1 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Artık iyiden iyiye enerjilerin zayıfladığı bir süreçteyiz. İstikrarı yakalamak isterken içinde olduğumuz koşullar buna engel olabilir. Sevdiğimiz kişilere zaman ayırabilir; onların ihtiyaç ve beklentileri adına davranışlarda bulunabiliriz. Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerimiz yolunda ilerleyebilir; onların pozitif destek ve yardımlarından da fayda görebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hafta sonunu sakin ve huzurlu bir şekilde ailenle geçirmek isteyebilirsin. Yeteneklerin ve değerlerinle ilgili yaşadığın farkındalıklar seni zihinsel olarak geliştirebilir. Özellikle bütçen ile ilgili akılcı ve gerçekçi planlar yapmalı, dengenin bozulmamasını için çaba harcamalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; burcunda ilerleyen Ay, bugün kişisel ve ruhsal bakımına vakit harcamanı, var olan şartlarına uyum sağlamanı ve maddi kaynaklarındaki gelişmeleri destekliyor olabilir. Tatil veya gezi planları yapmak için günün enerjisinden yararlanabilir ve çevrenin olumlu desteğini alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün maddi kaynaklarınla ilgili güvende olmak isteyebilirsin. Finansal konulardaki endişelerin harcamalarına kısıtlama getirmene neden olabilir. Sosyal medya veya ticaret ile ilgili alanlarda planlarına ağırlık verebilirsin. Ortaklaşa yürüttüğün konularda bazı fırsatlar yakalayabilir ve keyifli ortamlara katılabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; romantik ilişkinde birtakım planlar içinde olabilir, sevdiğin insana bir sürpriz yapmak isteyebilirsin. Harcamaların konusunda ailenden ve yakınlarından gelecek destekler yardımına koşabilir. Bugün daha sosyal olabilir, çevrendeki insanlarla, arkadaşlarınla aktif bir gün geçirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde özel ilişkilerindeki güven sorunlarını kararlı ve istikrarlı şekilde çözüme ulaştırabilir, güne daha keyifli olarak devam edebilirsin. Arzuların ve güçlü isteklerin arasında yaşadığın gelgitler, hedeflerini daha ön plana çıkarmanı sağlayabilir. Günün geri kalanını sevdiklerinle sanatsal bir organizasyonda bulunarak geçirebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kariyerin veya eğitimin için seyahat planları içinde olabilir, sevdiklerinle keyifli zamanlar geçirebilir ve her şeyin mükemmel olması için çaba gösterebilirsin. Çocuklarla ilgilenebilir, yeni fikirler, görüşler ve bakış açıları yakalayabilirsin. Sakarlıklara ve ufak tefek ev kazalarına dikkat etmelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; özel hayatındaki gelişmelere hazır olmalısın, ara verdiğin bir ilişkin tekrar alevlenebilir, duygularında ani iniş çıkışlar olabilir ve sürprizlerle karşılaşabilirsin. Ailen ve aile büyüklerine karşı olan sorumluluklarını yerine getirirken, aşırı sahiplenme duygunu kontrol altına almalısın. Beklenmedik bir kazanç edinebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; partnerin, iş ortağının ya da aile büyüklerinle ilişkinde yaşanabilecek sürpriz olaylar karşısında tepkilerini kontrol altında tutmaya çalışmanda fayda var. Yakınlarınla yaptığın iş birlikleri beklentilerinin üzerinde olumlu seyrederken sonrasında ailenle oluşabilecek ufak tartışmalara da açık olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün günlük rutinlerinle ilgilenebilir, detay ve düzen gerektiren konulara kafa yorabilirsin. Kendinle ilgilenmek enerjini yükseltebileceği gibi huzur ve keyfini artırabilir. Çevrendekilerle duygusal konuşmalar yapacağın, sempatik ve pratik olabileceğin bir gün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; romantik ilişkinde ve çocuklarla ilgili kararlarında istikrarlı bir şekilde ilerleyebilir, iş hayatında da mantıklı planlar içerisinde olabilirsin. Organizasyonlara katılıp sevdiklerinle zaman geçirebileceğin bir gündesin. Aşk ilişkilerinde bugün normalden fazla duygusallık gösterebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün sosyal statünle ilgili plan ve projelerine ağırlık verebilirsin. Ev ve ailenle birlikte olduğun ve çeşitli planlar yaptığın bir gün olabilir. Bunula birlikte ailenle ilgili geçmişten gelen, henüz kapanmamış bir konunun gündem olması, seni huzursuz edebilir. Diğer taraftan bugün çok güzel haberler alma olasılığın da var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün bazı kişilerle yaptığın günlük konuşmaların daha duygusal bir derinliği olabilir ve senin için bu konuşma çok önemli bir boyut kazanabilir. Yakın yerlere seyahat ederek haftanın yorgunluğunu atmak isteyebilir ya da akrabalarınla keyifli ve bol yemekli birliktelikler planlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.