1 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün risk almamızı gerektiren olaylar yaşayabilir, özellikle akşam saatlerinde kendimizi kontrol altına almakta zorlanabiliriz. Gün boyunca üstünde çalıştığımız işlerde bir yönetim savaşı yaşanabilir, güç çekişmelerine maruz kalarak kendimizi gösterme telaşında olabiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde trafikte dikkatli olmalıyız, sakarlıklar ve dikkatsizlikler ufak kazalara yol açabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; bugün neşen ve keyfin yerinde olabilir, hayata daha iyimser ve coşkulu bakabilirsin. İşin ya da hobinle ilgili yaratıcı yönünü kullanarak olumlu sonuçlar alabileceğin bir gündesin. Finansal konularda yaşadığın stresi romantik ilişkine yansıtman, her ikinizin de keyfini kaçırabilir. Konunun büyüyüp, eksi mevzulara bağlanmasına izin vermeden toparlamaya çalışmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; duygu ve düşüncelerindeki karmaşa, alınganlık göstermene ve ani tepkiler vermene neden olabilir. Romantik ilişkilerinde, sağduyulu olman ve sözlerini dikkatli seçmen gerekebilir. Aile büyüklerinle birlikle finansal koşullarını netleştirmek için bir araya gelebilir, sorumlu olduğun konulara yönelebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; uzun zamandır görmediğin eski dostlarınla karşılaşman mümkün. Bu aralar yakılarınla işlerini büyütmek amacıyla bir araya gelebilirsin. Projen için alacağın birtakım fikirler, işlerini kolaylaştırabilir. Seyahat planlarındaki ani değişiklikler canını sıkabilir ancak sevdiklerinle keyifli bir gün geçirerek sıkıntını unutabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; Romantik ilişkinde ciddi bir temel atmak için kişisel kararlar almış, ev ve ailenle ilgili konulara yönelmiş olabilirsin. Yaşam alanınla ilgili yapmayı düşündüğün değişikliklerin maliyeti beklediğinden fazla olabilir. Duygularına yenik düşmeden,  harcamalarını kontrol altında tutmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; bol iletişim kurduğun, bilgi alışverişlerinde bulunduğun ve hatta biraz talepkâr olabileceğin bir gün olabilir. Ay’ın burcunda konumlanmasıyla, her konuda kendinden emin olabilirsin. Ancak gün içerisinde yaşayabileceğin duygusal değişimler ve fikir ayrılıkları, kimi zaman geri adım atmanı gerektirebilir. Daha esnek davranarak huzur bulabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; iş alanında yaşayabileceğin gerginlik, enerjinin düşmesine ve detayları fazla takılmana yol açabilir. Fazlasıyla ince eleyip, sık dokuman yüzünden sağlık sorunlarına davetiye çıkarabilirsin. Kardeşinle ve yakınlarınla yapacağın görüşmeler kendini biraz daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; seçkin ortamlarda bulunabilir, ilginç kişilerle tanışabilirsin. Pek fazla tanımadığın bir çevrede bulunmanın verdiği huzursuzluğu ve rahatsızlığı hissediyor olsan da kısa sürede dengeni sağlamakta zorlanmayacağın bir gündesin. Günün sonunda yeni bir eğitim almaya karar verebilir, eksikliğini fark ettiğin konuların üzerine gidebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; sosyal hayatın içindeki rahat ve kararlı tavırlarınla liderliği ele alabilir, biraz fazla otoriter davranman yüzünden karşındakilerle problem yaşayabilirsin. Bu ara iş ve özel hayatında oluşan farkındalık, hedeflerini yeniden belirlemene, koşulları tekrar gözden geçirip yeni fırsatlar yakalamana yol açabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; güne iyimser ve yüksek enerjiyle başlayabilir, görüş ve fikirlerinden emin olduğun için ikna edici konuşmalar yapabilirsin. Görüş, inanç ve felsefelerle ilgili tartışmalarda konuşmalarına dikkat etmen gerektiğini unutmamalısın. İş, eğitim veya kültürel amaçlı gezilerin sayısının artacağı ve hayata daha iyimser baktığın bir süreçtesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; hedeflerin ve sosyal statünle ilgili yaşamış olduğun birtakım ani olaylar, rotanı değiştirmene neden olabilir. Yeni planlar yapmak için kendini izole edebilir, birden fazla projeyle zihnini yorabilirsin. Maddi konularda seni etkileyen durumlara karşı yönetimi ele alarak plan yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; bugün hayatında yolunda gitmeyen konularda sakinliğini koruman, avantajlı durumda olmanı sağlayacaktır. İçinde esen fırtınalara rağmen, iyimserliğini korumaya çalışmalısın. Bu ara eski bir proje tekrar gündemine gelebilir ya da dikkat gerektiren konuları tekrar inceleyebilir, alternatif koşulları da göz önünde bulundurabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; Kendine ve vizyonlarına odaklanarak hem fiziksel hem de ruhsal olarak daha sağlıklı olmayı hedeflediğin bir süreçtesin. Kronik ya da ateşli rahatsızlıklar için gerekli önlemleri almanda yarar var. Günlük iş ve sorumlulukların listesini çıkartırken daha gerçekçi olmalı ve abartıdan uzak durmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.