1 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Gergin bir güne uyanabiliriz. Gece bizi huzursuz eden rüyalar görmüş ya da yerimizi yadırgamış olabilir, gece yarısından sonra dışarıda zaman geçirdiysek rahatsız eden olaylar yaşamış olabiliriz. Özgürlüğümüz ve bireyselliğimiz için mücadele etmek zorunda kaldığımız bir gün olabilir. Toplumsal olaylara duyarlı olsak da kendimizi ifade etmekte zorlanabilir, önümüze taş koyulduğunu düşünebiliriz. Teknolojik aletlerle başımız belada olabilir ya da sosyal medya da sataşmalara maruz kalabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; dünden beri zihnini kurcalan bir takım konuları henüz sonuca ulaştıramamanın verdiği huzursuz enerjilerle güne başlayabilirsin. Yeni tanıştığın insanlara dikkat etmeli, özellikle finansal konularda öneri ve tekliflerine karşı temkinli olmalısın. Sosyal açıdan aktif, toplumsal konulara karşı da oldukça duyarlı olabileceğin bir hafta sonu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; eğitim, seyahat derken yorucu geçen birkaç günün ardından olayları kontrol etmekten vazgeçip, karşındaki insanların ortaya koyduğu şartlara ve manipülasyonlarına maruz kalabilirsin. Ortak bir gelir kaynağı hakkında yapacağın görüşmede ısrarcı olmak yerine değişime açık olman, alternatif yollar araman planlarının yolunu açabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Bir yandan başarılı olmak isterken bir yandan da ilke ve kurallarından taviz vermek istememen sıkıntıya yol açsa da duygu ve düşüncelerini açıkça ifade etmekten çekinmeyeceksin. Sosyal medyada kendini ifade etmeye çalışırken farkına varmadan düşmanlar kazanabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; günün ilk yarısında öfkeni kontrol etmekte zorlanabilir, motivasyonunu kaybedebilirsin. İçinde bulunduğun topluluktan bağımsız hareket etmek istemen mümkün. Özel hayatında karşına çıkan krizleri yönetmek için daha girişimci ve aktif olmak isteyebilir, akşamüzeri karşına çıkan fırsatları değerlendirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; özgürlüğünü ön plana çıkarmak istemene rağmen iş birliklerinden destek görebilir, tek başına aldığın kararları ancak onlar aracılığıyla uygulayabilirsin. Özel ya da sosyal hayatında senden gizlenen gerçeklerle yüzleşebilir, şaşkınlık ve üzüntüyü bir arada yaşayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; güvendiğin insanların ya da akrabalarının görmediğin yönlerini görüp hiç tanıyamamış olmanın verdiği gerilimi günün büyük bir bölümünde taşıyabilirsin.  Diyaloglarında seni zorlayan durumlar yaşanmasına rağmen ilkelerinden taviz vermeyebilir hatta görüşlerinde ısrarcı olabilirsin. Elektronik cihazlara veya ev kazalarına dikkat.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; son günlerde yaşanan sorumluluklarının ardından, bugün daha fazla özgürlüğe ihtiyaç duyabilir, yaşamdan daha fazla keyif almanı sağlayacak konularla ilgilenebilir, çocuklarla ilgili konulara ve sportif faaliyetlere yönelebilirsin. Diğer taraftan harcamalarında, aldıklarında ve verdiklerinde dengeli olmaya özen göstermeli keyfe yönelik giderlerini azaltmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; evinde oluşabilecek teknik bir arıza, hem gününün planlarını bozabilir hem de gergin olmana neden olabilir. Hayatında ve kazanımlarında yeni bir döneme başlamak istemene rağmen sorumlulukların ve bağlılıkların önüne engel çıkartabilir. Başkalarının özgürlük alanlarına saygı duyman ve kendininkine de duyarlı olman da fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Bazı konular yüzünden endişeli olabilir, hayatında geride bırakman gereken kişi ya da konuları tekrar gündemin yapabilirsin. İçsel meselelerini kriz haline getirmeyip uyum içinde kalabilirsen koşulları lehine çevirmen mümkün.  Akşamüzeri iyi haberler alıp, merakını gidermen ya da arkadaşlarınla bir araya gelmen neşeni yerine getirebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; özel hayatını farklı bir açıdan değerlendirmen gereken ani durumlar söz konusu olabilir, her söylentiye inanmamanda fayda var. İş hayatında yeniliklerin başladığı bu dönemde, yeteneklerine güvenerek adım atmanın getirdiği maddi ve manevi özgürlüğün tadını çıkarmalısın. Yüklendiğin sorumlulukların ilerde meyvesini yemeğe başlayacaksın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcuna geçen Ay, vizyoner, atak ve girişimci yönüne destek sağlarken, bugün özgürlüğün ve bireysel tutumların için kimi zaman mücadele etmen gerekebilir. İçinde bulunduğun gruplarda inatlaşma ve çatışmalar yaşanabilir, uzlaşmacı olmaya bakmalısın. Akşama doğru yapmayı planladığın girişimlerine hız verebilir, destek bulabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün düşük olan enerjin, manipülasyonlara karşı açık çek çıkartabilir. Beklemediğin haberler ya da kontrol edemediğin gelişmeler planlarını değiştirmeni gerektirebilir. Fazla ısrarcı olmadan ve akışta kalarak, farkındalığını arttırabilir,  uzun soluklu hedeflerinde başarı şansını yükseltebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.