1 Aralık Burç Yorumları

Gerilimli enerjiler devam ederken güven ve huzur arayışımız öne çıkıyor. Güven ihtiyacımız artarken çevremizdeki insanlardan beklentilerimiz de artıyor. İsteklerimizde ısrarcı davranabilir, değişime ayak direyebiliriz. İlişkilerde kopuşlar olabilir, tartışmalardan kaçınmakta yarar var. Finansal konulardaki gelişmeler de gündeme gelebilir.

Sevgili Koç; bugün kazanç ve harcamalarda dengeleri tutturamayabilir, beklentilerinin dışında gelişmelerle karşılaşabilirsin. Burç değiştiren Venüs ile yurt dışı, eğitim, medya ve hukuksal işlerinde yeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Yabancı biriyle yeni bir birlikteliğe adım atabilir veya var olan ilişkine yeni bir boyut kazandırabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün burç değiştiren Venüs ilişki ve iş birliklerine yeni bir boyut getirebilir. Yine burcundaki Ay sayesinde ipleri elinde tutarak ilerlemen daha kolay olacaktır. Ancak kendi isteklerin konusunda fazlaca inatlaşman ve her şeyin kuralına uygun olanını arzulaman, alternatifleri daraltıp sorunlara neden olabilir! Biraz daha esnek olman sana mutluluk getirebilir.

Sevgili İkizler; karşıt burcuna geçen Venüs ile aşk hayatın ve ilişkilerin yeni bir ritim kazanacak olmasına rağmen arka planda aklını kurcalayan bazı düşünceler seni çekimser kılabilir. İş birliklerinde ise parasal konularda tıkanmış koşullara yeni çözümler üretmek zorunda kalabilirsin.

Sevgili Yengeç; arkadaşlarınla ilişkinde güven ve sadakat beklentini sorgulamana neden olacak gelişmeler yaşayabilirsin. İlişkinde sevgi ihtiyacını abartabilir, bazı şeyleri kayıtsız şartsız isteyebilirsin. Burç değiştiren Venüs ise yurt dışı, eğitim veya sağlığınla ilgili alana daha fazla yönelmene neden olabilir.

Sevgili Aslan; bugün burç değiştiren Venüs ile aşk hayatına ve sosyal yaşantına hareket gelebilir. Seni geliştirecek ve ufuk açacak çalışma veya hobilerle ilgilenebileceğin gibi bu alanlara ilgi duyan biriyle de yakınlaşabilirsin. Gün içinde ise iş ve aile yaşantınla ilgili pek çok sorumluluk sana düşebilir.

Sevgili Başak; yurt dışı, eğitim veya hukuksal işlerinde seni maddi manevi etkileyecek ve beklentiye sürükleyecek durumlar ortaya çıkabilir. Karşılaşacağın öneri veya tekliflerde ısrarcı olamadan, esnek davranmaya bakmalısın. Yakın çevrenle ilişkilerinde de tutucu davranışlarını sürdürmek isteyebilirsin. Ancak akışta kalmayı başarırsan Venüs ile aile ve ev hayatında yenilenmeler olabilir.

Sevgili Terazi; burç değiştiren Venüs yakınlarınla, kardeş ve arkadaşlarınla ilişkilerine hareket getirebileceği gibi düşünce ve fikirlerinde farkındalıklara da neden olabilir. Gün içinde ise parasal işler seni fazlasıyla meşgul edebilir. Alacak borç hesaplarını yaparken gerçekçi olmaya bakmalısın.

Sevgili Akrep; karşıt burcunda ilerleyen Ay ilişki ve ortaklıklarda seni iş birliği içinde davranmaya itebilir. Eşin, sevdiğin veya iş birliği içinde olduğun kişiler, davranışların karşısında maddi manevi beklenti içine girebilirler. Burç değiştiren Venüs; yeni kazançlar getirebilir veya harcamalarında artışa neden olabilir.

Sevgili Yay; bugün burcuna ilerleyen Ay ile dış görüntünle ve güzelliğinle ilgi odağı olabileceğin gibi iş ve iş birliklerinden yana şansın da açılabilir. Gün içinde ise iş ve sorumlulukların ağırlığını hissedebilirsin. Belki bu yorgunluğu atmak için dinlenmeye çekilmek isteyebilirsin.

Sevgili Oğlak; burç değiştiren Venüs ilişkilerde ve finansal işlerde kontrolün dışında durumlara neden olabilir. Cesaret göstermekte çekimser kalabilir, gelişmeleri kendine saklayabilirsin. Perde arkası durumlar veya kulis çalışmaları da gündeminde yer alabilir. Gün içinde keyiflerini abartma riskiyle karşı karşıyasın.

Sevgili Kova; evine, ailene veya işine dair konularda düzenini korumak ve sürdürmekte ısrarcı olabilir, değişime direnç gösterebilirsin. Yerleşiminle ilgili de seni beklentiye iten durumlar ortaya çıkabilir. Burç değiştiren Venüs ile yeni gruplara katılabilir, ufkunu açan kişilerle tanışabilirsin. Yabancı biriyle yeni bir birlikteliğe adım atabilirsin.

Sevgili Balık; burç değiştiren Venüs ile yurt dışı işler, yolculuklar veya akademik çalışmalar ön planda olabilir. Yeni iş birlikleri kurabilir, kendine yeni idealler belirleyebilirsin. Gün boyunca süren ilişkilerinde ise maddi kaynaklı işlerle uğraşabilirsin. Bazı konularda sabit fikirli davranabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.