1 Haziran 2018 Burç Yorumları

Haftanın son günlerine yaklaşıyoruz. Romantik ilişkiler ön plana çıkabilir, koşulsuz bir şekilde sevgimizi gösterebiliriz. Gün boyunca attığımız her adımdan başarı sağlayabilir, önemli işlere imza atabiliriz. Uzun vadeli planlar, kariyerimize yönelik stratejiler ise günün temaları arasında. Ekonomik anlamda durumumuzun iyiye gittiği bir gündeyiz.

1 Haziran Günlük 2018 Burç Yorumları

Sevgili Koç; iş ve sosyal hayatında gücünü ifade etmek, olayları yönlendirmek isterken başkalarının duygularını görmezden gelebilirsin. Özellikle finansal konularda seni destekleyecek ve hırslarını harekete geçirecek olumlu gelişmeler yaşanabilir ancak ilişkilerinde sorunlar yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün düşüncelerini ve görüşlerini kabul ettirme çabası içine girebilirsin. Mahkemeler, yüksek eğitim, medya veya yurtdışıyla ilgili konularda girişimlerde bulunurken iş birliklerinden fayda görebilirsin. Fakat söylemlerinde aşırı katı olabilir, sevdiklerini kırabilirsin.

Sevgili İkizler; finansal konularla ilgili girişimlerinden sonuçlar almak isteyebilirsin. Fakat sevdiklerin ya da keyiflerin için yaptığın harcamalar planlarının bozulmasına yol açabilir. Uzmanlık gerektiren konularda başarılı olabileceğin gelişmeler yaşanabilir, yeteneklerin açığa çıkabilir.

Sevgili Yengeç; gün içinde olayların akışını kontrol edememen seni biraz sıkıntıya sokabilir.  Karşındakilerin baskı altına alan ve zora sokan tavırlarından dolayı kendi isteklerinden ödün verebilir ya da içten içe kırılabilirsin. Kendini ifade etmekte zorlanabileceğinden olayları akışa bırakmalısın.

Sevgili Aslan; bugün çalışma arkadaşlarınla fikir ayrılıklarına düşebilir, onları idare etmekte zorlanabilirsin. Hırsla ve karşındakileri düşünmeden attığın adımlar kırgınlıklara yol açabilir. Profesyonelce davranmak için duygularını saklayabilir, katı bir tutum sergileyerek işini bitirmeye çalışabilirsin.

Sevgili Başak; yaşamdan keyif almak için giriştiğin eylemler senin için bir sorumluluk ve görev haline dönüşebilir. Başarı odaklı olman sevdiklerinle arandaki ilişkilerde çatışmalara yol açabilir. Yüksek konsantrasyonun işlerinin olumlu ilerlemesine yol açacaktır ancak karşındakilerin duygularına saygı göstermelisin.

Sevgili Terazi; bugün geçmişten veya aileden kaynaklanan sorumluluklar üstünde baskıya yol açabilir, evin ya da ebeveynlerinin sorumluluklarını almak zorunda kalabilirsin. Sosyal hayatındaki konumunu muhafaza etmekte zorlanabilir, kendine ve çevrene zaman ayıramamaktan şikâyet edebilirsin.

Sevgili Akrep; çevrendekileri ikna etmeye çalışırken karşındakilerin duygu ve düşüncelerini dikkate almadan davranman çatışmalara yol açabilir. Kendini ifade etmek isterken sert ve kırıcı bir tavır sergileyebilir ve iletişim kanallarının kopmasına neden olabilirsin. Uzlaşma sürecinin başarılı ilerlemesi için çevrene empatiyle yaklaşmalısın.

Sevgili Yay; ekonomik konularla ilgili girişimlerinin sonuçlarını almakta zorlanabilir, sorumluluklarının ağırlığından dolayı üstünde baskı hissedebilirsin. Kazançlarını artırmak istiyorsan risk almadan daha geleneksel yollara başvurmalı, uzlaşma yoluna gitmeli ve yeteneklerinin fark edilmesini sağlamalısın.

Sevgili Oğlak; bugün yaşamını ilgilendiren konularda önemli ve sorumluluk altına girmene neden olacak kararlar alabilirsin. Her şeyi kontrol altına almak isteğin karşındakilerin duygu ve düşüncelerine kulak tıkamana ve kırgınlıklara yol açabilir. Olayları akışına bırakmaktan ve güvendiğin insanlardan fikir almaktan fayda görebilirsin.

Sevgili Kova; sorumlulukların ve endişelerin üstünde baskı hissetmene neden olabilir. Öfkeni içinde tutarak kendini ifade etmekte zorlanman, daha sonra ani kırılmalar yaşamana yol açabilir. Olayların gidişatını kontrol edememekten dolayı hırsa kapılmak yerine akışa teslim olmalı, özellikle çalışma ortamında uzlaşmanın yollarını aramalısın.

Sevgili Balık; güçlü arkadaşlıklar seni desteklese bile koşullardaki değişiklikler hedeflerine ulaşmanda engellere yol açabilir. Geleceğe dair ideallerini gerçekleştirmek için daha fazla sorumluluk üstlenmen üstünde baskı hissetmene neden olabilir. Sevdiklerine daha fazla zaman ayırarak onların istek ve taleplerine de kulak vermelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.