Yanına Yaklaşmamanız Gereken Erkek Tipleri Hangi Burç?

Her kadının kendini koruma içgüdüsü vardır. Zarar geleceğini anladığı anda etrafına çelikten bir duvar örer, uygun ortamı sağladığında ise başını alıp çekip gider. Bazen bile bile lades de deseler, limitleri tükenince arkasına bakmadan terk ederler. Peki en başından karşıdaki insanın ham maddesini kestirmek mümkün değil mi? O kadar zaman harcadıktan sonra üstüne bir de üzülmek gerçekten gerekli mi? Siz kendinize bu soruları sorarken, biz de yanına 1 kilometreden fazla yaklaşmamanız gereken erkek tiplerinin hangi burçlara ait olduğunu sıralayalım.

Ana Kuzusu Yengeçler

E büyüdük, kazık kadar koca adamlar olduk. Yavru kuşun yuvadan uçma vakti hala gelmedi mi? Tamam anne sevgisi, tamam aileye düşkünlüğü de… E yeter canım? Özel hayat diye de bir şey var. Her kadının kendine güvenen, yanında duracak bir erkek istemeye hakkı, ana kuzusu Yengeçlerden kaçmak için mantıklı bir nedeni var!

Yalnız Kalamayan Teraziler

Daha ilişkisi bitmeden bir diğerine koşar, iki gün içinde yerini yapar. Hayır, nedir bu yalnızlık korkusu? Hep sığınacak bir liman, hep sırtını dayayacak bir divan! En son ne zaman iç sesinizi dinlediniz kararsız Teraziler? Tek başına kalmayı başarabildiniz mi her tuttuğu elde şefkat arayan Balık kardeşler? Siz siz olun, çivi çiviyi söker, ayrılık acısı bir başkasında biter kafasında olan burçlardan uzak durun.

Kontrol Manyağı Akrepler

Stalkerlık malumunuz, günümüzün en popüler mesleği durumunda. Eline alan ajan kesiliyor, dedektifçilik oynamaya bayılıyor. Sonra gördükleri karşısında canı yanıyor, kininden, hırsından intikam planları yapmaya başlıyor. Kontrol manyağı Akrepler gibi sınırları zorluyor, kimseye güvenmiyor ve asla affetmiyor. Kıskanılmak her kadının hoşuna giden bir şey olsa da işin ayarı kaçınca gitmek için iyi bir sebep doğuyor.

Narsist Aslanlar

Kendinizi değerli hissedin. İyi, kötü huylarınızı kabullenin. Egolu davranmakla ukala olmayı birbirine karıştırmayın, narsistliğin sınırını zorlamayın. Buraya kadar sorunumuz yok. Fakat madalyonun arka yüzünde neler oluyor? Pek kavrayamadınız mı? Küçük bir örnekle açıklayalım. Pohpohlamak zorunda kaldığınız bir Aslanla birlikte olduğunuzu düşünün. Otorite dağlarında hayatta kalmaya çalışan biri olmak nasıl bir duygu dersiniz? Böyle biriyle görüşme niyetindeyseniz, arkanıza bakmadan ilerleyiniz.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.