1 Eylül Burç Yorumları

Günü bayram ruhuna uygun bir şekilde, çevremizle uyum içinde ve manevi değerleri ön plana çıkararak geçirebiliriz. Sevdiklerimizle bir arada olmaktan mutluluk duyacak, inandığımız şeyler uğruna sorumluluk almaktan çekinmeyeceğiz. Akşam saatlerinde üzerimizde biraz baskı hissetmemiz mümkün. İçinde bulunduğumuz koşullar değiştirmek isteyebilir, duygularımızı açığa çıkarma ihtiyacı duyabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugünlerde ansızın eski sevgilinle burun buruna gelmen söz konusu olabilir. Sevdiğin bir kişiyle, arkadaşların veya çocuklarınla daha önce yapamadığın bir seyahati gerçekleştirmen mümkün. Akşam saatlerinde ruh halin değişebilir, hırslanmana neden olacak olaylar yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; günün ilk bölümünü dinginlik içinde keyiflerine yönelik geçirebilirsin. Sevdiklerin, yakınların ve arkadaşlarınla ilişkilerini saygı sevgi çerçevesinde ilerletebilirsin.  Ancak akşam saatlerinde değişen ruh halinle; karamsarlığa meyledebileceğin gibi hırslı ve tutkulu davranmaya eğilimli olabilirsin.

Sevgili İkizler; ailen ve sevdiklerinle bir arada olmak seni duygusal olarak etkileyebileceği gibi gerginlik yaşamana da neden olabilir. Yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla ilişkinde geçmişteki bir konu yeniden gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde kendini baskı altında hissedebilirsin.

Sevgili Yengeç; karşıt burcunda bugün de ilerleyen Ay seni başkalarına tabii kılabilir. Günün ilk bölümünde her şey yolunda giderken, çevrendekilerle rahat iletişim kurabilirsin. Ancak akşam saatlerinde yakın çevrenin davranışları dolayısıyla kendini duygusal baskı altında hissedebilirsin.

Sevgili Aslan; günün erken saatlerinden itibaren sorumluluk bilinciyle hareket edebilir; üzerine düşen maddi manevi görevleri layıkıyla yerine getirebilirsin. Geçtiğimiz günlerde gündeminde olan ancak bir türlü çözüme kavuşturamadığın bir konu hakkındaki düşüncelerini hararetli bir şekilde ifade edebilirsin.

Sevgili Başak; maddi manevi kendini iyi hissedeceğin bir gün geçirebilirsin. Bir süredir zihnini kurcalayan bir konu hakkında aklına gelenleri söylemekte temkinli davranabilir, hislerini kendine saklayabilirsin. Akşam saatlerinde duygusal olarak seni etkileyen bir durum tutkulu davranana neden olabilir.

Sevgili Terazi; eski arkadaşların veya tanıdıklarınla karşılaşabilir, onlarla sohbet etme imkânı bulabilirsin. Evinde misafir ağırlayabileceğin gibi şartları oluşturabilirsen uzun zamandır ziyaret etmek istediğin veya hep görmek istediğin yerlere yolculuk yapabilirsin. Ancak akşam saatlerinde üzerinde hissettiğin manevi baskılar artıp huzurunu kaçırabilir.

Sevgili Akrep; gerek söylem gerekse düşüncelerinde akıl ve mantıktan yanasın. Gün içinde yapılacak işleri iyi organize edebilir, sorumluluk almaktan çekinmeyebilirsin. Ancak zaman zaman vereceğin emirlerde aşırıya kaçabilirsin, baskıcı tavrının dozunu kaçırabilirsin. Özellikle akşam saatlerinde yakınlarınla ilişkilerinde dikkatli olmalısın.

Sevgili Yay; bugün yönetiminde olan işleri akıcı bir şekilde ilerletmek için gerekli güce sahipsin. Maddi konularda bütçenin dışına çıkabileceğin harcamalarda bulunma ihtimaline karşı dikkatli olmalısın. Ailenin, evinin ihtiyaçlarını ön planda tutabilir, kendi fikirlerinde ısrarcı davranabilir, herkesin olayları senin bakış açından görmesini isteyebilirsin.

Sevgili Oğlak; belli bir düzen içinde olmak bugün her zamankinden fazla kendini iyi hissetmeni sağlayabilir. Örf ve adetlerine uygunluk içinde gününü geçirebilir, geleneksel tavırlar sergileyebilirsin. Parasal konularda ve duygusal paylaşımlarında kendi isteklerinin yerine gelmesinde diretebilir, güç kullanmaktan çekinmeyebilirsin.

Sevgili Kova; ailevi konularda ve maddi işlerde her şeyi senin planlıyor olman içten içe yorulmana neden olabilir. Ancak kontrolü yine de elden bırakmak istemeyebilir, arka plandaki yönetici olmayı sürdürmek isteyebilirsin. İkili ilişkilerinde, evlilik veya birlikteliğinde bir süredir çözemediğin bir mesele yeniden ortaya çıkabilir, duygusal olarak seni yorabilir.

Sevgili Balık; çevrendekilerle iş birliği ve uyum içinde bir gün geçirme ihtimalin yüksek. Sevdiğin kişilerden veya yakınlarından bu konularda destekler alman da mümkün. Gün içinde sağlığının etkileneceği, önemsiz ancak can sıkıcı bazı durumlar ortaya çıkabilir. Arkadaş çevrenle ilişkilerin akşam saatlerinde gergin bir hal alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir