1 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün Venüs 26 Kasım’a kadar kalacağı Yay burcuna geçiyor. Hem ilişkilerde hem de parayla ilgili konularda artık daha rahat hatta vurdumduymaz davranabiliriz. Yakın ilişkilerde kıskanç ve manipüle olmaktan vazgeçip heveslendirici, harekete geçirici ve neşelendirici olabiliriz. Aslında tipik ”iyi düşün, iyi olsun” felsefesi devreye girebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kariyerin için oldukça hırslı bir şekilde çalışabilir, başarına eski deneyimlerini de katarak yol alabilirsin. Hedef odaklı olman öğleden sonra işlerine hız vermeni sağlayabilir. Olumlu haberler moralini yükseltebilir ve destekleyici koşullar sayesinde yarım kalmış işlerini tamamlamak için belli başlı şanslar yakalayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün motivasyonun yüksek ve hislerinin ön planda olması, seni daha önce çok ilgilenmediğin alanlara yönlendirebilir. Başka insanların yardımlarını geri çevirmeyebilir ve onlardan birçok şey öğrenebilirsin. Ortaklaşa alanlarda başarı sağlayabilir ya da aşk hayatında hoş vakitler geçirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; parasal konular üzerinde ciddi şekilde durmak gereken bir gündesin. Ekonomik konular gündeminde yerini alabilir, borçlarına odaklanabilir ve finansman anlamda iyi haberler ve başkalarından destek alabilirsin. Bu ara internet üzerinden yapabileceğin alışverişler sıkıntılı veya tatmin edici olmayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; geride bırakmış olduğun gergin ve karmaşık günlerin getirdiği yoğunluktan sonra, bugün partnerinle geçirebileceğin romantik zamanlar sana çok iyi gelecektir. Ancak geçmiş bazı konuları gündeme getirmen biraz gerginlik yaratabilir. Sakin olup, sınırlarını bilerek ve koruyarak hareket etmende fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş ve günlük hayatında sorumlulukların artabilir. Üstlendiğin görevler baskıya neden olsa da başarıyla altlarından kalkabilirsin. Fakat yapacağın görüşmelerde daha temkinli ve toleranslı olmalısın. Seni duygusal açıdan etkileyen konularla yakından ilgilenebilirsin. Günün ikinci yarısı senin için aktif ve akıcı olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aşk hayatın için yeni başlangıçların olduğu ve zorlanmaların geride kaldığı bir güne başlıyorsun. Sorumluluk sahibi ve sabırlı olman, ağır ama sağlam adımlarla ilerlemene neden olabilir. Özel hayatında yaşadığın veya detaylara takıldığın konuların sevginin önüne geçmesine izin vermemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yoğun bir temponun ardından bugün zamanını evde ve ailenle birlikte geçirmek isteyebilirsin. Daha önce gezmek veya seyahat etmek için planlar yapmak istemiş olabilir fakat iş hayatının yoğunluğu nedeniyle uygulayamamış olabilsin, bugün bu planları hayata geçirmek için uygun bir gün olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; geçtiğimiz günlerin getirmiş olduğu tepkisizlik ve yorgunluğun ardından, bugün sosyalleşmek ve konuşmak için yanına kardeşini, kuzenini veya dostlarını alıp gezebilirsin. Kafa dağıtmak için kültürel etkinliklere katılabilir veya yeni eğitim olanakları yakalayıp kendini geliştirmek isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün finansal açıdan kendini harcama yapmaya programlamış olabilirsin. İş ortamında kazandığın başarılar, gelirlerini olumlu yönde etkileyebilir. Ekonomik açıdan çok fazla açılmaman gerektiğini ve görev bilinciyle davranman gereken bir günde olduğunu bilmeli, sınırlarını geçmeden hareket etmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yaşamını ilgilendiren konularda önemli ve sorumluluk altına girmene neden olacak kararlar alabilirsin. Değişim ve dönüşüm açısından şanslı bir gündesin. Her şeyi kontrol altına almak isteğin, karşındakilerin duygu ve düşüncelerine kulak tıkamana ve kırgınlıklara yol açabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hafta sonuna karamsar bir ruh haliyle başlayabilir, hem fiziksel hem de psikolojik açıdan kendini yorgun hissedebilirsin. Zihninin dağınık olması, düşüncelerini toparlamana engel olabilir. Olayların gidişatını kontrol edememekten dolayı hırsa kapılmak yerine akışa teslim olmalı ve koşullara tarafsız bakabilmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; motivasyonunun yüksek olduğu ve güzel gelişmelerin yaşanabileceği bir günde olabilirsin. Sosyal yardım kuruluşları için destek vermen ve kendini hedeflerine adaman mümkün olabileceği gibi, eline geçebilecek şansları çevrenle paylaşmak isteyebilir, etrafındaki kişilerden olumlu dönüşler alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir