1 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Gün boyunca sevdiklerimizle, değer verdiklerimizle birlikte olabilir; gönül almayı bilerek hareket edebiliriz. Venüs’ün Satürn ile uyumlu açısı hislerimizde ve davranışlarımızda saygı ve sevginin birlikte yer bulacağına işaret etmekte. Yeni söylemler, yeni kararlar gündemde olabileceği gibi bizlere ufuk açan kişilerle de bir araya gelmemiz olası. Eğitimde, yolculuklarla ilgili alanda, bilgi paylaşımlarında veya yakın çevremizle ilişkilerimizde de yeni gelişmeler ortaya çıkabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; ikili ilişkilerindeki gelişmeleri göz ardı edemediğin ve gelişmeler için çaba harcadığın bir gün olabilir. Sevdiğin insanla vakit geçirebilir ve paylaşabileceğin konular; ilişkini iyileştirmek adına yaptın görüşmelerden oluşabilir. İlişkilerini dikkate alabilir ve hali hazırda evli Koçlar için evliliklerini kurtarma teması hâkim olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; haftasonunun sürprizli enerjisiyle; ayakların yerden kesilmiş ve eğlenceli vakitler geçirmiş olabilirsin. Fakat bugün enerjin biraz içe dönük  ve düşük seyredebilir.  Bedensel ya da ruhsal sağlığınla ilgili farkındalık edinebilir, yaşam kaliteni arttıracak çalışmalara yönelebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yeniliklerle dolu bir gün seni bekliyor olabilir. Romantik bir başlangıç yapabileceğin gibi hoş ve matrak insanlarla organizasyon içerisinde bulunabilirsin. Zihnine kurcalayan bir konu kimi zaman çelişki yaşamana sebep olabilir, ama çok uzun sürmeden günün sana tanıdığı şansı değerlendirebilir ve keyifli bir gün geçirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gündemi aile olan huzurlu bir gün seni bekliyor olabilir. Yakınlarının seni de  dahil ettiği bir plana ayak uydurabilir, seyahat edebilir veya büyüklerini ziyarete gidebilirsin. Fikirsel anlamda seni destekleyecek ve farkı yollar sunacak birliktelikler içinde olman mümkün. Hafta sonunun olumlu enerjisini değerlendirebilir, yeni bir haftaya hazırlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; enerjinin yüksek olduğu, kapalı alanlarda   durmak istemediğin bir gün olabilir. Sosyal tarafını ortaya çıkarabilir; kardeşlerinle, kuzenlerinle gezebilir, güzel sohbetler edebilirsin. Bazı Aslanlar ise kendini geliştirmek adına; yeni bir hobi edinebilir, parlak fikirler üretebilir, farklı eğitim alabilir, haftayı mutlu ve huzurlu bir şekilde kapatabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün kendini finansal konulara kafa yorarken bulabilirsin. Maddi kaynakları ve gelirini arttırmak yönünde bu zamana kadar denemediğin bir alanda çalışma yapabilir rutinlerinin dışına çıkabilirsin. Bardağın hem dolu hem de boş tarafını aynı anda değerlendirmen; farklı bir farkındalık gelişmeni sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; güne olabildiğince enerjik başlayabilir, yüksek motivasyonun; hem ilişkiler bakımından hem de dış görünüşün açısından oldukça şanslı ve uyumlu olabilirsin. Şu ara gizli kapalı yürüttüğün ilişki ve eylemler gün ışığına çıkabilir. Bakım ve estetik konuları gündemini sararken, kalite ve konfora yönelik isteklerin artış gösterebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün kontrolünde olmayan durumlar söz konusu olsa da gelişen koşullar lehine gelişeceğe benzer.  Sosyal çevrenden  gelebilecek sürpriz fırsatları bir an önce eyleme geçirme konusunda hareketsiz  kalmamaya bakmalı, isteklerinizi daha yapıcı bir şekilde ortaya koymalısın. Dışardan duyacağın söylentiler yaratıcı yönünü tetikleyecek.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sosyalliğin özel ilişkiler konusunda seni şanlı kılabilir. Bugün çevreni alıcı gözle bakmalısın, arzu ettiğin ve ihtiyacın olan  bir çok şey gözünün önünde duruyor olabilir. Dostlarınla görüşebilir, hedeflerini besleyecek fikir alış verişlerinde bulunabilir ve  birlikte aktivitelerde yer alabilir. Gönülleri hoş tutarken, birçok konunu da netleştirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kariyerini ilgilendiren konuda aklına takılan bir sorunu ivedilikle çözmek için yeni bir bakış açısıyla değerlendirmek isteyebilirsin.  Konunun uzmanından destek alabileceğin gibi büyük resmi görmene yardımcı olacak insanlarla da bir araya gelebilirsin. Hayatını dengeye sokan yeni ama sıra dışı gelişmelerden memnun kalacaksın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; son birkaç gündür  sürpriz konu ve olaylar, ani gelişen haberlerle duygusal iniş ve çıkışlarını kontrol altında tutamamış olabilirsin. Sabah saatlerinde yükselen enerjin; uyum ve dengede kalmana,  saygı ve sevgi görmeni ve göstermeni desteklerken, krizlerine de kolaylıkla çözüm bulabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; finansal konuların ön planda olduğu ve gelir gider dengeni ayarlamaya çalıştığın bir gün olabilir. Ayrıca özel veya ortaklı i ilişkinde problem olarak gördüğün noktaları tespit edip, realiteye önem verip, farklı çözümler üreterek hem kendine, kemde karşındaki kişilere destek olabilirsin. Ani bir taşınma ve yer değişikliği mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.