1 Eylül 2018 Burç Yorumları

Sakin geçirebileceğimiz bir gün bizleri bekliyor. Kendimizi daha naif ve pozitif hissedebilir, çevremizdekilere karşı daha duyarlı olabilir, empati kurmaya özen gösterebiliriz. Hislerimizi yüksek oktavdan gösterebileceğimiz gibi maddi alanda yüksek harcamalarda bulunabiliriz.

Sevgili Koç; ayağını yere sağlam basmaya çalışıyor; adımlarını düşünerek atmayı istiyorsun. Bugün beklentilerin yüksek olduğundan inatlaşmalar yaşayabilir, fikir ayrılıklarına düşebilirsin. Huzur, güven ve sadakatin test edildiği ortamlarda bulunabilirsin. Ayrıca lüks harcamaları abartman söz konusu olabilir.

Sevgili Boğa; hâlâ burcunda ilerlemekte olan Ay; keyiflere düşkünlük getirmekte. Hırslı ve ısrarcı bir tavır sergilemenin yanı sıra yakın ilişkide olduğun kişilerin beklentileri gerginliğe sebep olabilir. Risk almanı gerektiren durumlarda güvendiğin kişilerden fikir alarak uzlaşma sağlayabilirsin.

Sevgili İkizler; içten içe huzuru yakalamak isteyebilirsin ancak beklediğin haberlerin gecikmesi gerginliğe neden olabilir. Beklediğin ilgiyi görememek içine çekilmene ve güven duygunun zedelenmesine neden olabilir. Çıkacağın yolculuklar, imzalayacağın anlaşmalarda ufak sorunlar çıkabilir.

Sevgili Yengeç; gruplar, arkadaşlar ve ekip çalışmaları için hareketli bir süreçtesin. Keyifli ve zevk alacağın organizasyonlara katılabilir, yeni işbirlikleri kurabilirsin. Fakat maliyetini hesaba katmadan atacağın adımlar kendini huzursuz hissetmene neden olacağından yakın ilişki de olduğun kişilerden destek alabilirsin.

Sevgili Aslan; iş hayatında güvenirliliğinin test edileceği durumlarla karşılaşabilir, kendini zora sokacak abartılı ifadeler kullanabilirsin. Hem sosyal yaşamına hem de ailene yeteri kadar zaman ayırmak isterken kendini zorlayabilirsin ancak akrabaların ya da çalışma arkadaşların doğru planlama yapmana destek olacaktır.

Sevgili Başak; hayata bakış açını ve belli kalıplarını değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Yakın çevren, arkadaşların veya kardeşlerinin etkisiyle düşüncelerini gözden geçirebilir; bazı farkındalıklar kazanabilirsin. Yurtdışı, eğitim ve medyayı içine alan girişimlerinde öncelikle işin mali boyutunu planlayabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün gerek duygusal gerek maddi paylaşımlar adına ufak çaplı krizlere açıksın. Huzurunu, konforunu kaçıracak olaylarla baş etmek zorunda kalabilirsin. Ailenin desteğiyle mali konularda daha sağlam adımlar atmana rağmen tutku ve hırslarına yenik düşebilirsin.
Sevgili Akrep; kendi istek ve arzularını gerçekleştirmek; beklediğin ilgiyi görebilmek için fazlasıyla beklenti içine girebilirsin. Karşındakilere güvenmekte zorlanabilir, gelişmeleri kontrol edemediğinden huzursuz olabilirsin. Ancak akılcı ve stratejik adımlarla ikna edici olabilir ve ortak hareket edebilirsin.

Sevgili Yay; bugün yapılacak işler ve sorumluluklar olmasına rağmen tembellik etmek isteyebilirsin. Ancak senin dışında gelişen durumlar veya bilinçaltını yoran düşünceler huzuru elde etmekte zorlanacağını göstermekte. Yine de yeteneklerini kullanarak zorlukların üstesinden gelecek ve istediğini elde edebileceksin.

Sevgili Oğlak; hayattan keyif alabileceğin hatta keyiflere aşırı düşkünlük gösterebileceğin bir gündesin. Fakat maddi konularda ve harcamalarında temkinli olmalı, abartıya kaçmamalısın. Fikir ayrılığı yaşadığın durumlarda ödün vermeyen bir tavır sergileyebilir ve kendi taleplerin için ısrarcı olabilirsin.
Sevgili Kova; evde, ailevi konularda ve kariyerde bazı bitiş ve başlangıçlar gündemde olabilir. Alıştığın düzenin değişmesine neden olacak durumlar oluşabilir işini, evini yenilemek için harekete geçebilirsin. Ancak karşındakilerin inadını kırmak pek kolay olmayabilir, çatışmalar yaşanabilir.

Sevgili Balık; bugün çıkacağın yolculukları ya da küçük çaplı organizasyonları hevesle bekliyor olabilirsin ancak zamanlama ya da yanlış iletişimden kaynaklı sorunlar yaşayabilirsin. Arkadaşlarından ya da sevdiklerinden alacağın fikirler ve öneriler doğrultusunda sabit düşüncelerini esnetebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.