1 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün tamamında Ay olumlu görünümler yapıyor. Geçen hafta başlanan işlerin hızla ve sağlam adımlarla ilerlemesi mümkün. Otoritelerden ya da uzmanlardan destek alarak girişimlerimizi yapabilir, üstelik hayal gücümüzü ve sezgilerimizi de kullanabiliriz. Bugün karşımızdakileri rahatlıkla anlayabilir veya kendimizi, ne istediğimizi anlatabiliriz. Duygular yoğun olmasına rağmen olaylara daha nesnel ve çıkarlarımız doğrultusunda yaklaşabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; borçlar ve giderler mevzularının sıkça konuşulduğu bir gün olabilir. Karşındaki insanlarla derinliği olan konuları konuşup paylaşım içerisinde olabilir, maddi olarak da rahata kavuşmayı arzu edebilirsin. Ancak bu ara koşullar senin inisiyatifinde gelişmeyebilir, özellikle kadınlardan açık düşmanlıklar görebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bu aralar iş güç koşuşturma derken özel ilişkine fazla zaman ayıramadığını fark edebilir, bunu telafi etme çabası içinde olabilirsin. Empati kurmakta zorlanmayacak, girişimlerini en doğru zamanda eyleme koymak için planlama yapacaksın. Güven tazelediğin konularda sorumluluk duygun ve disiplinin artabilir. Ancak rekabet içeren konuların bu aralar seni zorlaması mümkün.

ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün çalışma hayatında aklına takılan birtakım konularda sezgilerini dinlemenin yararını görebilirsin. Bu ara her şeyi dengede tutmaya çalışman, kendini dağılmış hissetmene neden olabilir. Özel ilişkinde ya da ekonomik konularda yaşayabileceğin krizleri yönetmekte zaman zaman zorlanabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ev ve ailenle ilgili zorlandığın ve fazlaca tepki verdiğin konuları bir kenara bırakıp hobilerinle ya da ufkunu genişletecek sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilirsin. Diğer taraftan, özel hayatınla ilgili farklı bakış açın ve pozitif düşüncelerin sana hatalarını telafi etme şansı da verebilir. Buna rağmen kıskançlık temaları gün genelinde hâkimiyetini koruyabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün sakinleşip, akışta kalmayı seçtiğin günlerden biri olabilir. Gayrimenkul alım satımıyla uğraşabileceğin gibi tadilat işlerine de girişebilir, yaşam alanında değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Zihin gücün ve yaratıcılığın sayesinde başarılı işlere imza atman mümkün. Ancak çalışma arkadaşlarınla sürtüşmeler yaşama ihtimalin var.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; edindiğin becerilerini ortaya koyma niyetinde olduğun bir gündesin. Bugün yeteneklerini sezgilerinle birleştirerek farklı bir tarz oluşturabilirsin. Olayları analitik zekânla değerlendirmek her zaman olumlu sonuç vermeyebilir, kimi zaman duygularına da kulak vermeli, hoşuna giden konuları sorumluluk olarak görmemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; hayat standartlarını yükseltmek için maddi konularda planlı davranabilir, elindekilerine sıkı sıkıya sahip çıkmak isteyebilirsin. Bu ara ekonomik içerikli konularda ailenin de zaman zaman sana baskıları söz konusu olabileceği gibi, sen de bazı aile fertlerine tutumlu olma konusunda uzun nasihatler verebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Ay’ın olumlu enerjileri altında olsan da kendini bu aralar düşünceli ve yorgun hissediyor olabilirsin. Geçmiş takıntıların ve gelecekle ilgili endişelerin huzursuzluğunu artırabilir. Bugün yakınlarınla aranda olabilecek sürtüşmeleri abartmadan sakin kalmaya bakmalısın. Sana huzur ve keyif veren kişilerin yanında bulunarak kontrolünü elinde tutabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bu ara kendini kısa süreli de olsa kendini değersiz hissedebileceğin durumların içinde bulabilirsin, sorunların üzerinde çok fazla durmamaya özen göstermelisin. Kararlı olduğun konuların üzerine gitmeli, başkalarının isteklerinden ziyade kendine dürüst olmaya çalışmalısın. Bazı gerçekleri görmen için, basit detayları irdelemen gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yeni hedeflerini planlarken, bu alanlara yönelik yeni sorumluluklar almaya hazır olabilirsin. Gücünü ve iradeni yönlendirebilir, isteklerini gerçekleştirmek için nasıl bir yol haritası çizebileceğini belirleyebilirsin. Ancak özellikle kadınlardan duyabileceğin bazı sözler değersizlik hissi yaratabilir, dikkatli olmanda yarar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güçlü ve söz sahibi insanlarla bir arada olmanın avantajlarından yararlanabilir, kişisel ya da sosyal farkındalık kazanabilir, vizyonerliğini devreye sokabilirsin.  Bazı inanç ve görüşlerin konusunda yaşayabileceğin fikir ayrılıkları günün olumlu enerjilerinden yararlanmanı engelleyebilir. Ne olursa olsun kişisel çizgini korumaya çalışmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sezgilerinin sana verdiği rehberliği almaya ve paylaşmaya açık bir gündesin. Yaşanmış olan bir kaosun ardından uzaklardan gelebilecek bir haber sayesinde motivasyonun tekrar yükselebilir. Diğer taraftan sosyal çevrende gelişebilecek olası maddi ve manevi içerikli krizlerde hırsına yenik düşmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.