1 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Haftanın ilk gününde verimli bir başlangıç yapamayabiliriz. Gevezelik ederek, sosyal medya da gezinerek zamanımızı harcayabiliriz. İhmal ettiğimiz dostları arayarak ya da tamamlanması gereken raporları, yazıları yazmak günün daha dolu geçmesini  sağlayabilir.

Sevgili Koç; hafta sonundaki enerjini kaybetmeyerek, yeni bir aya hareketli ve iletişime açık bir günle başlıyorsun. Yakınlarındaki insanlarla iş birlikteliğin ve bilgi akışın yoğun olmakla birlikte merak ettiğin konuları da irdeleyebilirsin. Günün sonunda hissedeceğin duygusal baskılar ve bir takım ailevi sorumluluklar moralini bozabilir.

Sevgili Boğa; bugünlerde yakınlarından ya da samimi olduğun arkadaşlarından maddi beklenti içerisinde olabilir veya söz almış olabilirsin.  Bu alandaki beklentilerin konusunda esnek olman gerekebilir. Orijinal fikir üretmeye ve zekânla insanları etkilemeye devam edebilirsin. Akşamüzeri bir takım planlarında aksama yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; halen burcunda bulunan Ay, iç dünyana dönmene ve farkındalık yaşamana imkân verirken, gelecek beklentilerin için de yenilik yapmanı gerektirebilir. Ailenin eğitim ya da özel ihtiyaçlarından kaynaklı birçok harcama yapmak durumunda kalabilirsin. Ancak bütçenin yetersizliğinden kaynaklı demoralize olman mümkün.

Sevgili Yengeç;  haftaya kulağına gelen gizli bilgileri araştırmakla başlayabilir, merakını tatmin edebilirsin. Grup çalışmalarında sabırsız olabilirsin, acele kararların farkındalığını kaybetmene ve kişisel kararlar almana neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde artan sorumluluğun seni kırılgan ve hassas yapabilir.

Sevgili Aslan; şu sıralar yakınlarınla birlikte farklı bir proje üzerinde yoğunlaşmış olabilir, olgun ve özverili çalışmanın verdiği hazla sonucu bekliyor olabilirsin. Sonraki planın için sabırlı olman gerekebilir. Önüne çıkabilecek engelleri fırsat bilerek eksiklerini tamamlamaya ve motivasyonunu yüksek tutmaya bakmalısın.

Sevgili Başak; mevcut projene destek olabilecek sponsor bulabilir, işlerini ve kazançlarını yoluna koyabilirsin. Kabiliyetin sana ve çalışma arkadaşlarına ödüller getirebilir. Hayatındaki ince zevklerin tadını çıkarmaya başlayabilirsin. Yoğun tempon ebeveyn veya özel ilişkilerinde zor anlar yaşamana neden olabilir.

Sevgili Terazi; aşka bakış açının değişmesiyle, kendine çeki düzen verebilir, ailene ve kariyerine yönelebilir, sorumluluklarını benimseyebilirsin. Hayattan aldığın derslerle birlikte, gücünü ve yeteneğini sentezleyebilir, ihtiyaç duyduğun alanlarda yeni bir başlangıç için harekete geçmek isteyebilirsin. Ailenin sağlık sorunları gündemini etkileyebilir.

Sevgili Akrep; Seyahat planların, yakın çevrenle ilişkilerindeki birtakım problemlerden dolayı ertelenebilir. Duygusal konularını veya başkalarıyla olan ilişkilerini yeni bir boyuta taşıyor olabilirsin. Şu aralar her şey mükemmel olmasa da içindeki huzur ve sükûnet sayesinde ne yapman gerektiğini içgüdüsel olarak biliyor olabilirsin. Sezgilerine güvenebileceğin bir gündesin.

Sevgili Yay; zihnini başkalarının fikirlerine açarak, farklı düşünen insanların deneyimlerini de kabul edebilirsin. Bu aralar vakıf ve hayır kurumlarıyla iletişim halinde olabilir, bu alanlarda faaliyet gösteren kuruluşlarla iş birliği yapabilişin. Ancak hedeflediğin maddi gelirlere ulaşamamış olmanın verdiği duygusal baskı, enerjini düşürebilir.

Sevgili Oğlak; Baskılara maruz kalmaman için, elindeki kaynaklara dikkat etmen ya da evraklarına sahip çıkman gerekebilir. Kariyerinde ya da üzerinde çalışmakta olduğun projede liderlik yapman ve planlarını hayata geçirme aşamasında hem lider olman, hem de uyum içinde kalman beklenebilir.

Sevgili Kova; hobi olarak başladığın bir alanda hızla ilerleyebilir, entelektüel organizasyonlarda yer alabilirsin. Ancak hayatının profesyonel ve kişisel bölümlerini dengelemeye çalışmalısın. Günlük programından gereksiz ve yorucu aktiviteleri çıkararak stresten ve sağlık problemlerinden uzak durabilirsin.

Sevgili Balık; ortak kaynaklarınla ilgili içten içe duyduğun endişe enerjini düşürebilir. Gelecekle ilgili hedeflerini gerçekleştirmek için ince eleyip sık dokuman, araştırma yapman ve hatta strateji geliştirmen gerekebilir. Beklediğin ilgiyi görmekte zorlanabilir, kırılganlık ve alınganlık yapabilirsin. Yaratıcı işlerle uğraşarak günün negatif enerjisinden sıyrılman mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.