1 Ekim Burç Yorumları

Genel olarak sakin bir gün bizi bekliyor. Toplumsal konulara daha duyarlı yaklaşabilir, daha önce cesaretle başlayıp da gerçekleştiremediğimiz girişimlerimize odaklanabiliriz. Yapmamız gereken zorlu işler varsa bugün oldukça uygun bir gün. Gün boyunca oldukça iradeli ve azimli bir şekilde hareket edecek, her türlü zorluğun üstesinden gelecek motivasyona sahip olacağız. Finansal konularda daha gerçekçi davranabilecek, bu sayede doğru kararlar alabileceğiz. Girişimlerimizi sağlam temellere oturtmamız ve planlı hareket edebilmemiz mümkün. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; gruplarla ve bağlı olduğun derneklerle ilgili çalışmalarda aktifsin. Seminerlere, organizasyonlara katılabilir, arkadaşlarınla da her zamankinden farklı keyifli bir gün geçirebilirsin. İş birliklerinde veya yakın ilişkinde geleceğini olumlu etkileyecek değişimler yaşayabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün emek harcadığın işlerin karşılığını alabileceğin bir gün olabilir. Eğitim, iş birliği gerektiren işler veya anlaşmalarda akılcı fikirlerinle başarı sağlayabilirsin. Ayrıca yeni imajın, güzelliğin ve zarafetinle de toplum içinde ön plana çıkabilirsin.

Sevgili İkizler; akılcı davranışların ve iş birliğine açık tavırlarınla yeni başlayan veya süregelen ilişkini beklenmedik bir noktaya taşıyabilirsin. Bu adımların geleceğini olumlu etkileme ihtimali var. Aile içi veya eve dair bir konu ise içten içe hala zihnini kurcalıyor olabilir.

Sevgili Yengeç; aile içindeki uyumu sağlamak için iş başa düşebilir. Olaylara farklı bakış açısı geliştirerek veya iletişimi doğru kurarak çözüm yaratabilirsin. Ayrıca ebeveynlerinden biriyle birlikte daha önce aklında olmayan bir çalışma yapabilirsin. İçinde olduğun ilişki ve iş birlikleri aklını fazlasıyla kurcalayabilir.

Sevgili Aslan; kontrolün her zaman sende olmasına alışık olmana karşın koşullar bugün de karşındakilere bağlı olacak gibi görünmekte. Ancak bu kez sen de bundan rahatsız olmayabilir, onların bakış açısına ve ipleri ellerine almalarına ihtiyaç duyabilirsin. Güçlü kişilerle gireceğin işler kazanç imkânı getirebilir.

Sevgili Başak; grup çalışmalarında yapacağın farklı işlerle dikkatleri üstüne çekebilirsin. Ayrıca her zaman kullandığın tarzının dışına çıkabilir, farklı teknikler kullanarak kendini yenileyebilirsin. İsteklerin için tutkulu olabilir, detayları iyi planlayabilir ve hiçbir engel tanımadan ilerleyebilirsin.

Sevgili Terazi; bugünlerde işlerin yoğun olmasına karşın keyiflerine de zaman ayırmaktan geri durmayacaksın gibi görünüyor. Kurduğun olumlu ilişkiler sayesinde geleceğinle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsin. Aşkta, talih oyunlarında da şanslısın ancak beklentilerini makul seviyede tutmak yararına olabilir.

Sevgili Akrep; eve, yerleşime ve aileye dair konularda değişimler yaşaman söz konusu. Süregelen şartlarının yenilenmesine neden olacak gelişmeler ortaya çıkabilir. Arka plandaki bir ilişki veya parayla ilgili bir konuyu da artık geride bırakman mümkün. Arkadaşlık ilişkilerinde ise hala dalgalanmalar mevcut.

Sevgili Yay; çarpıcı fikirlerin, çevrendekileri aydınlatan ve vizyon sağlayan söylemlerinle gündemde olabilirsin. Hedeflerine ulaşmak için başlattığın girişimlerin rahatça ilerleyebilir. Kardeşlerinle olan ilişkinde, bir konu hakkındaki fikir alışverişi esnasında itiraz edebileceğin durumlar söz konusu olabilir.

Sevgili Oğlak; kurmakta olduğun iş birliklerinden maddi manevi kazanç elde edebileceğin koşullar içindesin. Grup çalışmalarından veya farklı bir sektörden kendine gelir sağlayabilirsin. Ayrıca geliştirdiğin bir yeteneğini de çevrende hayranlık uyandıracak şekilde ortaya çıkarabilirsin.

Sevgili Kova; halen burcunda ilerleyen Ay ile kendinden emin ve ne istediğini bilerek hareket edebilirsin. Fark yaratan fikirlerin veya akılcılığınla da gözler önünde olabilirsin. Ancak parasal konularda dikkatli olmalısın. Düşünmeden yapılacak harcamalar sonradan bütçeni zorlayabilir, dikkatli olmalısın!

Sevgili Balık; zihninde tasarladığın pek çok şey olmasına karşın henüz bunları çevrendekilere açıklamayabilir, doğru zamanı bekliyor olabilirsin. Arkadaşlarınla ilişkilerinde seni yıpratan koşulları ise bir şekilde bertaraf etmen mümkün. Parasal konularda ortaklı işlerden kazanç beklentin olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.