1 Haziran Burç Yorumları

Keyifli birkaç günün ardından artık sorumluluklarımızı hatırlama zamanı geldi. Bugün üzerimizdeki görevlere odaklanabilir, girişimlerimizde daha gerçekçi olabiliriz. Daha mükemmeliyetçi davranabilir, yaptığımız işlerde detaylara her zamankinden daha fazla önem verebilir, elde edeceğimiz faydaya odaklanabiliriz. Sabah saatlerinde daha stresli hissetmemiz mümkün. Yaptığımız işler biraz daha zor ilerleyebilir. Akşam saatlerinde motivasyonumuz düşebilir, hayal kırıklığı yaşamamıza neden olacak gelişmeler yaşanabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; aklın yapılması gereken işlerinle dolu olabilir. Sabah saatlerinde plan ve programın doğrultusunda ilerlemek isterken seni bu yoldan alıkoyan durumlarla karşılaşabilirsin. Ayrıca sağlığın, beden bakımınla ilgili de ihmal ettiğini düşündüğün terapi ve tedavilere zaman ayırabilirsin.

Sevgili Boğa; var olan yetilerinle belli bir değer yaratmakla meşgul olduğun şu süreçte kendini başarılı ve keyifli hissettirecek gelişmelere açıksın. Günün ilk yarısında parasal konularda bazı açmazlar yaşayabilir; fedakârlık göstererek bu durumu aşabilirsin. Aşkta ve sevgide hayal kırıklığına uğramamak için ise beklentilerini düşürmen gerekebilir.

Sevgili İkizler; geçtiğimiz günlerde gerek ilişkiler gerekse de hedeflerinle ilgili başlattığın girişimlerin bugün bazı geri dönüşlerini alabilirsin. Ancak içinde bulunduğun şartların kolay olmaması seni huzursuz kılabilir. Eve, aileye ve gayrimenkule dair işlerde ise yanılgılı davranabilirsin.

Sevgili Yengeç; iç dünyanda yaşadığın karmaşıklığı artık çözmen gerektiğini düşünebilirsin. Bu yüzden artık almış olduğun kararı uygulamaya koymayı ve hamle yapmayı isteyebilirsin. Eğitim, medya, ticari işlerde ise detay ve mantık kullanmayı gerektiren durumlar karşısında yetersiz kalma ihtimalin var.

Sevgili Aslan; alacak borç hesaplarını ve bütçeni düzenlemen gereken gelişmeler içindesin. Hedeflerine ulaşabilmen için de gereken maddi koşulları ayarlaman gerekmekte. Arkadaşlarınla, bağlı olduğun gruplarla olan ilişkilerinde bugün seni yoran durumlar ortaya çıkabilir. Yanılgılı karar almaya açıksın.

Sevgili Başak; burcunda ilerleyen Ay ile her zamankinden fazla planlı programlı hareket edebilirsin. İşinle, sosyal konumunla alakalı yeni gelişmeler içindesin. Geçtiğimiz hafta başlattığın ve amaçların doğrultusunda ilerlemeni sağlayacak girişimlerini bir üst seviyeye çıkarmak için çabaların olabilir. Başkalarından etkilenmemeye çalışmalısın.

Sevgili Terazi; zihnen huzursuz hissedeceğin bir süreçtesin. Korkularınla yüzleşeceğin bazı gelişmeler de yaşayabilirsin. Kuruntu ve endişelerden uzak durmalı; akışta kalmaya çalışmalısın. Ayrıca arka planda ve aleyhine gelişen bir konuyu aşmak için bazı önlemler alabilirsin. Sağlığına dikkat etmeli; dinlemeye vakit ayırmalısın.

Sevgili Akrep; maddi konularda başlattığın girişimleri artık uygulamaya koymak için bazı hamlelerin olabilir. Duygusal paylaşımlarında ise seni yıpratan konuyla ilgili de yeni bir durum ortaya çıkabilir. Makul ve mantıklı tepkiler vermek isterken duygularına yenilme ihtimalin var.

Sevgili Yay; bugünlerde gerek yakın gerekse de sosyal ilişkilerinle gündemde yer alabilirsin. Sevdiklerinle, dostlarınla arandaki iletişimde bazı sorunlara açıksın. Ancak mantıklı ve gerçekçi düşünerek hareket edebilirsen üstesinden gelebilirsin. Ayrıca evden, ailenden kaynaklı gelişmeler günlük plan ve programında değişime neden olabilir.

Sevgili Oğlak; geçtiğimiz hafta gerek işin gerek sorumlulukların gerekse de sağlığınla ilgili başlayan bir konuyla alakalı keskin sayılabilecek gelişmeler yaşanabilir. Sabit fikirlilikten sıyrılabilir; esnek ancak gerçekçi bakış açısıyla değerlendirmelerde bulunabilirsin. Ayrıca yurt dışı ve eğitimle alakalı kararsız kalacağın durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Kova; gerek parasal alanda gerekse de duygusal paylaşımlarında planlı programlı davranmanı gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Her ne kadar özgür ve istediğin gibi hareket etmek istesen de içinde bulunduğun koşullar bağlayıcı olabilir.  Akışta kalmak; gelişmeler yönünde ilerlemek krizleri hafifletebilir.

Sevgili Balık; karşıt burcundaki Ay ile ilişki ve iş birliklerinin öne çıktığı günlerdesin. Ev, gayrimenkul veya ailevi bir konuda başlayan bir durumu bugün ortağın, eşin veya fikir alışverişinde bulunacağın kişiyle çözme yoluna gidebilirsin. Birbirinize karşı anlayışlı ve şefkatli olmak yaşanabilecek yanlış anlama ve yanılgıları azaltabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.