmaktan çekinmeyebilir; isteklerin için baskıcı olabilirsin. Bugün burç değiştiren Venüs ise kazançlarının artmasını sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda hareket etmeye başlayan Venüs, önümüzdeki günlerde ilişkilerini daha rahat yürütebileceğine, çevrendekiler tarafından beğenileceğine ve dış görünümüne özen göstereceğine işaret ediyor. Bugün canın hiç dışarı çıkmak istemeyebilir veya seni zorlayan konularda ailenin desteğini alabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün bol miktarda fikir jimnastiği yapabilir, hedeflerine varmak için çevrendekilerle görüş alışverişinde bulunabilirsin. Daha tutarlı ve başarılı olmak için disipline olmalısın ancak bir yandan da sorumlulukların getirdiği duygusal ve bedensel yorgunluğu ve baskıyı yaşayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.