1 Mart 2018 Burç Yorumları

Uykuda olmayanlar için günün ilk saatleri hareketli geçebilir, sürpriz ve sıra dışı gelişmeler yaşanabilir. Sabah saatlerinde ise güne daha farklı dinamikler altında başlayacağız. Hayallerimizi gerçekleştirmek için somut adımlar atmak isteğinde olabiliriz. Bu uğurda emek sarf etmeye ve sorumluluk almaya hazır hissedeceğiz. Görevlerimizi yerine getirmek, verimli ve üretken olmak bizim için önemli temalar olacak. Genel olarak daha planlı ve temkinli hareket edeceğiz. Alanında uzman ve güçlü kişilerin de desteğini alarak sağlam adımlar atabilir, girişimlerimizi daha kalıcı hale getirebiliriz. Resmi kurumlarla ilgili işlerimiz daha kolay ilerleyebilir. Zihinsel faaliyetlerimizin de son derece hızlı olduğu bir gün, gayet hızlı düşünecek, hızlı kararlar alabileceğiz. Ayrıca önümüzdeki birkaç gün ilişkiler ve finansal konularda şans bizden yana olacak.

Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren bir şeyleri yetiştirme telaşına düşebilir, yapman gerekenleri tekrar tekrar gözden geçirebilirsin. Zamanını iyi kullanmaya çalışmalı, gereksiz detaylarda boğulmaktan kaçınmalısın. Yarın gerçekleşecek dolunay öncesi iyi bir planlama yapman gerekebilir.

Sevgili Boğa; eve ve aileye dair konularla ilgilendiğin birkaç günün ardından artık zamanını çocuklarına, sevdiklerine veya becerilerini sergileyebileceğin hobilerine ayırabilirsin. Aşk hayatın ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsin. Endişelerini bir kenara bırakıp, hayatın tadını çıkarmak istediğin bir gündesin.

Sevgili İkizler; bugün çalışmalarında pek bir ilerleme kaydedemeyebilir onun yerine her şeyi yerli yerine oturtmanın planlamasını yapabilirsin. Eve, aileye ve yerleşime dair konular seni fazlasıyla meşgul edebilir. Harekete geçmeden önce detaylı bir araştırma yapmalı ve geçmişten ders çıkarmalısın.

Sevgili Yengeç; eğitime, iletişime ve kişisel gelişimine dair konular gündeminde öne çıkabilir. Seni zorlayan ve endişelenmene yol açan durumların üstünden tekrar geçebilir, yarın gerçekleşecek dolunay öncesi zihnindeki karmaşadan kurtulmaya çalışabilirsin. Bugün gelen haberleri objektif bir gözle değerlendirmeye bakmalısın.

Sevgili Aslan; son günlerde kendi istek ve ilişkilerine odaklanmış olsan da artık para durumunu dikkate almanda fayda var. Bugün detaylı hesap yapmanı gerektiren konularla ilgilenebilir yüklü bir alışveriş öncesi ödeme planı çıkarabilir ve bütçe oluşturabilirsin.

Sevgili Başak; yarın burcunda gerçekleşecek dolunay öncesi yaşamını tekrar düzene sokmaya çalışabilir, kendine yeni hedefler koyabilirsin. Fakat eve ve aileye dair konular kafanı karıştırabilir, planlarından şaşmana neden olabilir.  Birden gelen fırsatlar aceleyle harekete geçmeni gerektirebilir.

Sevgili Terazi; bugün endişelerin artabilir, hayatındaki gelişmeleri kontrol etmekte zorlanabilirsin. Alacağın haberler kendini yalnız hissetmene ve bir anda yönsüz kalmana neden olabilir. Kimsenin seni anlamadığını düşünebilir, duygularını ifade edemiyor olduğun için sinirlenebilirsin.

Sevgili Akrep; önemli gelişmelerin yaşandığı birkaç günün ardından durum değerlendirmesi yaparak, elindekilerin bilançosunu çıkarmak isteyebilirsin. Bugün sosyal faaliyetlere, grup çalışmalarına veya arkadaşlarına daha fazla zaman ayırabilirsin fakat ekonomik alanda yaşanan daralmalar endişelerini artırabilir.

Sevgili Yay; yarın gerçekleşecek dolunay öncesi yaşananlar senin için önemli bir dönüm noktası olabilir. İş, kariyer ve ailevi konular gündeminin önemli başlıkları olabilir. Cesur ve enerjik olmana rağmen bir türlü toparlanıp harekete geçemeyebilir, zihinsel karmaşadan kurtulamayabilirsin.

Sevgili Oğlak; uluslararası iş konuları, eğitim ya da medya ile ilgili girişimlerin hız kazanacağı bir süreçtesin. Fakat kontrolün dışında yaşanacak gelişmeler, cesaret edemediğin adımlar ve ufak tefek aksaklıklardan kaynaklı ertelemeler istediğin hızda ilerlemeni engelleyebilir.

Sevgili Kova; finansal konular, alacak ve borçlar, vergi, sigorta gibi işlerinle ilgili endişelerin artabilir. Detaylarda fazla boğulman ve olayın bütününü görememen hedeflerine ulaşmanı engelleyebilir. İçinde bulunduğun grup ve derneklerde üstlendiğin sorumluluklar için gereken maddi kaynağı bulamayabilirsin.

Sevgili Balık; bugünlerde harekete geçmek için başkalarının onayına ihtiyaç duyabilirsin. Karşındakilerin bakış açısına göre hareket etmen girişimlerde bulunmanı engelleyebilir. Üstlerinle aranda gerilim ve fikir uyuşmazlıkları yaşanabilir. Yarın gerçekleşecek dolunay öncesi iyi bir planlama yapman gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir